Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
@maky26
ono jméno Justýnka je krásný samo osobě, vubec bych nepoužívala tvar Týno. To to jméno uplně degraduje
Protože za nás se říkalo všem Kristýnám skráceně Týno.
Nas malej je Simon, myslim, ze je to jak v cestine tak i v anglictine!
no výslovnost je ale pokaždé jiná, v češtině je Šimon v angličtině ja „Sajmon“
@LaraNat
nene, neni to Šimon ale Simon, Simonek mu rikam zdrobnelinkou, ale taky mu rikam Sajmon…zalezi co se hodi zrovna ![]()
@andrejickaa píše:
@LaraNat
nene, neni to Šimon ale Simon, Simonek mu rikam zdrobnelinkou, ale taky mu rikam Sajmon…zalezi co se hodi zrovna
a simon je i v ceskem kaendari tusim ze? jinak krasny vyber ![]()
Ja jsem zila v CR ale myslela jsem na to ze se mi jednou narodi deti a ty budou cestovat nebo i ja se snima mozna odstehuji do zahranici.
tak jsem jim dala jmena:NATALKA
MICHAL
DAMIAN RADEK
myslim si ze deti maji pekna jmena a hodi se i do ciziny ![]()
My mame Saru Chloe a cekame Denise manzel je francouz zijeme v londyne nemame zadny problem ![]()
Máme momentálně v plánu jména Alex pro kluka a Linda pro holcicku, univerzalni do CR, Anglie i Nemecka ![]()