Miminko křičí, když není u prsa

123
2.8.13 15:47

Maminky poradíte prosím...

Zdravím, mám 5 týdenní miminko, holčičku, narodila se s vahou 3030kg, v porodnici spadla na 2780kg a nyní máme 3800kg. Od zacatku plne kojim, ale nyní již druhy den holcicka odpoledne pláče a hledá prso… Jsem z toho zmatená, v noci a dopoledne kojime a je spokojena, v noci se budi po 3h, dopoledne 2-3h, ale jak pisi, nyní druhy den padne 12h a mala je protivna, chtěla by furt byt u prsa, kde si stejne jen parkrat natáhne a usne… Jakmile ji odpojim řev, a to se opakuje asi třikrát nez usne, přijde mi, ze neni hladová, protože počítána je snad kazde prebalovani (8 plevel určitě promoci), kaka taky dobre. Měla jsem strach, jestli nemám málo mlika, ale vzhledem k tomu, ze v noci a dopoledne papa dobre, i slyším jak polyká, tak se mi to moc nezda. Nemáte někdo podobnou zkušenost? Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

123
2.8.13 15:48

Omlouvám se u te hmotnosti mely byt samozřejmě gramy :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3476
2.8.13 15:48

Třeba potřebuje cítit tebe, být u tebe :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46228
2.8.13 15:50

Taky to muze byt zacatek spurtu a nebo je to taky pocasim furt teplo :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4228
2.8.13 15:50

Řekla bych, že došlo na růstový spurt :) Je to naprosto normální v tomto věku :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14090
2.8.13 15:52

Může mít jen žízeň

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6726
2.8.13 15:53

Třeba jí prstě to horko nedělá dobře…a u tebe se vyspi nejvic a zaroven si obcas cucne na zizen..nech ji u sebe, řid se dle jejích potřeb a „nepitvej“ :kytka: jeslti máš notebook, tak si našteluj abys na něj při kojení dosáhla a relaxuj, zatímco malá spinká :) já jsem takhle v šestinedělí proseděla tolik a tolik hodin..a taky když se malou nechávala odříhnout na svém hrudníku, tak třeba na dvě hodky usnula…paráda, pohoda…to už nikdy nezažiješ, jen s prvním miminkem :srdce: ;) :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8579
2.8.13 15:54

Dej male napit prevarene vody, muzes i po lzicce. malej me to taky delal, jsou paraky a i oni maji zizen.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6726
2.8.13 15:56

Jen dodám, že zkušenost mám naprosto totožnou, jako ty ;) pust starosti z hlavy a nech to na přírodě..apson ti takhle pěkně postimuluje tvorbu mlíčka a jeslti nemáš doma další dítě..tak nech domácnost stát…přítel at te průběžně zásobuje pitím a jídlem..a užívej si miminka :hug: :hug: :hug: ani nevíš, jak závidím :srdce: a s láskou an začátky vzpomínám :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6726
2.8.13 15:58

@dominikavojta mám za to, že kojené miminko jinou tekutinu nepotřebuje, pokud má dost počůraných plínek (!..pokud bych jich dost nebylo, tak to ej samozřejmě jiná situace)…samo si potřebou být u prsa hlídá příjem tekutin :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4858
2.8.13 16:15

Normalne bych diteti dala napit vody. Nevidim na tom nic spatneho.Uz se vidim jak v takovych vedrech piju tekutiny teploty 37 stupnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8579
2.8.13 16:17

@zolicka to je kazdeho nazor, ja mam vsechny kluky na leto, byli plne kojeni, a pokud byli takoveho paraky tak jsem jim vody dala napit,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6726
2.8.13 16:21

@dominikavojta jasně, je to na každém :kytka: moje 5měsční dcera ještě jinou tekutinu než MM neměla, v pařácích jí dávám pít každou hodinu, aspon mám dost MM :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8579
2.8.13 16:33

@zolicka no kazde ditko je jine, nekteremu to staci nekteremu ne,,:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
2.8.13 16:39

Řekla bych spurt, vedro bylo i předtím a zřejmě to nedělala, tudíž bych se pohodlně uvelebila, vzala si knížku nebo si schrupla a dítě nechala napojené, za pár dnů si to zas sedne ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama