Mamatest 2022 - falešný duchové?

546
12.7.22 19:57

Mamatest 2022 - falešný duchové? ????

Zdravím!!! :kytka:

To že Pepino (2ks v balení) dělá falešné duchy 👻 se píše snad všude.. ale že i mamatest? Který byl brán jako jeden z nejlepších testů? 8o zajímalo by mě, komu udělal falešně pozitivní čárku nebo ducha! :think: je hrozný když tam konečně vidíte ten náznak druhé čárky a ve finále se jedná o test, který dělá jen falešné duchy. Já se teda zrovna nesnázím, ale zaráží mě to..že zrovna mamatest.. máte některá zkušenost?? Prosím jen o testy z roku 2022. Prý jsou novější a dělají zmatky :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
226
12.7.22 20:30

Jj, mamatest mi udělal falešnou rysku. Je to cca 2 měsíce zpět.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31
12.7.22 21:04

Já dnes 10 dpo a mamatest toto. Náznak ducha vidím tak jsem zvědavá :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3424
12.7.22 21:28

@Kristý662 Co test to duch, nebo čárka(a že jsem jich udělala, objednala jsem slušnou zásobu)na jiné značce ani náznak…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
546
12.7.22 21:48

@Týnka Kikina právě…taky jsem měla snad na každém nebo každém druhém ducha a nic. 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
546
12.7.22 21:53

@AnnaFo pidi vidím..snad to nebude zrovna ten případ. Dám jsem foto kde jsem měla ducha a těhotná jsem nebyla :/.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31
12.7.22 21:59

@Kristý662 no tak to vypadá, že i u me je to falešný duch 🤔 zítra zkusím test znovu a uvidím

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
546
12.7.22 22:08

@AnnaFo spíš jinou značkou :). Taky jsem zkoušela právě i ráno a výsledek byl stejný, jeden byl i více než 👻 i přítel to viděl a nemusel to ani hledat a stejně.. nevím jak to.. je to na prd.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
225
12.7.22 23:47

@Kristý662

Vkládám fotky, dokud mi neukáže Dr. Max a skvělý je Easy @ home, nevěřím Mamatestu. Je zřejmě hodně citlivý, u mě reaguje i na ovulaci. My se tenhle měsíc vůbec nesnažili, ale čmuchám jako policejní pes, tak jsem ho udělala…ať to dobře dopadne :smiling_face_with3_hearts:

Ta fotka s růžovým logem je včerejší, ty dvě další dnešní.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15430
13.7.22 07:08

@Kristý662 mě dělá regulérní várky, ani ne duchy :mrgreen: a to jsem byla na UTZ, na krvi a vše je v pořádku. HCG negativní, žádná cysta ani rakovinotvorné markery :nevim: dělá mi to jen Mamatest, ostatní TT bílé :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
80
13.7.22 08:27

Jak se v tom má člověk vyznat? :D Který test je opravdu něj, máte někdo srovnání?

V některých diskuzích dělá falešné duchy Dr. Max, jinde Pepino, teď zas Mamatest.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31
13.7.22 08:41

Ten horní je včerejší a spodní dnes :think: čárka je určitě lip vidět.. možná si dojdu pro clearblue :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anicka2888
13.7.22 09:23

Za mě spolehlivý test. Neměla jsem s nim nikdy problém. Ale potvrdily mi to i jiné testy :D Přikládám své fotky.

  • Citovat
  • Upravit
31
13.7.22 09:25

@Anicka2888 ahojky, clearblue jsi dělala ve stejný den kdy jsi měla na mamatestu toho ducha? :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anicka2888
13.7.22 09:28

@AnnaFo Ano a koukala jsem na něj jak blázen :D Neverila jsem žádným testům po potratu v září a biochemkach. Zkusila jsem ruzne značky. Ted jsem uz 33+5tt :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty