Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
@Pratt píše:
Velikost mice by ti mel rict trener. Nas kluk ma ten mensi, asi trojka teda? Uz nevim. Ale hraje s nim furt. Financne mi to narocny neprijde, platime 1× za rok prispevek do klubu, kupuju kopacky jak je potreba, trenuje teda ve dresu, ale to neni nutny, spis tem chlapeckum se to libiA pak mame chranice na holene a ty fotbalovy podkolenky takovy
![]()
Stulpny? Asi
Ahoj holky, zrovna to take resime. Synovi jsou 4,5 - u nas berou uz takoveto prcky. My s manzelem jsme tedy fotbalem naprosto nepolibeni. Ted jsem resila, co se tedy vubec kupuje za ty dresy? Nechci, aby se mu kluci smali - chodi tam i starsi kluci od nej ze tridy ze skolky - ale jelikoz syna priradili k predskolakum, ti kluci jsou o rok i dva roky starsi a vubec ho neberou. On tam nastoupil letos nove, takze si teprve ve skolce hleda kamarady. Tak aby se mu jeste navic nesmali, ze prisel na trenink obleceny jak mimino…
Nebo je normalni prijit tam v absolutne nefotbalovem? Diky!
@Levandule121 u nás chodí děti normálně v teplákách, tričku, mikině, když je hezky, tak trenýrky a tričko, většinou mají děti různé fotbalové dresy z dovolených ze zahraničí atd.., ale my jsme malý klub, žádná velká továrna, takže se tu na to tolik nekouká. Dresy na zápasy dostávájí na hřišti a zase je odevzdávají, pere je správcová. Jinak byla u nás možnost dětem koupit oblečení s logem našeho klubu tzn. mikina, tepláky, triko, trenky, šusťáky, tak se poptej, třeba ve vašem klubu něco takového taky funguje.
@Levandule121 jasne ze muze prijit v krataskach a tricku, jak rikam, spis ze tem chlapeckum se to libi, byt jako fotbalisti
Nas malej trenoval ve dresu z Lidlu, tenkrat meli kolekci k nejakymu tomu mistrovstvi sveta nebo Evropy nebo co. Tedka mu nejradsi davam sportovni triko Adidas ze sportu, protoze to je nejakej funkcni matros a neni v tom durch jako v klasickym bavlnenym triku. Kdyz je chladno, nosi teplaky a sustakovku. Edit - sakra, ja te z toho telefonu neoznacim ![]()
@Pratt Děkuji moc!
Dnes jsem mu sehnala v outletu to funkční tričko Adidas. Ale trochu v něm plave, ach jo. Mohla bych ho vyměnit za menší, ale to by zase nevyužil, když už bude brzy zima, ne? Kraťasy tak malé neměli…
Vyzpovídala jsem tam nějakou maminku - děti prý nosí v zimě pod dresy funkční prádlo. Pak se přetáhne to triko s krátkým rukávem přes nebo jak? Koukala jsem, že se prodávají i dresy s dlouhým rukávem. No nic. Zítra uvidíme…
Já jsem hrozně zimomřivá, tak si nedovedu představit dítě v tomhle počasí v kraťasech a tričku. Nevím, jak probíhá trénink, když je takhle prťavej (4,5 r.). Nepředpokládám, že by zvládl nějaký tvrdý trénink, kdy by z něj lil pot…
Levandule, oni se ulitaji, jsou hodinu v pohybu a behaj.. Nas malej je torpedo, takze mi to ani neprijde, on lita furt, bavi ho to. Pres zimu trenujou v telocvicne.
@Levandule121 u nás se taky v zimě chodí do tělocvičny a ty kluci se fakt spotí, oni lítaj jak draci, mají regulérně mokré hlavy, takže až se ještě trochu ochladí, tak přidat čepici. Já s tím taky pořád bojuju, trénují a mají zápasy, ikdyž třeba prší, musí vyloženě lejt, aby byl trénink odložen, jinak fakt za každého počasí, zápasy mají naplánované do konce října, to už bude hnusně a zima, ale chlap mi řekne, že to je normální a ať jsem v klidu, tak tiše trpím ![]()
Holky, tak hlásím, že jsme to dnes dali. Nakonec Byla docela zima, kluci měli vesměs dlouhé kalhoty a mikiny/fotbalistické bundy. Tak jsem na malého narvala to funkční tričko s krátkým rukávem, přes to normární flísku z Tchiba
a jeho staré bavlněné tepláky Adidas (píší na nich climalite cotton. A bylo mu prý úplně dobře. Zpocený tedy nebyl, bylo to tak akorát. Pár kluků mělo i čepici a ti ostatní v těch fotbalistických funkčních věcech se mi zdáli líp chránění proti tomu nepříjemnému větru. Tak uvidíme, jestli to prcek přežije ve zdraví.
Zatím, co jsem slyšela, je tam asi nejmladší. Hlavní ale je, že ho to bavilo a chodí tam i pár kluků ze školky, tak byl spokojený.
Ale bylo jasně vidět, že je oproti nim v bídné kondici, on se vlastně téměř vůbec nehýbe - obyčejně leží v knížkách nebo maluje a tak. Uvidíme.
Ráda bych, aby něco dělal.
Nakonec špatně oblečený byl hlavně mladší syn, ten mi tam docela promrzl. Jinak byly tam i moc fajn maminky, takže za mě také dobré! ![]()
Díky moc za rady, holky, zase se na Vás obrátím, až bude třeba, ju? ![]()