Mangesolv - k čemu?

Anonymní
10.3.17 20:46

Magnézko-k čemu?

Ahoj, chtěla jsem se zeptat.Jsem v 25tt a doktorka mi v 16tt předepsala magnosolv na tvrdnutí břicha. Po ale po týdnu úplně vymizelo. Mám velký problém. Nedokážu to pít každý den. Né, že b mi to nějak vadilo, ale jsem nezodpovědná co se týče braní léku apod. Nikdy nic nedoberu.Dala jsem si ho na kuchyňskou linku, tak abych na něj viděla a vždy zapomenu :zed: Chtěla jsem se zeptat k čemu přesně slouží magnesolv. Já rodila předčasně (preeklampsie)a dočetla jsem se, že to mají hodně žen, které mají riziko předčasného porodu. Takže otazka snad jasná-k čemu přesně slouží a jak velký problém je, když zapomenu si ho jeden nebo dva dny nevzít. Děkuji za opovědi… :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

10.3.17 21:40

Ahoj, měla jsem magnosolv taky, od 13tt mi hodně tvrdlo břicho, tak proto. Při braní se to trochu zlepšilo, ale nevymizelo úplně… zpočátku jsem ho brala asi 2 měsíce dost poctivě, pak jsem to taky občas flákala… Nedělo se nic… nehoršilo se to… A když jsem začala chodit na kontroly do porodnice, tak mi doktor málem vynadal, že už to nemám brát, jinak ani neporodím… Takže pokud se ti to tvrdnutí nehorší, tak to asi není řádná tragédie, když to nebereš úplně pravidelně. :-) Ale je to pouze můj názor. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21557
10.3.17 22:07

Pokud jsi bez potíží a břicho tě nebolí, není důvod ho brát v lécích. Stačí kvalitní strava.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
663
11.3.17 22:05

Hořčík, nemusíš to brát pravidelně. Deloha je pak „linejsi“ proto by se to nemelo užívat pár týdnů před porodem. Předepisuje se taktéž na křeče v nohou v těhotenství a pod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama