Mám nebo nemám nárok na porodné?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2393
9.5.12 09:38

@Kátísek jn je to hrozný :-( člověk je fakt stoho na nervy ..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3351
9.5.12 09:41

presne tak, ja nez si obvolala zda mam narok na materskou kdyz skocnim pracovni pomer atd.. no bída… ale nenadelas nic… :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2393
9.5.12 09:47

no já asi volat nebudu a všechno to obejdu i s Honzikem po svatbě .. radči :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3351
9.5.12 09:51

nebo.. osobne to je nejlepsi, ale napis si to na papir at na neco nezapomenes;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2393
9.5.12 09:52

jj určitě napíšu a on v tom Honzik umí chodit líp nebo ví jak se zeptat a tak tak ho vemu sebou no :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3351
9.5.12 09:55

no vsak.. my nekdy musime skocit jeste na magistrat pro papir aby se deti jmenovali po pritelovi…tak nak pak:-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2393
9.5.12 10:13

@Kátísek No já vůbec nevim kdy co by mě měly dát papír co kdy v jakým týdnu zařídit :-) ta matrika pak taky ten porodopis no nevim :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3351
9.5.12 12:14

Je to šííííleny:-D ale nak to zmaknem… musime…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2393
9.5.12 14:42

nj nic jinýho nám nezbejvá vid :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21.7.12 21:16

Ahoj holky chtěla jsem se zeptat s přítelem žijem v podnájmu a chceme si sem dát trvalý pobyt a čekáme první miminko ale tetka jsem zjistila ze náš nájemní má zde také s manželkou trvalý pobyt. Jaký vliv to má na porodné nebudou muset ještě oni prokazovat příjem nebo stačí ukázat jen nájemní smlouva že tu bydlíme jen mi dva děkuji za radu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
101958
21.7.12 21:34

@P.Rajtrova Na porodné se bere pouze příjem rodičů.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat