Magnetická resonance - popálení?

75
24.7.19 20:13

Magnetická resonance - popálení?

Ahoj, dneska jsem poprvé absolvovala MR (krk a mozek). Ke konci v tunelu jsem měla pocit, že mě pálí krk a doma jsem koukal, že na tom místě mám drobné pupínky. Na druhé straně krku pupínky nevidím, ale vidím tam slézající kůži. Ani jedno není zas tak viditelné. Je možné, že je to následek toho magnetu? Kovy ani tetování jsem neměla (prostě nic) a kontrastní látku jsem nedostala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
171
24.7.19 20:24

Ne není to možné. Pokud tam nebyl žádný kov na kůži ani pod kůži tak to možné není. A pokud by tam byl tak to nebude pálit jen u konce ale po celou dobu. Ano každá sekvence je jiná…ale popálení způsobí jen něco kovového. Dojde k zahráti kovových částic které mohou popalit…staré testovací byrvy…
No nebudu zacházet do podrobností…prostě ne…muselo to způsobit něco jiného někde jinde. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75
24.7.19 20:29
@koko30 píše:
Ne není to možné. Pokud tam nebyl žádný kov na kůži ani pod kůži tak to možné není. A pokud by tam byl tak to nebude pálit jen u konce ale po celou dobu. Ano každá sekvence je jiná…ale popálení způsobí jen něco kovového. Dojde k zahráti kovových částic které mohou popalit…staré testovací byrvy…
No nebudu zacházet do podrobností…prostě ne…muselo to způsobit něco jiného někde jinde. ;)

A ještě mě napadá, jestli to nemohlo vzniknout třeba v kombinaci s parfémem :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1674
24.7.19 20:34

MRI jsem mela xkrat a nikdy se mi to nestalo. Max me hrejou plomby v puse, mam jich fakt hodne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5601
24.7.19 21:12

Nekdy citim teplo ale popaleni nikdy. Mozna krem, parfem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
171
25.7.19 17:49

Hele ono měli jsme na MR paní, která si nabarvila čerstvě hlavu a mělo to mít kovový odlesk. A nějaké částečky jsme pak měli nalepene kolem cívky. A paní zbyla na hlavě jen barva baz odlesku :lol: :D Takže cokoliv co mohlo částečky obsahovat…ale to by bylo kdyžtak vidět na MR. Že tam něco vadí…nevím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
192
25.7.19 20:00

A co reakce na kontrastni latku? :think: davali ti kontrastni latku do krve?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
171
26.7.19 10:19

Reakce na kontrastní latku by byla celková rozhodně ne jen jeden flek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama