Májové děti 2012 (Květňátka 2012)

Napsat příspěvek
Velikost písma:
12505
6.10.11 13:45

..četla jsem že zase uplně přestat je horší kamaradce řekl dr at kouří tak tři denně že ten abstak neděla taky dobře a pomalu to omezí..ze dne na den to není dobrý prý..tak si t taky vyčítám ale kouřím tak jn když opravdu musím a jen šluka třeba víc ne,az den tak pulku cigarety.. :-(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7008
6.10.11 13:46
BaWi píše:
BarbiePrincess píše:
aha škoda člověk je už netrpělivý,a mohu si vzít normálně na utz sebou přítele? -on pujde poprvé se mnou.Nebo jestli mám zavolat dr.že s ním přijdu?má mi totiž dělat genetické testy což znamená moč,krev a pak utz meření plodu atd..
Myslím, že je zbytečné brát přítele sebou. Zkontroluje jestli miminko nemá roštěp páteře, jak je veliké, změří hlavičku. Za 3 týdny budeš vědět jestli je mimísek po genetické stránce zdravý. Vzala bych přítěla až na další vyšetření. Byla jsem na srdíčko jesli pracuje jak má bylo slyšet přes celou ordinaci.

Možná je to zbytečné, ale teda můj přítel u toho byl a byl moc rád, usmíval se pak celý den jak sluníčko a to na monitoru viděl jen šmouhu se srdíčkem a náznaky rukou:-D myslím, že je to hlavně na Tvém pocitu, jestli ho tam chceš;-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2354
6.10.11 13:47

Jestli zase přiberu 23 kg jako s Haničkou, tak ze mě opravdu koule bude :-D a to mám teď o 8 kg víc než výchozí váhu s prvním mimi :roll: Já bych taky nejradši ležela a spala, ale musím pracovat :cry:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7008
6.10.11 13:48
Macenka84 píše:
Ahojky holčiny,já jdu teď v pondělí na ultrazvuk budu 8tt+1, 19.10. poradna a teprve průkazka a pak na testy a ult a gen. testy 1.11. a to mi Mudr. řekla, že je to první ult s tatínkem, pokud bude mít čas a chuť, že může dorazit se mnou :kytka:

Já jdu do poradny 24.10. přijde mi to jako nějaká pomsta, za tak strašně dlouhou dobu…už bych ráda ten papír, že jsem fakt těhotná :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7008
6.10.11 13:52
macek111 píše:
Jestli zase přiberu 23 kg jako s Haničkou, tak ze mě opravdu koule bude :-D a to mám teď o 8 kg víc než výchozí váhu s prvním mimi :roll: Já bych taky nejradši ležela a spala, ale musím pracovat :cry:

Nestraš:-) už teď mám nahoře 2kg aspoň a to jsem za před těhotenstvím pomalu a plíživě přibrala 5kg, takže už tak jsem byla na svém maximu…já bych měla taky pracovat, ale šéfa už jsem na svoje mateřství připravovala rok a rok jsem tam měla kolegyňku, co se všechno za mě naučila, tak aspoň an ěm není naštvanej, že tam nejsem…a po prvním trimestru se tam zkusím vrátit, co to se mnou udělá, protože doma bych fakt asi zblbla…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7008
6.10.11 13:53

Holky a co takový věci jako masáže? Dostala jsem nějaké poukazy a nejsem si jistá, jestli to nemůže nějak vadit miminku…ráda bych eliminovala aspoň do konce trimestru rizikové věci…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2354
6.10.11 13:56

No já to mám s prací složitější, nastoupila jsem teprve v červnu, když byly malé 3 roky a smlouvu mám až do konce listopadu a pak doufám,že mi jí prodlouží na neurčito! takže jestli mi to těhu vyjde, tak to budu muset ještě dva měsíce tajit!!! Ale to teda fakt nevím jak, protože po prvním mimi se mi ani za 3 roky nepodařilo shodit břicho, takže už ted vypadám aspoň na 5 měsíc :-)a až se začne zvětšovat děloha, tak určitě nejdřív vyskočí ten špek :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7008
6.10.11 13:57

Sunny s půlkou cigarety bych si hlavu fakt nedělala…já jsem kouřila tak 10 cigaret denně…že jsem těhotná jsem pochopila, když jsem si zapálila a ta cigareta byla vážně odporná (to jsem si pak šla bez jakékoliv naděje udělat test) a obdivuju Tě, jestli Ti ty cigarety pořád chutnají a stáhla si to na půlku a nebo na potáhnutí… :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7008
6.10.11 14:02
macek111 píše:
No já to mám s prací složitější, nastoupila jsem teprve v červnu…

Aj, tak to úplně chápu…já o mimču před šéfem preventivně mlela už dlouho, aby si zvykal…a povedlo se mi to tak vtipně, že jeho paní má termín o měsíc dřív:-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7008
6.10.11 14:02
macek111 píše:
No já to mám s prací složitější, nastoupila jsem teprve v červnu…

Aj, tak to úplně chápu…já o mimču před šéfem preventivně mlela už dlouho, aby si zvykal…a povedlo se mi to tak vtipně, že jeho paní má termín o měsíc dřív:-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2354
6.10.11 14:06

Já bych nerada o tuhle práci přišla, protože za prvé práce mě baví a za druhé mi cesta do práce trvá asi 3 minuty! ale jistotu, že tě po 3 letech vezmou zpátky nemáš asi nikde!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12505
6.10.11 14:08

já hend jak jsem to zjistila jsem šla na rizikový,protože dělám hdoně težkou práci ve skladu a tak tak to opravdu nemužu,ale doma budu jen první trimestr pak si najdu ěnjakou brigádičku na pár hodin denně jinak bych se doma asi zbláznila nejsem zvyklá nedělat..ještě mi chutnají to ěm právě vadí ale po včerejšku sem si ještě nazapálila..jak jsem viděla miminko

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7008
6.10.11 14:11
sunnyho.motylek píše:
já hend jak jsem to zjistila jsem šla na rizikový,protože dělám hdoně težkou práci ve skladu a tak tak to opravdu nemužu,ale doma budu jen první trimestr pak si najdu ěnjakou brigádičku na pár hodin denně jinak bych se doma asi zbláznila nejsem zvyklá nedělat..ještě mi chutnají to ěm právě vadí ale po včerejšku sem si ještě nazapálila..jak jsem viděla miminko

a ty máš neomezené vycházky na PN?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2354
6.10.11 14:13

Při prvním těhu mi nic nebylo, ani blbě, takže cigarety mi chutnaly ale stejně jsem hned přestala. Není lepší důvod než mimi v bříšku! Ted naopak! Jednou denně si jdu s kolegyní zapálit, aby jí to nebylo nápadné, že nekouřím, ale mám co dělat abych se nepo…nevolnosti mám tak nějak celý den, ale aspoň nezvracím - zatím :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12505
6.10.11 14:14

mám..rizikový má kvuly týhle práci..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna duly

Ikona - Jana Čurdová

Jana Čurdová