Mám ji dát vice kapek? pořád ji to nutí kašlat

597
3.2.16 19:18

Mám ji dát vice kapek? pořád ji to nutí kašlat

Holky prosím o rachlou radu dcera 3,5 roku dostala v pondělí ventolin.. pry to bylo na antibiotika, ale crp měla nízké.. dneska jsem byli na konterole dr. říkala, že už to nemá na pruduškach, že to má spíš suchá kašel.. dal nam sinecod sirup na noc a fenistil kapky.

Dcera byla unavena v 18:30 šla spát dala jsem ji ten sinocod a fenistil.. ale bobek co 15 minut ji to nutí na kuckání.. sedne si a kašle kašle :-((

už jsem ji dala dva poštáře.. myslíte, že ji mám dát více kapek toho sinecodu? nebo fenistilu? nebo jak ji pomoct?

Děkuji za rychlou radu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2745
3.2.16 19:22

Pořádně vyvětrat a zvlhčit vduch v pokoji kde spí. kapky bych zatím nepřidávala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9270
3.2.16 19:24

Zkusila bych víc polštářů pod hlavu, resp. aby spíš poloseděla. Pokud nezabral Sinecod, bude to možná chtít jinou úč. látku - např. Robitussin (ten Fenistil nevím, jako látku má). A na suchý kašel jako první pomoc zkusit dýchat páru nad horkým hrncem, to zvlhčí ten suchý kašel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
3.2.16 19:43

My jsme se hodně trápili s kašlem, az jsem nakonec dala na rady zkusit stavu z cibule a cukru. Vždy zabral, jak u miminka, tak u staršího dítěte.

http://m.abecedazahrady.dama.cz/…e-vam-cibule

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
103
3.2.16 19:58

Nam pomaha na noc obycejne sadlo rozetrit do vatove gazy a zahrat. Dat na hrudnicek a na to igelit a tilko a na to pyzamko. Neverila jsem ale vzdy nam to hrozne pomohlo. Anebo pak na predpis roztok aerius..dava se jednou za den ba noc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.2.16 20:58

Má dostatečný pitný režim? Nemůžu najít odkaz, ale u těch kapek je důležité aby se hodně pilo, jinak se ty hleny nemají jak naředit a vykašlat a jen to dráždí. A neměly by se podávat po 17hod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1473
3.2.16 22:23

Nám u obou dětí na noc vždycky pomohl Ditustat. Do půl hodiny přestaly kašlat a vydrželo jim to prakticky celou noc :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4141
3.2.16 22:27

Také se mi osvědčil ditustat.
No a potom vyvětrat, nechat otevřenou ventilačku celou noc a nakrájenou cibuli do pokoje. Smrad hrozný, ale opravdu nám to zabírá. Já se zdráhala to vyzkoušet, ale v zoufalství jsem to jednou zkusila a zabralo to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama