Máme se stěhovat a nevím, jestli chci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.19 08:24
Máme se stěhovat a nevím,jestli chci

Ahoj :potlesk: hustím do přítele už asi dva roky že se chci odstěhovat 17 km od našeho nynějšího města Šlo mi o následující ; možnosti vyžití, nějaka mateřská centra, možnost uplatnění po MD. Kdy jsem chodila do práce, bylo to dobrý, nevydelala jsem moc ale pokecala jsem s lidma.
Teď za tři měsíce rodím a přítel se shodli, že se odstehujem, ať mám vše blízko a taky chci byt dál od jeho rodiny, už jsem tu psala že mluví romsky,(čaje, more) chodí nevhodne a bez ohlášení na návštěvy a jsou to alkoholici a asociálovè (tchýně a švagr chodili do zvláštní) a nechci s nema být každý den a dávat je za vzor miminu :nevim: jenže já jsem si tady už asi zvykla. Když chodím do práce tak je to dobrý, ale nevím jestli to zvládnu i doma na MD, v bytě, obchod 3 km, tchýně 200 metrů :nevim: teď se mi stěhovat nechce ale bojím se že budu litovat až budu jen doma :nevim:

Reakce:
brisco
Závislačka 3233 příspěvků 02.02.19 08:38

Určitě stěhovat. A rychle, s blížícím se porodem víc energie mít nebudeš. ;)

Uživatel je onlinefree333
Generální žvanilka 22026 příspěvků 02.02.19 08:40

Osobně bych se stěhovala, místo sezení u e-mimina bych už začínala balit :)

Ou
Kelišová 6331 příspěvků 02.02.19 08:41

Taková nervozita před změnou je běžná. Prostě ji ignoruj - je to něco jako horečka při chřipce. Je to něco co si chtěla, tak to udělej. Zvládnete to.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.19 08:46

@Ou @free333 @brisco Zlatka díky 8) mě je trošku líto přítele, mu se nechce má to tu rad, ale jak říkám, teď chodím do práce a pak do fitka, takže jsem mezi lidma a jeho příbuzné nepotkavam, já rodiče nemám :nevim: jenže to mi skončí a budu doma s jeho příbuznými na krku, asi mi to teď ještě nedochází ale umřu tu :pocitac: na procházku není kam.

brisco
Závislačka 3233 příspěvků 02.02.19 09:42

Ještě dneska bych zašla do obchodu vyžebrat krabice od banánů ;) . A nepocitej, ze máš tři měsíce, muže se něco stát a bude všechno jinak. Mě se třeba starší dcera narodila 11 týdnů před termínem, takže tak.

Ijen
Ukecaná baba ;) 1376 příspěvků 02.02.19 09:47

To jsou ti jak chodi denne na navstevy a vykrikuji pod oknem? V to pripade bych uz byla zabalena.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapný Dyk a afektovaná Kirschner. Má smysl dívat se na The Voice?

The Voice Česko Slovensko. Tak se jmenuje zábavná pěvecká reality show, která... číst dále >

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >