Mám pozitivní test, Dr ale nic nenašla

26.7.21 14:34

Mám pozitivní test

Dobrý den byla jsem u mě Dr a řekla jsem že mám pozitivní test ale paní Dr my řekla že nic nevidí…po třech dnech my začalo téct mlezivo tak jsem zašla splátky a paní Dr my řekla že těhotná nejsem ani v krvi nic nenašli poradíte my

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9773
26.7.21 14:36

A mozek ti odešel už před testem nebo až s ním?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
529
26.7.21 14:37

Poradím ti začít studovat učebnici češtiny!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.7.21 14:39

Nechápu co vám jde ale musím vám :potlesk: jelikož jste se ukázal-a jako pěkný pako :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10882
26.7.21 14:39
@Deniska13li píše:
Dobrý den byla jsem u mě Dr a řekla jsem že mám pozitivní test ale paní Dr my řekla že nic nevidí…po třech dnech my začalo téct mlezivo tak jsem zašla splátky a paní Dr my řekla že těhotná nejsem ani v krvi nic nenašli poradíte my

Mlezivo ti tect nemohlo. Jak dlouho máš zpoždění? Test jsi si znovu dělala? Pokud není v krvi HCG těhotná nejsi. Doktorka nic vidět nemohla jestli jsi tam šla s pocuranym testem. Na potvrzení se chodí 3 týdny po vynechani a pozitivním testu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.7.21 14:42
@Umík píše:
Poradím ti začít studovat učebnici češtiny!

Nejsem tu proto aby tady někdo řešil mou češtinu koukám že tu je to zbytečný koukám že někteří lidé mají příliš jinich zájmu nežli by měli mít :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9773
26.7.21 14:43
@Deniska13li píše:
Nechápu co vám jde ale musím vám :potlesk: jelikož jste se ukázal-a jako pěkný pako :D :D

Díky. Já to nerad píšu bez ovací.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
529
26.7.21 14:44

@Deniska13li
Je to pro tvé dobro, chceš dítě, tak se ti to bude hodit při psaní domácích úkolů!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5471
26.7.21 14:46

A co chceš poradit? Těhotná nejsi. To by test z krve ukázal. Pokud ti něco teče z prsou zajdi si za dr. neni to normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
146
26.7.21 14:49

Pokud ti opravdu něco teče z prsou tak navštiv svého lékaře. Není to normální, hlavně když těhotná zcela určitě nejsi (ono se to v té krvi fakt neschová). Může to být třeba nádor. Ten nádor může způsobit i pozitivní těhotenský test, mimochodem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1066
26.7.21 14:52

Lol :mrgreen: google by ti určitě pomohl lépe než založená diskuze na emimino.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1458
26.7.21 14:54

Zaplať pánbůh, že těhotná nejsi..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
760
26.7.21 14:55
@Deniska13li píše:
Nejsem tu proto aby tady někdo řešil mou češtinu koukám že tu je to zbytečný koukám že někteří lidé mají příliš jinich zájmu nežli by měli mít :lol: :lol:

Tvůj příspěvek není zajímavý pro nikoho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18512
26.7.21 14:59
@Deniska13li píše:
Dobrý den byla jsem u mě Dr a řekla jsem že mám pozitivní test ale paní Dr my řekla že nic nevidí…po třech dnech my začalo téct mlezivo tak jsem zašla splátky a paní Dr my řekla že těhotná nejsem ani v krvi nic nenašli poradíte my

Nerozumím řeči tvého kmene :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12023
26.7.21 15:07
@Deniska13li píše:

Nejsi těhotná, nic není v krvi, tak prostě ne. Jestli ti něco teklo z prsou, tak jdi zpět k lékaři. Mlezivo to ale rozhodně nebylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat