Reklama

Máme ukňourané dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 06:39
Mame uknourane dite

Prosim anonym.
uz mam toho opravdu dost. mame treti, planovane dite. Vzdy jsem se mela za starostlivou matku, nikdy nenechavala deti vybrecet, dcery jsou vychovane, slusne a moc. sikovne holky.
jsem obetava, ale tohle je uz moc.
synovi je 9/mes.
ze se budi 10× za noc je u nas norma, ale ze vstava o pul5-5 hod. nedavam. nebo.. mozna bych davala, kdyby byl normalni a neknoural odkdy se probudi. Nespokojeny odkdy otevre oci…
zmoli si je, zavira, otvira.. kojim. kazdou minutu protoze myslim, ze uz uz usne a nakonec nikdy. Musim. rychlo uklidit postel, dam ho do lehatka, rychle na wc, ucesat umyt? na to neni cas… udelam. holkam caj a mycku. to uz maly breci protoze to je pro neho dlouha doba.
je tak slaby ze ho ani na zem nemuzu dat aby sa. plazil.sam nesedk, nelozi. ted zacina plazit.

neda se. kdyz uspavam mam. dogestor. bydlime v rd.
mam pocit ze uz nemuzu.
nekdy je moc mily., smisek… ale vetsina chvil je to mrzute, nesppkojene decko. dala. bych mu vsechno, snazim se… pokud opravdu neco nemusim. dodelat. tak ho nikdy brecet nenecham a ani knourat… to ho nosim na rukou.
abych predesla otazkam, zda ma tatinka maly, tak ano.
ma a max hodneho co se o nej stara. uolne supee. koupe prebaluje… zastane krom vareni vsechnu praci v donacnosti
je to cim dal horsi. nespi za den vic nez 10/hod.
pres den pouze. kocarku, ale nesmi se zastavit.
doma pouze houpatko, ale nesmi se prestst houpat..

moc ho milujeme vsichni 4.v tehot. nam zjistili vvv srdce… takze jsme se moc bali co nas ceka.. zdrav. je ted v celku ok…cekaji ho operace srdce, ale nemodra a nema zadne omezeni zatim.
nevim co delat.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 06:43

v satku musim chodit jinak je vzuru.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 06:55

Jo, mela jsem taky. Vlastne jeste mam. Je mu dva a pul a uz je odlozitelny, obcas si vyhraje i sam a spi uz jen s 1 probuzenim, tak uz je to vetsinou docela fajn, i kdyz obcas toho mam take jeste plne zuby.

Je to holt povaha, neda se s tim moc delat. Dite musis mit rada takove, jake je - jinou maminku, nez jsi ty, nema. Vydrz, bude lip!

Druhe dite mam pohodare. Ten rozdil povah je patrny od narozeni.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 06:57

A zrovna dnes vstaval v noci asi 15× a knoural a budil mi mladsiho, k tomu v noci 1 hysterak, tak jsem ho odnesla rvat do jineho pokoje, aby nebudil mimino.

Ale je to uz vyjimka, je to tim, ze jsem ho vcera pretahla.

Uz to neni az tak na palici, jak kdyz byl maly. Uz je to s nim vlastne docela fajn, kdyz se clovek trochu odpouta od knourani. A ma i dny, kdy je uplne v pohode. Kdyz byl miminko, byla to hruza.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17158 příspěvků 26 inzerátů 01.10.18 07:16

Mela jsem prvni dite taky ne zrovna bezudrzbove.
Nespal by lip s vami v posteli?
A pak proste se doma domluvit, ze doma bude pomahat co ma ruce. Obcas se ditete „zbavit“ a poslat s kocarkem tatinka/prarodice nebo vypadnout nekam sama.
Brzke vstavani se musi proste prezit, jednou z toho vyroste, ty zkus dospavat pres vikend, kdyz je doma muz.

Beckyttine5
Kecalka 187 příspěvků 01.10.18 07:25

U nás to bylo stejné, nemohla jsem ji na chvilku odložit, ani když jsem potřebovala na WC.. doma se nedalo udělat vůbec nic, jedine když spala… a ona skoro nespala, nechtěla… a když už usnula a já se na chvilku vzdalila, byla do 15 min vzhůru..takže vše šlo stranou… chce to trpělivost a poprosit rodinu, ať se taky zapojí :andel:

Lumíkovec
Zasloužilá kecalka 674 příspěvků 01.10.18 07:35

Jako radu nemam… proste vydrzet a rikat si ze bude lip. Opravdu bude, az se zabavi aspon na chvilku lezenim, objevovanim… nemit tu srdecni vadu, napisu vyrvat. Ja taky nechtela, ale asi v pul roce uz jsem proste nemohla a proste jsem neprisla. Mame teda prvni a nikoho mi nebudila. V noci se budila co pul hodiny a to uz jsem fakt nemohla… ted jde v 7, budi se kolem 2. A tak v 4 a to uz ji mam v posteli. Spi max do 6 a to s prsem v puse. Jinak vetsinu dne provresti, nebreci, ale vzteka se, jeci, pisti… no proste si opakuju, chce komunikovat… je to na palici, soucitim a drzim palce, at se to brzy zlepsi!

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 07:35

nemam koho poprosit. manzela poslu. s kocarkem a ta 10 min je doma, protoze mal jecel… sak to znam tak i kdyz .. mne breci min.

spi. semnou v posteli v postylce byl naposledy asi. pred pul okem

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 07:47
Male dite

Chci se zeptat kolik vazili vase mimi v roce.My mame 68cm a 7kg.

mrazik6
Zasloužilá kecalka 844 příspěvků 1 inzerát 01.10.18 07:49

No, měla jsem téměř to samé. Taky třetí dítě. Dvě předešlé v jeho věku OK. Třeťátko od té doby, co jsme si ho dovezli z porodnice, v jednom kuse řvalo. V noci byl vzhůru taky x krát. Pořád jsem čekala, kdy se to zlomí. Do jakési normy se to dostalo až kolem 14. měsíce. Od té doby vstává v noci jen jednou, dvakrát za noc. Usne kolem 21:30 a budí se, když chystám starší do školy kolem 7. Ale myslela jsem, že to nedám, že to přece není v lidských silách - tak dlouho nespat, do toho malí školáci, jeden ADHD + onemocnění kyčelního kloubu-rok a půl byl o berlích, cvičili jsme rehabky apod… takže všude autem i s miminem. Musím bohužel říct, že následky mám nejspíš doteď. Špatně spím, i když můžu a prohloubila se mi moje emetofobie. Snad to časem zase bude všechno v „normě“ Nic víc, než „přežij, bude líp“ napsat nemůžu… :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 07:54

Jo a u nas pomahalo, kdyz jsem mu dala na okusovani varenou kukurici. To bylo mych 30 minut klidu denne. Okusoval asi od 8 mesicu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 07:57
@Anonymní píše:
Chci se zeptat kolik vazili vase mimi v roce.My mame 68cm a 7kg.

co tak zalozit novou diskuzi?

Mirenka
Stálice 80 příspěvků 01.10.18 07:58

Radu nemám. Ale mam syna 9 měsíců, je něco podobného. Taky už mam pocit, ze nemůžu. Dneska se budil po hodině. Je teda fakt, ze mu leze už osmý zub a je zahleněný, ale i tak. Cvicime Vojtovku, taky ještě nesedí, neleze. Teď se začal plazit. Do toho oční problémy, takže stimulujeme i zrak. Plus máme páťáka, takže skoro puberta :D
A to máme i tatínka, co se snaží i babičku, která se stará a dneska tam jdeme na oběd.
Pořád si říkám, že muže být i hůř, ale někdy už to fakt nedávám.
Takže držím palce, ať je brzy líp :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 08:00

diky.
snazim se rikat si, ze bude lip. ale. normalne mam. obavy, aby byl ok

obavy mam. z Adhd a tak
neji. jenom. se. koji.. mam pocit, ze toho. umi. hodne malo.
nrukazuje nic v knizkach, nevi kdo je tata, mama… pouze jedina vec kterou vi je, >kde mame psa a kde sviti svetlo.

snazim se hodne mu vypravim, mluvim… sle nejakou odezvu zatim nevnimam.
mozna zbytecne plasim a hledam, co. je ste se u neho muze vyvrbit ze zdrav
hlediska .

..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 08:03

@Mirenka my cvicime Bobatha.
zub zatim nema, ale klubou se… tak asi kazdym dnem..

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Stodůlková ve StarDance: Zažila výhru, rodinnou tragédii i zázračnou proměnu

Tanečnice Alice Stodůlková (31) se od doby, kdy se s Pavlem Křížem protančila... číst dále >

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >