Mám naději?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.18 15:04
Mám naději?

Prosím můžete mi napsat své zkušenosti a postřehy?
S manželem se už nějakou dobu snažíme o mimiško, ale zatím se nedaří :( nicméně tenhle cyklus se cítím „jinak“. Snažím se nepozorovat a moc to neřešit, protože jsem potom jen zklamaná. Jenže teď to nejde přehlédnout. Pár dnů (3-4) mě píchá v podbřišku a mívám takové zvláštní tlaky, prsa bolí jako vždy, mám nažloutli výtok, ale hlavně jsem hrozně unavená :roll: za dopoledne jsem vypila litr energi, který obvykle nepiju :lol: kafe také ne, většinou zelený čaj.
Dnes jsem asi 13-14 dpo test zatím negativní, MS má být ve čtvrtek :oops: tuším, že nedorazí… kéž by :srdce: :hug:
Jaké jste měly první příznaky? Myslíte, že se mi na testě můžou ještě objevit dvě čárky? :think:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
lachtanice86
Kelišová 6659 příspěvků 12.11.18 15:07

No 14dpo už by něco vidět být mělo. A mimiško je tedy výraz dne

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 6088 příspěvků 12.11.18 15:08
@Anonymní píše:
Prosím můžete mi napsat své zkušenosti a postřehy?
S manželem se už nějakou dobu snažíme o mimiško, ale zatím se nedaří :( nicméně tenhle cyklus se cítím „jinak“. Snažím se nepozorovat a moc to neřešit, protože jsem potom jen zklamaná. Jenže teď to nejde přehlédnout. Pár dnů (3-4) mě píchá v podbřišku a mívám takové zvláštní tlaky, prsa bolí jako vždy, mám nažloutli výtok, ale hlavně jsem hrozně unavená :roll: za dopoledne jsem vypila litr energi, který obvykle nepiju :lol: kafe také ne, většinou zelený čaj.
Dnes jsem asi 13-14 dpo test zatím negativní, MS má být ve čtvrtek :oops: tuším, že nedorazí… kéž by :srdce: :hug:
Jaké jste měly první příznaky? Myslíte, že se mi na testě můžou ještě objevit dvě čárky? :think:

Zaprvé nepij energy drinky, přímo se na nich píše že nejsou pro těhotné :roll: zadruhé nějaká naděje je vždycky, testovat nemá smysl počkej do pátku pak uvidíš. Osobně jsem měla jako příznak ještě před termínem MS hroznou bolest prsou, zbytek přišel ať tak 6tt.

Aletheia
Kelišová 6323 příspěvků 12.11.18 15:12

Jestliže se snažíš otěhotnět, nepij energetické nápoje, je to hnus a je na nich přímo napsané že nejsou pro těhotné .. a to není jenom tak. Hlavně pokud se tak usilovně snažíte bys to měla mít zjistene.
Na únavu si dej čaj, kávu …

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1931 příspěvků 12.11.18 15:24

Pokud jsi opravdu 13,14 dpo, už by ti test něco ukázal. Takže pokud bys tenhle cyklus těhotná byla, musel být ovulace dyl a poznáš to až při zpoždění MS. Takže vyčkej… příznaky jsou opravdu vsugerovane, jako vždy v těchhle případech :roll: nemůžeš cítit příznaky, když ještě nevylučuješ HCG :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.18 15:31
@Lainaire8 píše:
Pokud jsi opravdu 13,14 dpo, už by ti test něco ukázal. Takže pokud bys tenhle cyklus těhotná byla, musel být ovulace dyl a poznáš to až při zpoždění MS. Takže vyčkej… příznaky jsou opravdu vsugerovane, jako vždy v těchhle případech :roll: nemůžeš cítit příznaky, když ještě nevylučuješ HCG :roll:

Únava a výtok se dají vsugerovat? :think:

Reaskiller
Kelišová 5390 příspěvků 12.11.18 15:34
@Lainaire8 píše:
Pokud jsi opravdu 13,14 dpo, už by ti test něco ukázal. Takže pokud bys tenhle cyklus těhotná byla, musel být ovulace dyl a poznáš to až při zpoždění MS. Takže vyčkej… příznaky jsou opravdu vsugerovane, jako vždy v těchhle případech :roll: nemůžeš cítit příznaky, když ještě nevylučuješ HCG :roll:

Jen opravim, ze priznaky citit muzes ale budto jsou vsugerovane nebo uziva hormonalni cocktail progesteron - estrogen :) I PMS je hodne podobne priznakum ;)

Tichošlápek
Extra třída :D 10922 příspěvků 12.11.18 15:35
@Anonymní píše: Únava a výtok se dají vsugerovat? :think:

Proste se jen více pozorujes. Příznaky způsobuje hcg a test by byl pozitivní. Pokud jsi uz 13dpo+, tak by na testu mělo neco byt.

SlečnaDahlia
Ukecaná baba ;) 1905 příspěvků 12.11.18 15:36

Ano. Některým ženám dokonce naroste břicho a vytvoří se mléko jenom tím, jak žijí pouze snažením.

Naděje je vždycky, ale neupínej se na to. Zvlášť, pokud ti vyšel negativní test.

Mallorka
Závislačka 3038 příspěvků 12.11.18 15:38

Pichalo mě cca 5 den po ovulaci. V té době, co jsi ty po ovulaci jsem spíš cítila křeče jako při MS ale ta už neprisla. Test jsem už měla pozitivní.

Reaskiller
Kelišová 5390 příspěvků 12.11.18 15:39

Vytok ne ale ten ja mam v podstate porad od druhe poloviny cyklu.. plus unava - mrkni jake je pocasi venku ;) ja na unavu z pocasi treba netrpela a ted najednou proste nejak jo.. uplne silena a v patek se mi povedlo usnout v praci :mrgreen: kdyz uz mas 14DPO tak uz by tam mohlo neco byt, nicmene jsem treba jasnym prikladem toho, ze si muzu udelat 30 testu a neukazou mi nic jelikoz se mi spatne vylucuji hormony do moci :) pokud si nejses jista, zajdi si jako samoplatce na krev nebo si ve ctvrtek udelej test znova a mas to ;)

Bábrdl
Generální žvanilka 21747 příspěvků 12.11.18 15:43

Pcha, vsugerovat se dá i rostoucí břicho…

Viz zde
https://www.novinky.cz/…tehotni.html

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.18 16:18

Vy jste všichni tak moc přející..... Díky

FreakyBee
Stálice 83 příspěvků 12.11.18 16:23

Když jsem byla těhotná , tak test byl pozitivní už tak 1-2 dny před očekávanou MS. Buď nejsi, nebo jsi a ovulace byla později.

skorotehotna
Kecalka 332 příspěvků 12.11.18 17:45

Hele, není to o tom, že bysme byli nepřející. Ale je to o tom, že jsou ženy, které když se snaží otěhotnět, řeší každej prd. Divím se, že tu nevídám, že třeba sex byl za hezkého počasí, zda to může mít vliv. Pokud máš být těhotná, nikdo to to nevezme, takže proč prostě ještě nepočkat na tu menstruaci? Nebo si myslíš, že ty 4 dny by mohli být pro potenciální plod tak ohrožující, že to musíš nutně vědět dneska?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >