Mladé maminky a předsudky

10.3.17 17:45

Mladé maminky a předsudky

Jen bych se chtěla zeptat proč starší maminky na nás mladší koukají skrz prsty, proč se na mladé maminky dívají ostatní jako na nějaké dě*vky :,( je mi z toho vážně smutno, možná to jsou hormony ale já osobně jsem na své bříško a na naší holčičku strašně pyšná a miluju ji úplně stejně jako každá jiná matka své dítě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

424
10.3.17 17:48

Tak se těš a neřeš kraviny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9534
10.3.17 17:50

Proč by to dělaly? Pokud ti není tedy patnáct :) To většinou nějaké emoce vzbuzuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.3.17 17:51

Nene je mi 21, mám manžela kterému je 29 ale je mi smutno z blbých pohledů ostatních :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13771
10.3.17 17:52

Ono nezalezi ani tak na veku jako na nevyzralosti :D kdyz vidim obcas ty diskuze co tady zakladaj sotva plnolety slecny tak se ani moc nedivim :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9534
10.3.17 17:54
@TerezaLade píše:
Nene je mi 21, mám manžela kterému je 29 ale je mi smutno z blbých pohledů ostatních :-(

Tak třeba na těch patnáct vypadáš. :lol: Taky jsem rodila v 21 letech i když je to už hodně dávno, nemám pocit, že by tenhle věk by byl něco extra mladého na dítě. Samozřejmě dnes se všeobecně pořizují děti většinou později, ale žádná výjimka nejsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
10.3.17 17:54

21? co řešíš já myslela že myslíš 15… no lepší než čtyřicetiletá co si zrovna vzpomněla že by vlastně chtěla děti :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
3154
10.3.17 17:55

Tak ono záleží na okolnostech, když někdo nedodělané ani střední školu, nechá se zbouchnout, nikdy nepracuje, založí svou ekonomickou existenci na tom, co vydělá otec dítěte, potažmo co dá stát, tak taková žena se ode mě obdivu nedočká. Pokud má někdo dlouhodobý pevný vztah, docela aspoň učňáku, jde alespoň na chvíli pracovat, tak to ať má dítě klidně v 18-19, když to stihne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26154
10.3.17 17:56
@Doe_Jane píše:
21? co řešíš já myslela že myslíš 15… no lepší než čtyřicetiletá co si zrovna vzpomněla že by vlastně chtěla děti :roll:

Myslíš, že si pořizujou ty děti ve 40 z důvodu, že si zrovna vzpomněly?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26154
10.3.17 17:57
@TerezaLade píše:
Jen bych se chtěla zeptat proč starší maminky na nás mladší koukají skrz prsty, proč se na mladé maminky dívají ostatní jako na nějaké dě*vky :,( je mi z toho vážně smutno, možná to jsou hormony ale já osobně jsem na své bříško a na naší holčičku strašně pyšná a miluju ji úplně stejně jako každá jiná matka své dítě.

a na tohle si přišla jak? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.3.17 17:58

@TerezaLade Spousta mladých maminek má zase předsudky vůči těm,,starším,, maminkám. Stačí jen číst tady v diskuzích. Názory cizích neřeš a těš se na miminko. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.3.17 17:58

:-) tak to já jsem dodělala gympl a rok pracovala. Můj nyní už manžel je schopný se o nás postarat a vlastně on přišel s tím že by chtěl rodinu ale právě to mě mrzí, že i když nikdo nic neví všichni blbě čumí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12382
10.3.17 18:01

Taky jsem měla miminko takhle brzo a ano, taky jsem se setkávala s komentáři, proč tak brzo, jak mezi kamarádkami, spolužačkami, rodině… :nevim: Dneska je mi už téměř 40, dítě už je prakticky dospělé :lol: a vidím velký rozdíl mezi mou mateřskou tehdy a mateřskou mých vrstevnic, které jsou na mateřské teď. Je to úplně něco jiného (a to je fakt).
Nenech se otrávit, neřeš to, užívej si to, máš mnohem více sil než starší maminky, ty zas mají jiný nadhled a více trpělivosti (nemusí být pravidlem!), prostě je to tvoje životní volba. Já to taky moc neřešila, i když od některých lidí mě to zamrzelo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.3.17 18:01

Asi mám splašené hormony :lol: teď si vážně připadám trochu blbě..mám měsíc do porodu a začínám mít patřičné obavy, aby vše bylo v pořádku. Malá totiž ještě není otočená hlavičkou dolů ale leží bokem, tak doufám že se otočí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3154
10.3.17 18:02
@TerezaLade píše: :-) tak to já jsem dodělala gympl a rok pracovala. Můj nyní už manžel je schopný se o nás postarat a vlastně on přišel s tím že by chtěl rodinu ale právě to mě mrzí, že i když nikdo nic neví všichni blbě čumí.

A nevsugerovavas si to tak trošičku? Oni lidí tehule zkrátka ocumuji, kojící matky jsou taky magnet pro oči, je v tom cosi primárního, co nás fascinuje, člověk pochopí, proč byla v době pohanů plodnost oslavována, stavěli se chrámy bohynim plodnosti atd. Plodnost člověka vždy fascinovala :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama