Mám mu ještě nechat plenku?

40
27.7.20 16:10

Mám mu ještě nechat plenku?

Ahoj,
Syn 2r 5m cca před týden jsem ho odnaučila od plínek…
V sobotu jsme měli rodinou oslavu a 2× se počůral přitom že by se nějak napájel pitím to ne. A v čera se počůral ještě když odpoledne
Spal.
Jinak zatím nic.
Mám mu koupit ty navlékací od Pampers?
Pro jistotu aby chodil na nočník ale kdyby mu to opět náhodou ujelo… Máte někdo zkušenosti s těmi pants?
Nebo mu nemám dávat nic?
Díky za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5906
27.7.20 16:21

Zkuste látkové tréninkové trenýrky s absorpční vrstvou, jsou jako normální prádlo jen zabrání té nejhorší katastrofě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23688
27.7.20 16:23

Já bych plenky nevracela. Jedna nehoda denně není žádná tragédie. Uvidíš jak to bude pokračovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23802
27.7.20 16:27

@Martin 901 přes den se k plínám nevracej, nočník bych určitě nerušila, když už je jakž takž naučenej. Na noc bych ještě dala, to ještě nemá pod kontrolu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2512
27.7.20 16:31

Určitě ne, na nehodu má nárok. Akorát bude zmatený.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6481
27.7.20 16:32

Na spaní proč ne, ale na den bych nedala už.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6841
27.7.20 16:39

Dokud není bez nehod, normálně plínku dávám. Ničemu to nevadí. Na čůrání si řekne a místo kalhotek sundávám plínku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49665
27.7.20 16:49

Pres den bych nevracela plenku. Na noc bych mozna dala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
173
27.7.20 17:09

Plenku na den bych nevracela, na noc podložku a viděla bych, jestli se to bude opakovat..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8611
27.7.20 17:22

Já bych ji nevracela. U nás třeba to, co píše @Lucie_Sx vůbec nefunguje. U nás těch nehod bylo hodně a jakmile jsem vrátila plenu, tak si přestal říkat úplně a začal zase čůrat jen do ní. U té oslavy bych to viděla tak, že kolem bylo hodně vjemů a ještě to nemá tak zažité.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
840
27.7.20 17:39

Ja uz uprimne bemam ba behidy naladu, nevavi ne s sebou tahat pytel pradla, kdykoliv jdeme ven, tak misto slipu davam pkenu. Maly teda nemel nehodu uz tak tri tydny, takze ted zaciname chodit ve jen ve slipech. Ale rozumim i tomu, ze nektere deti, ktere jsou teprve na pomezi, pkenku berou jako moznost se tam zrovna vycurat. Nas maly to tak nastesti nema.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40
27.7.20 23:19

@Heivka @Aspera @pe-terka @Sashie @Halibar @Lucie_Sx @Kelsey @Aduš8 a ostatní…
Díky všem za rady teďka sem mu pro jistotu dala plinku na noc a pokud bude suchá tak už bych mu ji nedávala přez den teda se na to vykašlu jak tu říkají že se může znova naučit močit dál :roll: tak uvidím jak mu to půjde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6841
28.7.20 00:01

No a co? Tak se vyčůrá do plínky.
U nás byl rozhodující moment, když jsme byly s dcerou na zahradě, ona zimní kombinézu, sníh, a ona: „chce se mi čůrat“ a já na to „můžeš, máš plínku“. Tak ona čůrala a mně v tu chvíli došlo, že jsem jí ji zapomněla dát… Od té doby už mi nevěřila a radši se nechala svlíknout :-).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5906
28.7.20 08:34

@Lucie_Sx :mrgreen: :mrgreen: Tak tohle mě pobavilo :mrgreen: :mrgreen: Jinak to je přesně důvod proč jsem synovi ve třech letech už nekoupila kombinézu ale pořádnou bundu se sněhovým pásem a lyžařské kalhoty :mrgreen: on nechtěl venku čůrat, protože mu byla zima na břicho :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6481
29.7.20 13:15
@Martin 901 píše:
@Heivka @Aspera @pe-terka @Sashie @Halibar @Lucie_Sx @Kelsey @Aduš8 a ostatní…
Díky všem za rady teďka sem mu pro jistotu dala plinku na noc a pokud bude suchá tak už bych mu ji nedávala přez den teda se na to vykašlu jak tu říkají že se může znova naučit močit dál :roll: tak uvidím jak mu to půjde

dobrý nápad :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama