Malej je velkej slinta

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2419
22.2.11 21:00

Ahojky malému jsou 4 měsíce a slintá taky jako pejsek furt mokré tričko. díky za typ na ty slintáky. Prý jsou to zuby ale nevim nevim taky vsechno strká do pusky a kouše tak nevim.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2566
22.2.11 21:04

Prťata slintají jaksi přirozeně- v tomhle věku mají v popisu práce všechno strkat do pusinky, navíc se k tomu přidávají ty zuby- neříkám, že rovnou vyrostou, ale popolezou a prcky tam zlobí.
Já jsem na tohle využila takové ty dvojité (z jedné strany froté a z druhé igelit) bryndáčky.
Taky se za malým táhly potoky slin. :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1906
22.2.11 21:39

Taky mi malej slintá, začal někdy v půl roce, každý říkal zuby, a doted nepřestal, byli mu dva roky :roll: Na doma má bryndáky, na ven tyhle šátečky, vypadá to dobře :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12959
22.2.11 21:57

Tobi slintá skoro od narození a ještě nepřestal :mrgreen:

Maty slintal taky a hodně…a ten už přestal :lol: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
377
22.2.11 21:58
merett píše:
máma mi ušila podle tohoto vzoru za pár kaček slintáčky, jsou úžasný, vypadají dobře i jako doplněk k oblečení i na ven a fungují líp jak klasický bryndáky

Merett, a jaký to má střih? Je to obyčejný trojúhelník, který se zaváže za krkem, nebo to má nějaký vymakaný střih s tím řasením a zapínáním na patentky? Že bych si je taky ukutila…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4834
22.2.11 22:12
jankee píše:
merett píše:
máma mi ušila podle tohoto vzoru za pár kaček slintáčky, jsou úžasný, vypadají dobře i jako doplněk k oblečení i na ven a fungují líp jak klasický bryndáky
Merett, a jaký to má střih? Je to obyčejný trojúhelník, který se zaváže za krkem, nebo to má nějaký vymakaný střih s tím řasením a zapínáním na patentky? Že bych si je taky ukutila…

Nad tím jsem si taky lámala hlavu,jak vzadu zapnout.Připojuji se s prosbou o střih nebo foto,či malý nákres.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
rozmary
22.2.11 22:22

Malá taky děsně slintá,začla někdy kolem čtvrtýho měsíce,slintáčky jsou krásný :palec:

  • Citovat
  • Upravit
1366
22.2.11 22:42

Přidávám se do klubu slintálku, teda ne já, ale naše malá :lol: , jsou to snad hetolitry, co za den naslintá :mrgreen: , jinak slintáček dobrý tip :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4425
23.2.11 09:59

Malej slintá od půl roka až doteď :roll: . Dřív nosil brandáčky, už je nechce. Pravda, že poslední dobou už to není tak strašné, spíš taková víc slintací období, ale pořád je to síla :lol: . Starší dcera to nedělala :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
merett
23.2.11 10:16

moje máme je šila tak že udělala z látky čtverec, tak aby po přeložení na trojúhelník bylo okolo krku cca 30cm. mezi ty dva kusy látky dala ještě jednu látku savější aby nebyli hned durch morký (dávala nějaký švédký utěrky, mako nebo froté apod.). celý trojúhelník obšila aby látky držely u sebe a okolo našila lemovku aby se to nepáralo. Vzadu jsme dali dva narážecí druky aby se dala korigovat velikost

doufám že jsem to popsala trošku srozumitelně, zkusím najít nějaké foto

  • Citovat
  • Upravit
4834
23.2.11 12:15
Děkuji moc za info. :kytka:
merett píše:
moje máme je šila tak že udělala z látky čtverec, tak aby po přeložení na trojúhelník bylo okolo krku cca 30cm. mezi ty dva kusy látky dala ještě jednu látku savější aby nebyli hned durch morký (dávala nějaký švédký utěrky, mako nebo froté apod.). celý trojúhelník obšila aby látky držely u sebe a okolo našila lemovku aby se to nepáralo. Vzadu jsme dali dva narážecí druky aby se dala korigovat velikostdoufám že jsem to popsala trošku srozumitelně, zkusím najít nějaké foto
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
377
24.2.11 15:27
merett píše:
moje máme je šila tak že udělala z látky čtverec, tak aby po přeložení na trojúhelník bylo okolo krku cca 30cm. mezi ty dva kusy látky dala ještě jednu látku savější aby nebyli hned durch morký (dávala nějaký švédký utěrky, mako nebo froté apod.). celý trojúhelník obšila aby látky držely u sebe a okolo našila lemovku aby se to nepáralo. Vzadu jsme dali dva narážecí druky aby se dala korigovat velikostdoufám že jsem to popsala trošku srozumitelně, zkusím najít nějaké foto

takže je to střihově jen obyčejný trojúhelník vzadu s druky? To bych měla zvládnout :-) díky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
merett
24.2.11 15:35
jankee píše:
merett píše:
moje máme je šila tak že udělala z látky čtverec, tak aby po přeložení na trojúhelník bylo okolo krku cca 30cm. mezi ty dva kusy látky dala ještě jednu látku savější aby nebyli hned durch morký (dávala nějaký švédký utěrky, mako nebo froté apod.). celý trojúhelník obšila aby látky držely u sebe a okolo našila lemovku aby se to nepáralo. Vzadu jsme dali dva narážecí druky aby se dala korigovat velikostdoufám že jsem to popsala trošku srozumitelně, zkusím najít nějaké foto
takže je to střihově jen obyčejný trojúhelník vzadu s druky? To bych měla zvládnout :-) díky

jj přesně :palec: trošku nechápu co na tom stojí 300,– :nevim:

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Sleep & play

  • (2.8) + 293 recenzí

Babylove ubrousky

  • (4.3) + 288 recenzí

Pure

  • (3.8) + 225 recenzí

Active Baby

  • (3.8) + 162 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek