maminky od Berouna?

38
21.2.06 21:38

maminky od Berouna?

Ahoj, jsou na emiminu taky nějaké maminky od Berouna? K těm všem miminkovským povinnostem mi chybí takové to „pokecání u kafíčka“. Mám klučinu 10měsíců a jednu velkou slečnu.

pa pa Ivina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

483
21.2.06 21:51

Ahoj Ivino,
jsem z Berouna a mam rok a ctvrt stareho syna. Napis mi kdyz tak SZ a muzem se domluvit na pripadne setkani. Kde bydlite?
Eva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2446
7.3.06 08:57

Jééé ahoj holky ,já jsem taky od Berouna,nejsem sice ještě mamina , ale snad brzo budu :P :P :D :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
7.3.06 09:10

Teda tady ve vás najednou nachází:) Pocházím sice z Prahy, ale přestěhovala jsem se do Libomyšle, kousek (15km) od Berouna. Takže někdy se můžu přidat:)
GaB

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2446
7.3.06 09:14

Jo Libomyšl je kousínek,taková vesnička , že jo :?: My máme chaloupku v Otmíčích , to je jen kousek :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
7.3.06 09:19

No Otmíče mi nic neříkají, já tu nikoho moc neznám, i po 6letech tady jsem outsider:)))
Jinak ano, je to děsná prdelka:))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
287
7.3.06 19:49

Ahoj, zdraví Nenicka aTerezka. Jsme přímo z Berouna, bydlíme tu skoro 3 roky (poslední rok tedy trošku přerušovaně,ale teď už na stálo :lol: ) a známe se s Gábinkou a Baruškou jinak přímo v Berouně kamarádky žádné nemám, ani já ani Terda :-)
Tak jestli se vám chce, písněte SZ moc ráda poznám další spřízněné duše :D

čauky
Nenicka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
287
7.3.06 19:52

jee.. koukám Evo, že máme dětičky jen pár dní od sebe :lol: hezký :lol: můžu se zeptat kde bydlíte? My jsme blízko centra..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
7.3.06 20:52

Ahoj, taky se pridavam - bydlime ve zdicich a do berouna jezdim do prace. Barunce budou v dubnu tri roky.

• Nahlásit
  • Citovat
569
16.4.06 10:30

AHooojky

tak si tak brouzdám po emimču a co nevídím.Já bydlím v Berouně 2,5roku a taky to s kamarádkama neni slavné.
By jsme si mohli dát srazíka na medvědech. :lol:

Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
186
23.5.06 17:57

maminky od Berouna?

Ahojte Berouňačky!
V Berouně jsem bydlela od svých 11 let, teď žiju už dva roky v nedalekých Chrustenicích. Ráda vás poznám. V Berouně mám rodiče a jezdím tam celkem často.
Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
23.5.06 18:07

Holky a co takhle teda uspořádat nějaký menší „Berounský“ srazík? Ať se poznáme - tu si moc nepíšem - je fakt, už se to hůř stíhá, větší dítka, navíc většinou máme svůj deníček…co vy na to?
Gabča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
186
23.5.06 18:14

Výborný nápad:o) Co třeba hned příští týden? šlo by to třeba na náměstí (když bude pěkně)…
Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
23.5.06 18:20

No to je celkem OK:) Protože další zas 3× týdně plavem…ovšem nehodí se mi středa a vyloženě nejvíc se mi hodí út a čt, ale jinak klidně krom středy kdykoliv. Jen to potřebuju vědít tak, abych si to vše rozplánovala, takže holčiny, pište pište:)
GaB

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
186
23.5.06 19:10

já bych mohla v úterý i čtvrtek. Počkáme, co ostatní? Kam chodíte plavat?
Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama