Manželova bývalka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 21:11
Manželova bývalka

Změnila jsem zaměstnání a začala jsem pravidelně potkávat manželovo ani nevím jak to nazvat, prostě první holku s kterou se párkrát vyspal. Ani spolu nechodili. Známe se všichni od puberty. Nedělá mi to dobře. Co s tím? Jinak jsme spolu hodně dlouho a na dotyčnou jsem si roky ani nevzpomněla, jestli manžel nevím, ale nikdy o ní nemluvil. A teď jí mám skoro denně na očích a nějak mi to vadí a neumím přesně definovat proč. Jak se nad situaci povznést?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

nostress
Extra třída :D 13225 příspěvků 16.09.18 21:16
@Anonymní píše:
Změnila jsem zaměstnání a začala jsem pravidelně potkávat manželovo ani nevím jak to nazvat, prostě první holku s kterou se párkrát vyspal. Ani spolu nechodili. Známe se všichni od puberty. Nedělá mi to dobře. Co s tím? Jinak jsme spolu hodně dlouho a na dotyčnou jsem si roky ani nevzpomněla, jestli manžel nevím, ale nikdy o ní nemluvil. A teď jí mám skoro denně na očích a nějak mi to vadí a neumím přesně definovat proč. Jak se nad situaci povznést?

Prostě na ni žárlíš. :) Ona patří do manželovy minulosti.S tím nic neuděláš, to bylo.Ale za manželku si vzal tebe, ne? ;)

kve-tinka
Závislačka 4368 příspěvků 7 inzerátů 16.09.18 21:17

Jste dospělí ;) věřím, že to může bÿt nepříjemné, ale když už je to roky :hug:

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1891 příspěvků 16.09.18 21:21

Tak kdyby o ní nějak víc stál, tak s ní tehdy jen párkrát nespí, ale nějakou tu dobu vydrží. Když se tak nestalo, tak ho asi nikdy až tak nebral, takže není nač žárlit.
A hlavně pokud bys měla žárlit na každou babu, která se kdy ochomejtla kolem tvého partnera, tak brzo skončíš ve cvokhausu. ;) :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 21:21

@nostress Asi ano, i po těch letech trochu žárlím. Rozumově vím, že je to pravěk, ale ty city se mnou cloumají. Navenek samozřejmě nikdo nic nepozná, i se s ní normálně bavím, protože je to fajn ženská a život se s ní moc nemazlí.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 21:22
@Anonymní píše:

Povznes se nad to. Ona je minulost, ty současnost. Manželova bývalá manželka se kterou má dítě se přestěhovala a bydlí pár metrů od nás. Potkávám jí když jdu do obchodu, s děckem do školky…no co no. Pomyslím si, že tady straší a jdu si po svých.

nostress
Extra třída :D 13225 příspěvků 16.09.18 21:27
@Anonymní píše:
@nostress Asi ano, i po těch letech trochu žárlím. Rozumově vím, že je to pravěk, ale ty city se mnou cloumají. Navenek samozřejmě nikdo nic nepozná, i se s ní normálně bavím, protože je to fajn ženská a život se s ní moc nemazlí.

To je normální. Každý má svoje city a emoce. Je dobře, že to neventiluješ navenek.Akorát bych o ní moc nemluvila doma. Jak sama píšeš, je fajn ženská, a život se s ní nemazlil.Chlapi někdy rádi zachraňují. :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 21:27

@Nmdl No on s ní jen zasouložil, ale ona do něj byla zamilovaná a trpí na něj dodnes. A žárlivá normálně nejsem, to bych už dávno byla u Chocholouška.

Ou
Kelišová 5095 příspěvků 16.09.18 21:45

Potřebujete si někde vybudovat sebevědomí - z nějakého velmi iracionálního důvodu se cítíte ohrožena někým z dávné minulosti.

Žárlivost je známka vnitřní nejsitoty toho kdo žárlí, nevěří tomu, že by ho ten druhý mohl mít skutečně rád -nejčastěji proto, že nemá rád sám sebe.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16054 příspěvků 16.09.18 21:51
@nostress píše:
To je normální. Každý má svoje city a emoce. Je dobře, že to neventiluješ navenek.Akorát bych o ní moc nemluvila doma. Jak sama píšeš, je fajn ženská, a život se s ní nemazlil.Chlapi někdy rádi zachraňují. :)

napadlo mě totéž - taky bych byla opatrná :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 23:16

@Ou A jak si má člověk začít vážit sám sebe? :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.18 14:25

@pe-terka @nostress Zachraňovat jí nebude, tím se si jistá. On se jí vyhýbá. Jsme už dámy 40+ a ona je, když to vyjádřím mírně, dost při těle. Takže z toho strach nemám.
@Ou Navenek jsem úspěšná žena a uvnitř přecitlivělá, ale to ví jen pár nejbližších. Proto se mě dotýkají věci nad kterými jiní mávnou rukou.

divine woman
Echt Kelišová 8447 příspěvků 17.09.18 19:11

Bejvalky též nevyhledávám. Nemůžeš se jí nějak vyhnout, abys měla klid?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.18 20:10

@divine woman Vyhnout se nemůžu, to bych musela změnit práci.

Uživatel je onlineLaPaloma
Ukecaná baba ;) 1775 příspěvků 17.09.18 23:51
@Anonymní píše:
@divine woman Vyhnout se nemůžu, to bych musela změnit práci.

Kup jí dorty, ať se ještě přifoukne. Nebo dobrou krkovičku. To bys mohla exce klidně pravidelně dopřávat. :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >