Manžel je ve stresu

22.10.19 09:08

Manžel je ve stresu

Ahoj holky, chtela bych vas poprosit o pomoc. Muj manzel zacal mit potize s erekci pri sexu. Po letech snazeni se dostal na vyzmanou pozici reditele (firmu nebudu jmenovat) a ma ted vice prace a stresu. Sveroval se mi, ze ma problem se uvolnit a je to znat na sexu. Trva mu ted mnohem dele, nez se „postavi a pripravi na akci“ a obcas v polovine lehce ochabne, ale pak zase ztvrdne a je to dobre. Rikal mi, ze mu hlava casto utika do prace a mysli na nove povinnosti. Driv byl pripraven hned a nebyl problem - prislo to s novou praci takrka ze dne na den. Mame spolu hezky vztah a verim, ze by me nepodvedl, o tom samem ujistuji i ja jeho, ale vidim na nem, ze se trapi. Sex mame pravidelne zhruba 3× nekdy 4× tydne a jsem spokojena, jen to ze zacatku trva, nekdy i 15 minut, kdyz si uvedomi, ze uz neni v kancelari. Me delsi predehra opravdu nevadi, ba naopak, ale vidim, ze on se trapi :((
Kdyz jsme jeli na vikend do hor na dovolenku, tak se uvolnil a slo to hned jako driv, nebo kdyz mam sve dny a on je pak z cekani „nateseny“, tak to jde taky hned. Ale v beznych dnech je s tim holt problem…
Mate prosim nejake rady, jak manzela uvolnit nebo co vlastne rict a delat? Nejsem v tomhle moc dobra a je to pro me taky nove :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13831
22.10.19 09:14

Vypnout všechny rušivé elementy - televizi, telefony, noťas,… Nejít primárně po zásunu, ale spíš to brát jako hezkou chvilku, dát si vzájemně masáž, rozptýlit se třeba společným sledováním péčka, hlavně mít u toho klid. Osobně bych vyměnila 3-4× týdně ve stresu za 1-2× týdně s větší předehrou a v klidu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1559
22.10.19 09:15

Nejlepší bude, když zajdeš někam do butiku a vyhlédneš si slušivé černé šaty. Je potřeba být připravený :-)

Jestli ti černá nesluší tak ho nažeň k doktorovi, tyto problémy (obzvlášť ve spojení se stresem), jsou takovým varováním těla, že má dost.
Tvoje snaha „s tím něco dělat“ může být jen další stresující faktor…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ALLICE.HASKOVA
22.10.19 09:16

Ahoj, jde právě o to uvolnění, znám to a u nás to bylo také, samozřejmě to může být něco jiného. Ale právě čím víc se na to soustředil tak nešlo a především ta obava jestli to zase bude stejný, jestli to nevyjde a bude problém, chce to opravdu vypnout…uvolnit… prostě na to nesmí myslet, nesoustředit se. Čím více jsme se na soutředili tím to bylo horší, ale jak píšeš po cca 15 - 20 min dobrý a pak za 10min z ničeho nic opět. Čím méně jsem očekávala a on to viděl tím to bylo lepší :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.10.19 09:29
@terien píše:
Vypnout všechny rušivé elementy - televizi, telefony, noťas,… Nejít primárně po zásunu, ale spíš to brát jako hezkou chvilku, dát si vzájemně masáž, rozptýlit se třeba společným sledováním péčka, hlavně mít u toho klid. Osobně bych vyměnila 3-4× týdně ve stresu za 1-2× týdně s větší předehrou a v klidu.

Souhlas + bych to směřovala na pátek nebo sobotu

• Nahlásit
  • Citovat
22.10.19 09:33
@ALLICE.HASKOVA píše:
Ahoj, jde právě o to uvolnění, znám to a u nás to bylo také, samozřejmě to může být něco jiného. Ale právě čím víc se na to soustředil tak nešlo a především ta obava jestli to zase bude stejný, jestli to nevyjde a bude problém, chce to opravdu vypnout…uvolnit… prostě na to nesmí myslet, nesoustředit se. Čím více jsme se na soutředili tím to bylo horší, ale jak píšeš po cca 15 - 20 min dobrý a pak za 10min z ničeho nic opět. Čím méně jsem očekávala a on to viděl tím to bylo lepší :-)

Ono je prave problem, ze na to mysli :( muj manzel je strasne ambiciozni clovek a ma pocit, ze musi byt vzdy perfektni. Mam pocit, ze to v nem zpusobila vychova od jeho rodicu, chteli mit perfektniho synka a to sem jim povedlo. Muj muz je moc sikovny, ale kdyz ma slabou chvilku, nerekne to (aby si prej nestezoval), ale vidim, ze se trapi. Mozna ale i diky te sve dokonalosti se dostal na tak dobrou pracovni pozici. Vzdy jsem ho obdivovala za jeho silu a kamaradky vzdy srandují, ze mam za manzela super-mana. Je opravdu moc hodny a se zdravickem by problem byt nemel - manzel chodi 3× tydne v 6 rano do fitka a v lete jezdime na kola. Je opravdu energicky typ a kdyz vecer prijede z prace, ma jeste dost sil ucit se do skoly se synkem a povidat si se mnou o me praci… No a kdyz se mu nedari vecer v sexu, tak jednou rikal, ze ma pocit, ze jako muz selhal… Nez prislo dite, tak jsme to delali kazdy den a nekdy i pri slabsi menstruaci. Jsem s nim v sexu opravdu spokojena, jako v pohadce. Ale mam pocit, ze ho ta snaha byt super-man likviduje…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.10.19 09:57
@terien píše:

No klid u toho je, ale ja mam trochu strach, ze manzel nejak ztraci chut do zivota a dela uz vsechno jako robot. Co dostal to nove misto, tak ho podeziram, ze ma snad nejaky seznam, kde si odskrtava - fitko, prace, ukoly se synkem, promluvit se zenou, uspokojit zenu, spat… dela to na automat. Fitko, praci a uceni tak delat jde, ale s tim sexem je to holt jine. Mam starost, hodne se snazil, aby mel to misto, co ma, ale vypada, ze mu to ubira radost. Kdyz se ho zeptam, jak se citi a zda neni unaveny, vzdy se jentak usmeje, zahledi se „doblba“ (jak se rika) a pak se pta, jak se mam ja, jestli ma synek ukoly atd… a kdyz jsme po dlouhe dobe sli na manzelovu oblibenou rockovou kapelu na koncert, tak si malem vzal kravatu a sako, kdybych mu neprinesla jeho stare triko. Mela jsem pocit, ze se tam ani netesi a celou dobu resil, zda malem nezlobi u babicky, zda bude mit kde parkovat a aby se vyspal do prace atd…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9169
22.10.19 10:01
@Josef_t píše:
Nejlepší bude, když zajdeš někam do butiku a vyhlédneš si slušivé černé šaty. Je potřeba být připravený :-)Jestli ti černá nesluší tak ho nažeň k doktorovi, tyto problémy (obzvlášť ve spojení se stresem), jsou takovým varováním těla, že má dost.
Tvoje snaha „s tím něco dělat“ může být jen další stresující faktor…
:palec:

Hlavne, ze je uz v 6 rano ve fitku :zed: A domu se vraci kdy? Kdy chodi spat? Kolik hodin v kuse bez preruseni spi? Jakym zpusobem a jak dlouho odpociva?
Tohle jsou priznaky vycerpaneho organismu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.10.19 10:08
@cecetka píše: :palec:Hlavne, ze je uz v 6 rano ve fitku :zed: A domu se vraci kdy? Kdy chodi spat? Kolik hodin v kuse bez preruseni spi? Jakym zpusobem a jak dlouho odpociva?
Tohle jsou priznaky vycerpaneho organismu.

No spi dost malo… to je pravda. Domu prichazi vetsinou kolem 6, nekdy v 7. Pak se najime, hraje si se synkem, uci se s nim, pak jde malej kolem 9 spat, tak si povidame, nekdy koukneme na film a kolem 10-11 jdeme na TO. Manzel pak usne mezi pul 12 a 12 a vstava dost brzo, kdyz jde do fitka, tak v 5.30 a jindy v 6 a to si rano treba jeste cte, nebo sedi u PC. Vetsinou spi tak 5-6 hodin. Nikdy jsem nezazila, ze by v tydnu spal 7 a vice :( o vikendu si prispi, ale to zas na chate kouka, co by opravil, beha se sekackou, taha klady, nebo vymysli vylety se synkem. Rika, ze pry nema cas spat a ze se nikdy nenudi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2122
22.10.19 10:24

Tak si na sebe vzal az prilis. Mohl byt na nizsi pozici, za min penez, ale v klidu. To uz je na nem. Kvuli blby praci nemit cas na rodinu… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.10.19 10:30

Já tohle mám taky, jsem sice žena a nemám problém s erekcí, ale s vypnutím hlavy ano. Jsem na mateřské, takže každý den je o tom, že jsem něco nestihla a i když jde o drobnost, někdy mě to dokáže hodně rozházet. Perfekcionista jsem taky a mám z toho OCD. Chvíli jsem byla opravdu na pokraji vyhoření a projevuje se to přesně takhle. Mám potíže s usínáním a někdy právě i v oblasti intimity a pocity selhání. Pomůže mi zvolnit a beru omegu a bachovi esence. A jak už bylo řečeno výš, pomáhá vypustit všechny rušivé elementy a to i mimo ložnici.

• Nahlásit
  • Citovat
7937
22.10.19 10:34

@Anetanesvacilova84 Osobně si myslím, že pokud přemýšlí takto, tak na to místo mentálně nemá a časem se zblázní z toho, aby ho o ně někdo nepřipravil.
Těžko říct, zda někdy ještě bude šťastný. Takhle evidentně není a když to místo nebude mít, tak taky nebude. Možná se řítí do propasti, ze které se může dostat jen řádným, průšvihem, díky kterému se mu změní myšlení. Jenže za jakou cenu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13831
22.10.19 10:53
@Anetanesvacilova84 píše:
No klid u toho je, ale ja mam trochu strach, ze manzel nejak ztraci chut do zivota a dela uz vsechno jako robot. Co dostal to nove misto, tak ho podeziram, ze ma snad nejaky seznam, kde si odskrtava - fitko, prace, ukoly se synkem, promluvit se zenou, uspokojit zenu, spat… dela to na automat. Fitko, praci a uceni tak delat jde, ale s tim sexem je to holt jine. Mam starost, hodne se snazil, aby mel to misto, co ma, ale vypada, ze mu to ubira radost. Kdyz se ho zeptam, jak se citi a zda neni unaveny, vzdy se jentak usmeje, zahledi se „doblba“ (jak se rika) a pak se pta, jak se mam ja, jestli ma synek ukoly atd… a kdyz jsme po dlouhe dobe sli na manzelovu oblibenou rockovou kapelu na koncert, tak si malem vzal kravatu a sako, kdybych mu neprinesla jeho stare triko. Mela jsem pocit, ze se tam ani netesi a celou dobu resil, zda malem nezlobi u babicky, zda bude mit kde parkovat a aby se vyspal do prace atd…

Tak bude muset ubrat, tohle není problém jenom v sexu. Pokud má tak náročnou práci, tak snad nemusí řešit úkoly do školy a jiné podobné maličkosti. Fitko je fajn, ale ne na úkor spánku, prostě ať to oseká co to jde. Při takovém zápřahu mi i sex 3-4× týdně přijde hodně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.10.19 11:01
@Sany80s píše:
@Anetanesvacilova84 Osobně si myslím, že pokud přemýšlí takto, tak na to místo mentálně nemá a časem se zblázní z toho, aby ho o ně někdo nepřipravil.
Těžko říct, zda někdy ještě bude šťastný. Takhle evidentně není a když to místo nebude mít, tak taky nebude. Možná se řítí do propasti, ze které se může dostat jen řádným, průšvihem, díky kterému se mu změní myšlení. Jenže za jakou cenu…

Mam z toho strach, ale nevim, co mam delat. Vzdycky rika, ze jen chce, abychom se meli dobre a rika, ze ho prace bavi, ale mam taky pocit, ze je toho na nej trochu moc. Tvrdi mi, ze si jen potrebuje zvyknout na zmenu, ale uz si zvyka 4 mesice… Chtela bych mu pomoct. Vzdy nam vse klapalo. Ale ted mam strach, ze ani to „pradlo z butiku“ by nepomohlo. Pri sexu mam z nej pocit, jakoby tam ani nebyl… po te ctvrt hodine se mu rozsviti a uz funguje a je to super, dokud si na neco zase nevzpomene, idealne uprostred, a to tedy zmekne, ale to vetsinou zvladneme a za par vterin pokracujeme dal. Ale tech 15 minut pri startu si jeho „prirozeni“ snad ani neuvedomuje, ze pred nim lezi naha zena. Jakoby mu snad ani nesel signal do mozku… no a pak se mu rozsviti v hlave a on mu zase zacne fungovat. Jak jsen psala vyse.

Příspěvek upraven 22.10.19 v 11:05

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.10.19 11:03
@terien píše:
Tak bude muset ubrat, tohle není problém jenom v sexu. Pokud má tak náročnou práci, tak snad nemusí řešit úkoly do školy a jiné podobné maličkosti. Fitko je fajn, ale ne na úkor spánku, prostě ať to oseká co to jde. Při takovém zápřahu mi i sex 3-4× týdně přijde hodně.

No mne uprimne taky… jak rikam, jsem spokojena a myslim si, ze jsem chapava zena. Sama mu rikam, ze by mi to stacilo i o vikendu, aby si udelal rezim, vim, ze toho ma v praci hodne. Ale to on ne… on chce, ale pak je z toho smutnej. :( ale nejhorsi na tom je, ze mi ta 15 minut dlouha predehra fakt nevadi, ale on je na sebe moc tvrdy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama