Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
Fakt je že občas zašišlá, ale dcera chodí do školky, sama mluví čistě a vetšina detí kolem ní šišlá a nejak jí to neovlivnilo ![]()
dokonce máme pufíkuv detský tablet a říká místo kočka -okča a dcera to ani nepostřehne.
Nejvíce šišlá když napodobuje pohádku Máša a Medvěd -kouká na cizí i českou verzi.
@mater píše:
Fakt je že občas zašišlá, ale dcera chodí do školky, sama mluví čistě a vetšina detí kolem ní šišlá a nejak jí to neovlivnilo
dokonce máme pufíkuv detský tablet a říká místo kočka -okča a dcera to ani nepostřehne.
Nejvíce šišlá když napodobuje pohádku Máša a Medvěd -kouká na cizí i českou verzi.
A vy mate taky tu s puntikovanyma satama?
Mala mluvi pekne, nemyslim si, ze by to mělo mit nejaky zasadni vliv, vzdyt presne jak rikas, decka se nepohybuji jen mezi perfektne mluvicimi dětmi.
kazdopadne, panenka je uz na poste, ale decka jsou nemocne, takze az ji vyzvednu a vyzkousim, tak napisu sve postřehy..
Dekuji za reakce..
Me spis vadi ze rika hole vety. Ocekavala jsem ze bude rikat rikanky a nejake basnicky ![]()
Máme v ruzovem kabátku a čepičce, říká věty i básničky ale říká to různe to mi vadí, ne třeba ruka básnícky, noha věty…je to ta 100funkci, vadí mi že často opakuje chtěla bych…ale dcera ji má rada
@novakova.t @mater aha..Takže tu s tou sukní nemáte nikdo, jo? Tak já vám pak dám vědět, jaká je ta naše..
@Silwinka87 píše:
@novakova.t @mater aha..Takže tu s tou sukní nemáte nikdo, jo? Tak já vám pak dám vědět, jaká je ta naše..
dobrý den, můžu věsět jak jste s panenkou spokojení, dcera si přeje panenku k vánocům tak bych ráda recence, na youtube vypadá fajn ale jaká je doopravdy? děkuji
@mer Dobrý večer, panenku jsme nakonec objednala malé až teď k Vánocům. Už ji máme doma a dvakrát jsem ji už zkoušela.
Panenka vypadá krásně. Je pěkně oblečená. má i celkem slušné vlasy, ale na česání to asi nebude.
Adélka mluví moc hezky. Nešišle, jde jí hezky rozumět. Akorát bych řekla, že povídá celkem hlasitě. Jinak, zpívá 4 písničky, povídá dva krátké příběhy a odpovídá několika frázemi.
Je na tři klasické tužkové baterky.
Jo, když se na panenku nemluví, hodí se jakoby do úsporného režimu. K tomu, aby zase mluvit začala, je potřeba zmáčknout jí ruku. Což v návodu není napsáno a mě dalo celkem práci, než jsem na to přišla.
Pokud chcete další info nebo fotky, ráda pošlu, odpovím. ![]()
Za mě je super. Snad bude malá taky spokojená.
@Silwinka87 píše:
@mer Dobrý večer, panenku jsme nakonec objednala malé až teď k Vánocům. Už ji máme doma a dvakrát jsem ji už zkoušela.
Panenka vypadá krásně. Je pěkně oblečená. má i celkem slušné vlasy, ale na česání to asi nebude.
Adélka mluví moc hezky. Nešišle, jde jí hezky rozumět. Akorát bych řekla, že povídá celkem hlasitě. Jinak, zpívá 4 písničky, povídá dva krátké příběhy a odpovídá několika frázemi.
Je na tři klasické tužkové baterky.
Jo, když se na panenku nemluví, hodí se jakoby do úsporného režimu. K tomu, aby zase mluvit začala, je potřeba zmáčknout jí ruku. Což v návodu není napsáno a mě dalo celkem práci, než jsem na to přišla.
Pokud chcete další info nebo fotky, ráda pošlu, odpovím.
Za mě je super. Snad bude malá taky spokojená.
No takže myslíte že pro 4,5 letou bude dobrá?, nenašla jsem lepší mluvící panenku s vlásky
@mer píše:
No takže myslíte že pro 4,5 letou bude dobrá?, nenašla jsem lepší mluvící panenku s vlásky
Já myslím, že určitě. Jestli chceš, můžu večer poslat fotky. Až dám malou spat
@Burj Chalifa píše:
Tolik funkcí? To má jak exhejtman Hašek.
že? Akorát, že takového hnusáka, by se asi nikdo nekoupil..
@mer píše:
@Silwinka87 Můžu ty fotky děkuji
není problém, akorát vyfotit můžu, až budou děcka spát, takže večer, neva?
@Silwinka87 Dobrý den. můžu poprosit o odkaz kterou máte? děkuji
No na tu jsou právě dost špatné recenze, že šišle atd.