Reklama

Co to prosím má okolo pusinky?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Emma9697
Kecalka 198 příspěvků 30.09.18 19:39
Co to prosim ma okoli pusinky?

Malemu 7m se dnes tohle udelalo okolo pusinky nevite co to muze byt? Slinta uz dlouho ve strave sobe ani jemu jsem nic nezmenila, jedina zmena je, ze se zacal plazit po zemi (poctive ted vytiram).Namazala jsem bepanthenem, zatim zadna zmena..
Diky za vsechny zkusenosti :kytka:

Přečtěte si článek: Vyrážka u novorozenců a kojenců, kdy k lékaři?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Katka67
Povídálka 15 příspěvků 8 inzerátů 30.09.18 19:43

Vidím jen červené tváře, jinak nic? :nevim:

Kriss Tina
Kelišová 5011 příspěvků 30.09.18 19:52

Asi budeš muset udělat lepší fotku nebo být konkrétnější, taky vidím jenom že má načervenalé tvařičky :think:

Emma9697
Kecalka 198 příspěvků 30.09.18 19:53

@Katka67 i bradu a ma to prave takove suche neco jako ekzem je to mozny? :think:

Kriss Tina
Kelišová 5011 příspěvků 30.09.18 19:54

@Emma9697 u nás se třeba docela ochladilo a to pokožku hodně vysušuje, mažeš ho něčím než jdete ven?

Stevia
Závislačka 3574 příspěvků 30.09.18 20:11

Nic tam také nevidím,ale pusinku ma krásnou :srdce:

janablizkova
Kecalka 426 příspěvků 30.09.18 20:35

Také nic nevidím jen červené tvářičky.

Baruunečka
Stálice 96 příspěvků 30.09.18 21:49

Prijde mi to podobne tomu,co miva moje mala z chladu. Na tvarich a bradicce,na mistech které vykukuji z čepice :D …Namaz to Kalciovou mastickou,ta je na tyhle veci uplne skvela.. ;)

axelina
Ukecaná baba ;) 1958 příspěvků 3 inzeráty 30.09.18 21:56

taky nic nevidím :-) ale jestli je to takove suche začervenale misto na kuži tak to je proste jen sucha kuže a stačí to namazat necim mastným. já vazelinou

Káťa19
Kelišová 7099 příspěvků 36 inzerátů 30.09.18 22:23

@Emma9697 to nic není, zkus na červená místa dát sudocrem nebo něco se zinkem podobného a na ven používej krém do chladu a větru, nejlépe nějaký přírodní, já používám tento

ekira5
Závislačka 4639 příspěvků 30.09.18 22:27

Tak ako píšu, mastiť pre odchodom von, my to máme tiež :kytka:

Baruunečka
Stálice 96 příspěvků 30.09.18 22:28

@Káťa19 Sudocrem a nebo cokoliv se zinkem sice hoji,ale vysusuje,ne? Vim,ze je to dobre i treba na akné,rychle uschne a zmizi.. Takže pokud už tak je to suché,nedávala bych to na to…

Káťa19
Kelišová 7099 příspěvků 36 inzerátů 30.09.18 22:42

@Baruunečka právě, že dokud je to červené tak ano, až pak promazat, ale ne vazelínou a olejem (pleť nedýchá) dala bych přírodní krém do chladu, jak jsem psala…
Jsem atopik a syn měl od malinka různé problémy. mám zkušenost.

Baruunečka
Stálice 96 příspěvků 30.09.18 22:45

@Káťa19 aha…ja zila v přesvědčení,ze suché místa se maji promastit hned..člověk se porad uci :palec:

Káťa19
Kelišová 7099 příspěvků 36 inzerátů 01.10.18 07:59

Nebo se na promazani pouziva excipial mleko a podobne, treba dexeryl, jsou vhodnejsi nez oleje a maslo.
Mrkni kdyztak tady www.verazikova.cz
Nejcasteji se objevuje kvasinka nebo ekzem.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >