Manžel mi chce vzít dceru

Anonymní
11.2.21 13:16

Manžel mi chce vzít dceru

Ahoj holky, moc prosím o rády, jsem úplně zoufalá a bojím se že o dceru přijdu. S manželem je to delší dobou nesnesitelně, chová se ke mě jak k služce, navíc se mi i přiznál že se zamiloval do jiné ženy. Na silvestra jsem to už nevydržela a i s dcerou utekla, dům je manžel takže jsem ho vyhodit nemohla. S manželem jsme se po telefonu dohodli, že se rozcházíme a že dcera zůstane u mě a syn u manžela. Pak se do toho ale zápletla švagrová, která manžela přesvědčila že má mít v péči obě naše děti. Tak mě potom manžel začal obtěžovat abych mu dala naší dceru která má teprve 11 měsíců. Dnes ráno mi napsal že se jede k našim, kde teď s dcerou bydlím a že si jí prostě vezme. Nevím co dělat, nedokážu si představit že by mi dceru vzal :,(. Nemám ani podporu rodičů, máma mi říká že mám dceru manželovi dát. Napadlo mě jen jestli mi nějaká pomůže když zavolám na socialku? Nebo policii?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
11.2.21 13:21

Já nevím, ale to je příběh k neuvěření. Máma ti řekla, že mu jí máš dát? Divný a nevěřím..

• Citovat
  • Nahlásit
9027
11.2.21 13:22

Je to její otec, ma stejná práva jako ty. Policie s tím nic neudělá. Mohla jsi mít už vyrizene predbezne opatření.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5943
11.2.21 13:22
@Anonymní píše:
Ahoj holky, moc prosím o rády, jsem úplně zoufalá a bojím se že o dceru přijdu. S manželem je to delší dobou nesnesitelně, chová se ke mě jak k služce, navíc se mi i přiznál že se zamiloval do jiné ženy. Na silvestra jsem to už nevydržela a i s dcerou utekla, dům je manžel takže jsem ho vyhodit nemohla. S manželem jsme se po telefonu dohodli, že se rozcházíme a že dcera zůstane u mě a syn u manžela. Pak se do toho ale zápletla švagrová, která manžela přesvědčila že má mít v péči obě naše děti. Tak mě potom manžel začal obtěžovat abych mu dala naší dceru která má teprve 11 měsíců. Dnes ráno mi napsal že se jede k našim, kde teď s dcerou bydlím a že si jí prostě vezme. Nevím co dělat, nedokážu si představit že by mi dceru vzal :,(. Nemám ani podporu rodičů, máma mi říká že mám dceru manželovi dát. Napadlo mě jen jestli mi nějaká pomůže když zavolám na socialku? Nebo policii?

Já bych ze zoufalství volala policii. Ono to asi nebude nic platné, protože nemáte určeno, komu jsou děti svěřené do péče. Umí se otec o děti postarat? Když neotevřete dveře, nemůže dovnitř. Jak půjde násilím, opravdu tu polici zavolej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.2.21 13:25

Tak… máma mi řekla že si mám vzít buď obě děti nebo žádné, ale i když syna miluju tak si nemůžu a ani momentálně nechci vzít- je autista a u našich by ani neměl vhodné prostředí.

• Citovat
  • Nahlásit
1266
11.2.21 13:27

A syna jsi mi nechala jen tak? 8o Předběžně opatření máš vyřešené.
Nepochopím, že někde jen tak rozdělí děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3338

No zajímavé ze ti nevadí ze syna manžel má ale o dceru nechceš přijít. Nicméně to ze vychovává už syna autistu mu dává jiste šance dceru dostat do pece. Nicméně jestli dceru kojis tak ji asi hned tak nedostane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1235

Jak vzít, chce ji vidět a chvíli s ní pobýt? Nebo natrvalo, jak máte domluveno setkávání s dětmi? Kdy se vídáš se synem? Zažádala bych o svěření do péče.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@Uslava O syna se dovede postarat skvěle, vím že ani o dceru by se nestaral špatné, ale dcera je ještě malá a je na mě defacto závislá. Já mám právě strach, že mu otevře máma.

• Citovat
  • Nahlásit
9902
11.2.21 13:28

Jo tak syna nechceš, protože je postižený. No super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5256
11.2.21 13:30

A jak se k vašim dostane, když ho tam nepustíte? Když se bude dobývat, tak prostě volej policii. Jinak neotvírej.
Co nejdřív zajdi na OSPOD a začni to řešit formálně, ne jen na dohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5256
11.2.21 13:31
@Anonymní píše:
@Uslava O syna se dovede postarat skvěle, vím že ani o dceru by se nestaral špatné, ale dcera je ještě malá a je na mě defacto závislá. Já mám právě strach, že mu otevře máma.

A když mu otevře máma, tak ho nechá, ať k vám vtrhne a malou ti vezme? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.2.21 13:33

@Jolka86 Chce si dceru na trvalo nechat. Setkávání nemáme přesně domluveno, ale manžel věděl že po telefonické domluvě muže za dcerou kdykoliv přijet, využil to jen třikrát. Ale syna sebou nikdy nevzal, takže jsem ho zatím neviděla.

• Citovat
  • Nahlásit
764
11.2.21 13:34

Je pulka unora, uz jsi mohla mit zazadano o svereni pece a predbezko. Ma na ni pravo jako ty. Bez papiru neni sance mu zabranit aby si ji vzal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.2.21 13:34

@bigl Mám strach že mu otevře máma.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie