Maly penis - velký hendikep?

Anonymní
17.3.21 22:54

Maly penis - velký hendikep?

Ahoj milé dámy, chci se vás zeptat, zda byste dokázaly žít v trvalém partnerství (manželství) s mužem, který má velmi maly penis (10cm). Jsem ve středním věku a mám takto maly penis. Asi kvůli tomu jsem měl v životě málo žen. Čím jsem starší, tím víc o tom přemýšlím a myslím si, že žena, které by nevadilo být s mužem, který má takový hendikep a zároveň by měla ráda mazlení a sex (což já mám moc rád) snad ani neexistuje. Ještě před covidem jsem poznal ženu v mém věku, delší dobu jsme si psali, ale kdyz mělo dojít k setkání, tak jsem se vždycky vymluvil, odložil setkání, protože jsem se bál, že by došlo k nějakému sblížení. A ona by zjistila, jak na tom ve skutečnosti jsem, i když jsem jí po nějakém čase přiznal, že nejsem nějak extra vybaveny. Hrozne se za to stydím, nejsem snad ani schopen nějakého pro ženu uspokojiveho, klasického styku. Tak bych se chtěl zeptat zejména vás, starších a zkušenějších, jak to vidíte z ženského pohledu, zda mám vůbec šanci najít trvalý vztah, i když mám v intimní oblasti velký hendikep. Předem děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
17.3.21 23:03
@Anonymní píše:
Ahoj milé dámy, chci se vás zeptat, zda byste dokázaly žít v trvalém partnerství (manželství) s mužem, který má velmi maly penis (10cm). Jsem ve středním věku a mám takto maly penis. Asi kvůli tomu jsem měl v životě málo žen. Čím jsem starší, tím víc o tom přemýšlím a myslím si, že žena, které by nevadilo být s mužem, který má takový hendikep a zároveň by měla ráda mazlení a sex (což já mám moc rád) snad ani neexistuje. Ještě před covidem jsem poznal ženu v mém věku, delší dobu jsme si psali, ale kdyz mělo dojít k setkání, tak jsem se vždycky vymluvil, odložil setkání, protože jsem se bál, že by došlo k nějakému sblížení. A ona by zjistila, jak na tom ve skutečnosti jsem, i když jsem jí po nějakém čase přiznal, že nejsem nějak extra vybaveny. Hrozne se za to stydím, nejsem snad ani schopen nějakého pro ženu uspokojiveho, klasického styku. Tak bych se chtěl zeptat zejména vás, starších a zkušenějších, jak to vidíte z ženského pohledu, zda mám vůbec šanci najít trvalý vztah, i když mám v intimní oblasti velký hendikep. Předem děkuji.

Děti nemáš? Upřímně. Já jednoho partnera, s malým penisem, měla. A bylo to strašný. Jak hubené, tak malej. Ale sebevědomí měl. Jenže já ho vůbec necítila vevnitř. Byli jsme spolu rok. Žít v tom několik let, nevím. Asi by to moc nefungovalo. Ale třeba nějaká žena, co je starší, ten sex tolik nepotřebuje, tak by to klaplo. Myslím, že ženská, která je zklamaná životem, bude chtít spíš lásku, oporu, nez sex.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.3.21 23:03

Urcite mas sanci, je to spis o tvem malem sebevedomi. Jednou jsem mela ulet s borcem, ktery ho musel mit snad jeste nensiho nez 10 cm a vadilo mi to teda hodne, vubec jsem ho necitila a on se ani nesnazil pri tom sexu to nejak kompenzovat. Takze kdyz pak chtel pokracovat, navazat vztah, tak jsem mela jasno, ze opravdu ne. Kazdopadne on mel v minulosti delsi vztahy a ted ma vylozene uz nekolik let stalou partnerku, takze evidentne jsou zeny, kterym to nevadi.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.3.21 23:07
@Anonymní píše:

Na tom snad vůbec nezáleží ne?
Záleží na tom jestli tě má ten člověk rád.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.3.21 23:09

Tak za první by ses tím neměl tak to deptat. Chce to víc sebevědomí a to pak hodně pomůže. Jaká ženská by chtěla chudáka co se jí už dopředu hlásí, že není moc vybaven? Zapracuj na sebevědomí, pinďoura neřeš hned na prvním rande. Zaujmi jí tím jaký seš ty, určitě máš nějaké přednosti, si třeba vtipný, nebo pozorný, pracovitý… když bude mít ráda tebe, tak pak nebude řešit jak moc ho máš velkýho nebo malýho. A 10cm ještě není nic tak hrozného :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.3.21 23:10

U me bys sanci nemel zadnou, ale jsou zeny, pro ktere to neni vubec dulezite. Takze bych hledala mezi nimi. Jsou i tzv. asexualove, to sice nejsi, ale zenu by sis takovou najit mohl a zamerit se jen na mazleni a jine formy neznosti.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.3.21 23:11

Díky za názory. Jenže já bych chtěl ženu, která má ráda sex a chce ho, což se ale zřejmě vylučuje s tím, co jí můžu nabídnout. Takže potvrzujete, co si o sobě myslím. Že nemám šanci. Díky za upřímnost

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.3.21 23:16

No jéžiš, tak si k tomu koupíte nějakýho růžovýho pomocníka :)

• Citovat
  • Nahlásit
1718
17.3.21 23:23
@Anonymní píše:

a já, být tebou, bych si lupla nějaký hezký a vtipný inzerát na amíky, a to by bylo, aby to nebylo :mrgreen: Dyť je tam tolik ženských a náhoda je b.lbec :)
Ale to zdravé sebevědomí také dělá hodně, na tom bys měl zapracovat. Ustrašeného chlapa, co si nevěří a vyzařuje to z něj už z dálky, by většina žen nechtěla ani s větší chloubou v kalhotách :P :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.3.21 23:23
@Anonymní píše:

Ahojky :kytka:
mám takoveho muze, mel bohužel od Boha smulu, má 190cm, pořadnej kus chlapa, nádherné namakane postavy, ale tady mu bylo ubráno. Miluju sex, mela jsem před nim velky penis, prumerny a ted jeho a musim rict, ze je v posteli nejlepši. Ma obrovske sebevedomi, vezme si v posteli co chce, umi si mě poradne chytit a je to opravdu dokonalý. Laska je to obrovska už od mych 16i let.
Hlavne zapracuj na sebevedomi a uvidis, ze sex se bude zene libit.
A netrap se tim. :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
19657
17.3.21 23:26

Šanci máš. Problém není tvoje přirození, ale tvoje sebevědomí. Je spousta žen, kterým malý penis vyhovuje, ne každá touží po kládě. Pro hodně žen je sex s velkým penisem nepříjemný. Ty vzdáváš vztahy předem, svoji frustraci vyzařuješ, proto nejsi pro ženy atraktivní. S tímhle musíš zabojovat. A můžu ti říct, že znám velmi náruživou ženu, která má doma manžela tvé „velikosti“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.3.21 23:32

Hele a to je 10 cm v klidu nebo v „neklidu“ :)?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.3.21 23:33
@Anonymní píše:
No jéžiš, tak si k tomu koupíte nějakýho růžovýho pomocníka :)

No jo, ale k tomu se musíme propracovat časem, asi těžko při prvním sexu vybalim hned nějakého pomocníka. No a k dalšímu sexu už asi nedojde, když čtu, že bych neměl šanci

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.3.21 23:34

Jenže sebevědomí se odvíjí od zkušenosti. A ty jaksi nemám velké

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.3.21 23:35
@Anonymní píše:
Hele a to je 10 cm v klidu nebo v „neklidu“ :)?

Tak to je provokativní otázka :cert: Mít 10cm v klidu, tak přece nemám žádný problém

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat