Manžel mě občas uhodí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ikasramkova
Stálice 66 příspěvků 26.02.19 21:20
Manžel mě občas uhodí

Dobrý den, mám takový dotaz manžel mi občas dá pěsti do ruky nebo do stehna nebo mě schválně kopne ale do obličeje mě nikdy nehodí a vždy říká že si za to můžu sama ale ikdyž se snažím chovat co nejlépe aby neměl důvod na mě být zlý vždycky se najde nějaký důvod. Nedělá to moc často někdy je to třeba dvakrát do měsíce ale jindy třeba 4 měsíce mě neuhodí. Poraďte jak se chovat abych ho už nenastvala, zrovna dneska mi dal pěstí do ruky, ta ruka mě bolí jako čert ale bouchl mě do horní části ruky takže je to nejspíš narazeny.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:
Megane 123
Kecalka 292 příspěvků 26.02.19 21:22

Proboha, utéct od něj !!!

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1889 příspěvků 26.02.19 21:23

No to já ti poradím, jak se chovat, abys ho už nenaštvala. Odejdi od něj. Pane bože, to to vidíš.

Kokolina29
Kecalka 104 příspěvků 26.02.19 21:23

Násilník … vyhledejte rosa - centrum pro ženy

darekp
Ukecaná baba ;) 2453 příspěvků 26.02.19 21:24

@Ikasramkova prosim??? To jako fakt??? Ptate se, jak se chovat,,abyste ho nenastvala a on vas neuhodil?? Uhodte vy jeho a to tak, ze ho kopnete rovnou do prdele!! Samozrejme nevim, jaka je vase situace, jestli mate deti, jestli mate kam odejit, ale pokud to jen trochu jde, tak rychle od nej pryc :cert:

Ikasramkova
Stálice 66 příspěvků 26.02.19 21:24
@Megane 123 píše:
Proboha, utéct od něj !!!

To nejde on ode mně a dcerky neodejde a kdybych to řekla rodičům tak by to šlo po zlém a ještě by je pak manžel udal třeba na policii že ho naši napadly

mrav
Nadpozemská drbna 26585 příspěvků 26.02.19 21:24

A takto začíná domácí násilí…
Odejdi od něj, než to bude horší. :mavam:

pajinkapajinka
Zasloužilá kecalka 864 příspěvků 9 inzerátů 26.02.19 21:25

Troll

pikola
Generální žvanilka 20465 příspěvků 26.02.19 21:25

Panebože, ty to vidíš :roll: dneska to fakt stojí za to

Ikasramkova
Stálice 66 příspěvků 26.02.19 21:26

Když já nevím jak odejít

Ou
Kelišová 6940 příspěvků 26.02.19 21:26

Žiješ s násilníkem. Bude se to jen horšit. Jsi oběť domácího násilí, jako všechny ostatní máš pocit, že je to tvoje vina a že se tomu dá nějak vyhnout, když se budeš chovat „dobře“.

Nedá - jeho těší že tě týrá.

Uteč. A hlavně tím ochraň svoje děti. Je to násilnický tyran - už tím, že žiješ s tyranem, tak deformuješ jejich psychiku. Dříve či později začne týrat i je.

Pokud nevíš co a jak, obrať se na internevční centrum a při nejhorším počkej třeba až se uvolní místo v azyláku. Ale prostě začni připravovat bezpečný útěk a uteč. Pak vstup do pschoterapie a naprav škody, co na tobě napáchal.

http://www.domaci-nasili.cz/

Ou
Kelišová 6940 příspěvků 26.02.19 21:27
@Ikasramkova píše:
Když já nevím jak odejít

Co se stane, když o tom řekneš svým rodičům?

Jinak najdi nejbližší intervenční centrum a poraď se s nimi. Klidně po telefonu.

http://www.domaci-nasili.cz/

Kokolina29
Kecalka 104 příspěvků 26.02.19 21:28

To by vám poradily v té rose, zavolejte tam

smutny klaun2
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 26.02.19 21:28

@Ikasramkova To je vtip?Ty se necháš otloukat od nějakého primitiva z pralesa,který si vybíjí zlost na ženě?Existuje snad policie,existují kamarádi,sourozenci,rodiče.Dej mu to přečíst a upozorni ho,že se dopouští domácího násilí.A chovej se jako dospělá žena a ne jak ustrašený králík.Nezastaví ho poslušnost,ale rázný odpor.A pokud to udělá ještě jednou,informuj policii.

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1239 příspěvků 26.02.19 21:28

Co to je za ****ka??? Za chvili mu to jeste budes verit, ze si za to muzes sama… udelej z nej exmanzela hodne rychle. Nevymlouvej se, ze to nejde. Takovyhle slabosi jako on maji milion reci, vyhrozujou, ale ve skutecnosti to neudelaj. Proste vypadni a nerikej kam, vem si nejaky prasule z uctu a zejtra misto skoly/skolky bal s detma tasku.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek
Reklama