Mám nebo nemám nárok na porodné?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
presne tak, ja nez si obvolala zda mam narok na materskou kdyz skocnim pracovni pomer atd.. no bída… ale nenadelas nic… ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
no já asi volat nebudu a všechno to obejdu i s Honzikem po svatbě .. radči ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
nebo.. osobne to je nejlepsi, ale napis si to na papir at na neco nezapomenes;)
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
jj určitě napíšu a on v tom Honzik umí chodit líp nebo ví jak se zeptat a tak tak ho vemu sebou no ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
no vsak.. my nekdy musime skocit jeste na magistrat pro papir aby se deti jmenovali po pritelovi…tak nak pak:-D
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Kátísek No já vůbec nevim kdy co by mě měly dát papír co kdy v jakým týdnu zařídit
ta matrika pak taky ten porodopis no nevim ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ahoj holky chtěla jsem se zeptat s přítelem žijem v podnájmu a chceme si sem dát trvalý pobyt a čekáme první miminko ale tetka jsem zjistila ze náš nájemní má zde také s manželkou trvalý pobyt. Jaký vliv to má na porodné nebudou muset ještě oni prokazovat příjem nebo stačí ukázat jen nájemní smlouva že tu bydlíme jen mi dva děkuji za radu.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit