Manažerka mateřství u ČPZP 2015

31
10.7.15 12:24

Manažerka mateřství u ČPZP 2015

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli tu nějaká maminka před porodem využila příspěvku 1000 kč u ČPZP? Ráda bych něco nakoupila v lékárně a nevím co mohu a co ne.Je nějaký seznam? Aby mě to potom pojišťovna proplatila. A když koupím i něco pro miminko v lékárně tak se to taky vztahuje na manažerku mateřství?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8510
10.7.15 12:31

@kreplu ja jsem tu castku vyuzila pri uhrade NT screeningu… :nevim: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31
10.7.15 12:34

Ten jsem nehradila. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
213
10.7.15 12:38

Ja myslim ze to plati jen pro kurzy a cviceni pro tehotne. ja osobne jsem jej vycerpala take na nt screening

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1053
10.7.15 13:38

Když jsem čekala holky, tak ještě bylo možné koupit nějaké vitaminy a krémy, koukám, že už to tam ale nemají, nebo jsem to nenašla :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5657
10.7.15 13:41

Já za to byla na těhu masáži. (screening sem neplatila a plavání tu nemáme). Podle mě tam lékárna není :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5657
10.7.15 13:43

Možnosti čerpání:

nadstandardní vyšetření nebo péče u poskytovatelů zdravotnických služeb spojená s těhotenstvím, nehrazená, nebo částečně hrazená z všeobecného zdravotního pojištění a hrazené pojištěnkou, mj.:
prvotrimestrální screening (možné alternativy názvu: primotrimestrální screening, screening Downova syndromu, kombinovaný test), z dokladu o zaplacení musí být zřejmé, že se jedná o vyšetření provedené v prvním trimestru těhotenství, resp. až do 14 týdne těhotenství
epidurální analgezie (v případech, kdy není aplikován z rozhodnutí poskytovatele zdravotních služeb)
kurzy pro těhotné, plavání pro těhotné, masáže těhotných, psychoprofylaktická příprava těhotných k porodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
300
21.11.17 17:56

Ahoj, má z vás některá zkušenosti s čerpáním v tomto roce? Screening mi včera odmítli proplatit z důvodu, že neproběhl na území ČR ale v Německu. Chtěla bych využít aspoň masáže, ale nevím jak to je. Musí to být nějaké zařízení které má s nimi smlouvu nebo můžu jít kamkoliv na těhotenskou masáž a pak přinést jen doklad? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
709
21.11.17 18:25

@Ell-Ell resila jsem v roce 2016, nechala si proplatit tehu cviceni, ikdyz to byl vstup do welness, je jedno kde to budete provadet, ale musite mit doklad a na nem napsano ze se jedna o neco tehotenskeho:D…snad se podminky nezmenily

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama