Manžel chodí na erotické masáže

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 21:43
Manžel a erotické masáže

Ahoj, jdu se sem asi vypovídat, neboť jde oněco, co nemohu probírat s nikým v okolí… S mužem jsem osm let, máme děti 3 roky a 3 měsíce. Doposud byl vztah z mého (a myslím, že i z jeho) pohledu skvělý. Muž mi pomáhá a podporuje mě ve všem (od péče pro děti po podporu materiáln, pomoc v rodině - např. o nemocné členy). Co vše změnilo je to, že jsem dva týdny zpět přišla na to, že chodí na erotické masáže - uhodila jsem na něj a následně jsme rozebírali několik dnů… chodí tam celou dobu našeho vztahu, cca jedenkrát za 2-3 měsíce - dle něj nikdy nebyl u stejné masérky, nechává si masáž a několikrát orální sex, sex údajně nikdy… Popravdě, našla jsem si diskuze návštěvníků a jde o to, že příjde jak k milence, se slečnouse líbá, dává si společnou sprchu, pak se mazlí, otírají se o sebe a pak ho udělá ručně nebo pusou. Nevěřím, že by nikdy neměl sex a asi to ani nehraje roli… Vůbec nevím co mám dělat… Je mi z toho hrozně smutno, špatně, je to pro mě naprosto neuchopitelné a nevím co s tím. On říká, že neví, proč tam chodil - že i odcházel se špatným pocitem (haha), že nás miluje a nechce o nás přijít (opravdu se tak vždy choval a chová). Byla jsem u psychologa - manželského poradce - dle něj to není důvod rozchodu, ale shoduje se se mnou, že to bude dělat dál, alebude to lépe tajit… To si myslím taky, neb když pomyslím, že teď v těhotenství tam byl dle svých slov třikrát… Hrozně se to vemě pere, co teď, nevím jak dál… Ještě dva týdny jsem si myslela, jak mám skvělou rodinu, zatímco se všude vše hroutí… Neumím to uchopit… Jen doplním, že jsme oba „eroticky zaměření“, tedy nedostatkem sexu to není - hodně jsme experimentovali a vycházeli si vstříc - myslela jsem si, že si věříme a vše dělámespolu. Napadlo mě, že takovou masáž zkusil, ale frekvence a to, že jde i o sex mi vyrazilo dech… Co teď?:-(((

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 22 Další »
Reakce:
Bandii
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 16.09.18 21:48

Tak běžte příště spolu ;)

Russet
Extra třída :D 12153 příspěvků 16.09.18 21:50
@Anonymní píše:
Ahoj, jdu se sem asi vypovídat, neboť jde oněco, co nemohu probírat s nikým v okolí… S mužem jsem osm let, máme děti 3 roky a 3 měsíce. Doposud byl vztah z mého (a myslím, že i z jeho) pohledu skvělý. Muž mi pomáhá a podporuje mě ve všem (od péče pro děti po podporu materiáln, pomoc v rodině - např. o nemocné členy). Co vše změnilo je to, že jsem dva týdny zpět přišla na to, že chodí na erotické masáže - uhodila jsem na něj a následně jsme rozebírali několik dnů… chodí tam celou dobu našeho vztahu, cca jedenkrát za 2-3 měsíce - dle něj nikdy nebyl u stejné masérky, nechává si masáž a několikrát orální sex, sex údajně nikdy… Popravdě, našla jsem si diskuze návštěvníků a jde o to, že příjde jak k milence, se slečnouse líbá, dává si společnou sprchu, pak se mazlí, otírají se o sebe a pak ho udělá ručně nebo pusou. Nevěřím, že by nikdy neměl sex a asi to ani nehraje roli… Vůbec nevím co mám dělat… Je mi z toho hrozně smutno, špatně, je to pro mě naprosto neuchopitelné a nevím co s tím. On říká, že neví, proč tam chodil - že i odcházel se špatným pocitem (haha), že nás miluje a nechce o nás přijít (opravdu se tak vždy choval a chová). Byla jsem u psychologa - manželského poradce - dle něj to není důvod rozchodu, ale shoduje se se mnou, že to bude dělat dál, alebude to lépe tajit… To si myslím taky, neb když pomyslím, že teď v těhotenství tam byl dle svých slov třikrát… Hrozně se to vemě pere, co teď, nevím jak dál… Ještě dva týdny jsem si myslela, jak mám skvělou rodinu, zatímco se všude vše hroutí… Neumím to uchopit… Jen doplním, že jsme oba „eroticky zaměření“, tedy nedostatkem sexu to není - hodně jsme experimentovali a vycházeli si vstříc - myslela jsem si, že si věříme a vše dělámespolu. Napadlo mě, že takovou masáž zkusil, ale frekvence a to, že jde i o sex mi vyrazilo dech… Co teď?:-(((

To není erotická masáž. Chodí za prostitutou… 8o

Fifi2
Kecalka 191 příspěvků 1 inzerát 16.09.18 21:50

To není důvod k rozchodu? Já bych to třeba nezvládla, fakt ne :-( ale záleží na každé soudruzce.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 21:50

Bandi: to jsem navrhla, rekl, ze neni o co stat a on tam taky uznikdy nepujde (jasan:-)) ale popravde, sla bych, jen ted nam musi odrust deti - mame malinkeho prcka (v nadsazce). proste to cele nechapu :-(

tasa
Echt Kelišová 9063 příspěvků 16.09.18 21:52

Vůbec nevím, co poradit

Příspěvek upraven 16.09.18 v 21:54

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 21:53

Russet: Ano, tak to je. Byl i na tech klasickych, kde je masaz a pak vyvrcholeni (tantra)- ted to jsou opravdu privaty. Nicmene hleda si je pres stranky eroticke masaze, kde tyto zeny nabizeji prave toto. holky ja nevim co delat, kdyz vidim kolem sebe chlapy, co se nestaraji, nebo se resi tisic veci… me ten muj prijde ve vsem super… tohle je uplna rana pro me:-( kor kdyz mame prcka, ze tam chodil i skrz svatbu, tehotenstvi, deti… on je podnikatel, ma volnou pracovni dobu i vetsi finance - tedy podle me me z toho hrablo asi…:-( ja vubec nevim co delat, pro me je jinak fakt soulmate, je mi z toho tak zle

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 21:54

tasa: my belie diva Sydney zpet na rodinne dovci a byli jsme tak stastni, nikdy by me nenaadlo, ze o tyden pozdeji budu u rodinneho poradce a zvazovat rozvod, desne to boli

Sworley
Generální žvanilka 20590 příspěvků 16.09.18 21:56
@Anonymní píše:

Pak že chlapi potřebujou důvod. :roll:

Levandulina
Kelišová 5720 příspěvků 18 inzerátů 16.09.18 21:58

To ale není masáž, když se nechá udělat pusou… No, já bych to nezvládla. A ještě, když přiznává, že v tom bude pokračovat. .. :pocitac:

Megane 123
Kecalka 278 příspěvků 16.09.18 21:58

Tyjo takové překvapení bych asi taky neustála :( já už tak mám problém s důvěrou a jakmile něco vybočí už nejsem schopná plně věřit. Takže pro mě by tvá situace byla asi konečná…ale jsou páry co se přes takové věci přenesou…ty s tím budeš muset žít :nevim:

tasa
Echt Kelišová 9063 příspěvků 16.09.18 21:58
@Anonymní píše:
tasa: my belie diva Sydney zpet na rodinne dovci a byli jsme tak stastni, nikdy by me nenaadlo, ze o tyden pozdeji budu u rodinneho poradce a zvazovat rozvod, desne to boli

A chodil tam třeba už když měl vztah před Tebou? Těžko říct,ne.

Jinak tedy,osobně bych s ním za žádnou prostitutkou nesla.To je jediný,co vím určitě.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 21:59

Fifi2: Ja vubec nevim co delat. A nemuzu to nikomu rict. Kdyby mi to rekla kamaradka, reknu ji ze je magor, at utika… Jenze… my mame jinak hrozne hezky vztah. On mi pomaha uplne se vsim (napr. mama je vazne nemocna - na otocku ji pul roku vozil z chemoterapii 100 km tam a zpet, potrebovala jsem se naucit ridit - do dvou tydnu mi sehnal auto, prcky se stara, me pomaha doma…), veskery cas travi s rodinou, je ke me pozorny, nepije, nechodi po hospodach, mluvi o me a detech hezky… Spolu jsme si uzivali… Je to pro me takovy sok, je mi to tak lito… Rikam si, jaka je sance ze potkam nekoho s kym si tak sednu (nikoho takoveho jsem nepotkala a to jsem predtim vztahy mela), ze potkam nekoho kdo nechodi na privaty (asi to frci, kdyz se jich tolik uzivi). ja proste nechapu, nevim komu to rict-i pro okoli by to byl sok. mame deti, maleho prcka a starsi nas oba tak miluje a my je…:-(

Russet
Extra třída :D 12153 příspěvků 16.09.18 22:00
@Anonymní píše:
Russet: Ano, tak to je. Byl i na tech klasickych, kde je masaz a pak vyvrcholeni (tantra)- ted to jsou opravdu privaty. Nicmene hleda si je pres stranky eroticke masaze, kde tyto zeny nabizeji prave toto. holky ja nevim co delat, kdyz vidim kolem sebe chlapy, co se nestaraji, nebo se resi tisic veci… me ten muj prijde ve vsem super… tohle je uplna rana pro me:-( kor kdyz mame prcka, ze tam chodil i skrz svatbu, tehotenstvi, deti… on je podnikatel, ma volnou pracovni dobu i vetsi finance - tedy podle me me z toho hrablo asi…:-( ja vubec nevim co delat, pro me je jinak fakt soulmate, je mi z toho tak zle

Koukla jsem na internet a jeden je v Rybné v Praze. Prostě bordýlek pro fajnšmekry :nevim: Pro mě je takové chování nepřípustné a fakt bych byla v pr…, kdybych na to přišla. Asi bych mu jasně řekla, že se mi to nelíbí a že nechci, aby v tom pokračoval. Jak by se, frajerovi, líbilo, kdybys mu vrazila do ruky vaše mláďata a šla se nechat „namasírovat“ taky?! A pěkně pravidelně. Ať má o čem přemýšlet…

tasa
Echt Kelišová 9063 příspěvků 16.09.18 22:00

@Fifi2 jenže ona s ním má dvě deti

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 22 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Uma se fotí uprostřed pařížských masakrů: Jaký to má smysl? ptají se lidé

Horší období si nemohla vybrat! Hollywoodská diva Uma Thurman se fotí... číst dále >

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >