Mají školy povinnost být pojištěné?

3863
24.10.18 14:34

Tak první řadě pokud do syna drcl spolužák nenechala bych 100% vinu na synovi.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26876
24.10.18 14:36

@konvalinka13 Drcl spoluzak… hmmmm… trvala bych na spoluuhrade s dalsim zakem.
Skodu bych nechala odhadnout pojistovnou a skodni udalost zaplatit z vasi pojistky. Ten vas podil.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1935
24.10.18 14:43
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
397
24.10.18 14:52

@tininas Děkuji, když chodila dcera na gympl a děcka v chemii nechtěně rozbily nějakou kádinku, zkumavku a podobně, nikdy nic neplatily, protože škola byla pojištěná. Myslela jsem si, že to zaplatíme z pojistky, ale jaksi se se školou nemůžeme domluvit :o(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3591
24.10.18 15:13

Kádinku, zkumavku apod. bych určitě nesrovnávala s technikou. Nechápu proč si myslíš, že děcka můžou ve škole /kdekoliv něco rozbíjet, ale škodu si má hradit majitel z pojistky,,,trošku zvrácené.

Jinak ale bych určitě požadovala spoluúčast spolužáka. A nechápu co na pojistce vadí škole, peníze dostane tak jako tak, a pojistky jsou právě pro tyhle případy, takže si trvej na své pojistce, dyk proč bys ji jinak měla, že.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mateřské školy na eMiminu

Máte doma předškoláka nebo prvňáčka?

Přidejte recenzi své školce, sdílejte zkušenosti a pomozte ostatním rodičům s výběrem.

Pracovní listy k vytisknutí na eMiminu

PDF ke stažení a tisku zdarma.

Omalovánky, spojovačky, doplňovačky a další. Trénink zrakového vnímání i logického myšlení pro vaše dítě.

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin