Maminky v zahraničí, jak se jmenují Vaše děti?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2069
1.12.13 11:18

@maky26
ono jméno Justýnka je krásný samo osobě, vubec bych nepoužívala tvar Týno. To to jméno uplně degraduje :-) Protože za nás se říkalo všem Kristýnám skráceně Týno.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1.12.13 17:15

Nas malej je Simon, myslim, ze je to jak v cestine tak i v anglictine!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1426
1.12.13 17:51

@andrejickaa

no výslovnost je ale pokaždé jiná, v češtině je Šimon v angličtině ja „Sajmon“

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1.12.13 19:39

@LaraNat
nene, neni to Šimon ale Simon, Simonek mu rikam zdrobnelinkou, ale taky mu rikam Sajmon…zalezi co se hodi zrovna :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
384
8.12.13 19:35
@andrejickaa píše:
@LaraNat
nene, neni to Šimon ale Simon, Simonek mu rikam zdrobnelinkou, ale taky mu rikam Sajmon…zalezi co se hodi zrovna :)

a simon je i v ceskem kaendari tusim ze? jinak krasny vyber ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23.5.14 16:38

Ja jsem zila v CR ale myslela jsem na to ze se mi jednou narodi deti a ty budou cestovat nebo i ja se snima mozna odstehuji do zahranici.
tak jsem jim dala jmena:NATALKA
MICHAL
DAMIAN RADEK
myslim si ze deti maji pekna jmena a hodi se i do ciziny :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25.5.14 22:17

My mame Saru Chloe a cekame Denise manzel je francouz zijeme v londyne nemame zadny problem :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
85498
26.5.14 06:17

Máme momentálně v plánu jména Alex pro kluka a Linda pro holcicku, univerzalni do CR, Anglie i Nemecka :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Knihy z edice Disney Baby

  • (4.8) + 40 recenzí

O Budulínkovi

  • (5) + 5 recenzí

O Červené karkulce

  • (5) + 5 recenzí

Kuřátko a obilí

  • (5) + 4 recenze

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin