Manžel mluví sprostě

Anonymní
29.9.20 08:04

Manžel mluví sprostě

Ahoj, se svým mužem jsem už přes 13 let, přičemž 7 let jsme manželi. Samozřejmě o tom jak mluvil jsem věděla už když jsem a ním začala chodit, ale brala jsem to tak nějak jako že to je v mezích normálu. Kluci v jeho věku mluvili podobně. Po pár letech jsem si na to asi i zvykla i když jsem mu nestále opakovala ať si na to dává pozor a že mně to prostě vadí. Jenže pak se nám narodily děti. Starší dcera nikdy žádné slovo které on řekl nezopakovala. Ví že jsou ta slova sprostá a neříkají se. Synek ale opakuje vše a já mám prostě strach aby to časem nevykládala třeba ve školce. Manžela opravují li neustále, ale špatný návyk je špatný návyk. Například když je na úřadě nebo v obchodě mluví slušně, ale doma nebo jen tak venku i mezi cizími dětmi mluví děsně…jsem z toho už zoufalá…máte to doma někdo podobné? Případně nemáte ještě někdo nějakou zázračnou raduu? :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22513
29.9.20 08:12

Tak pokud je schopný se kontrolovat na úřadech a v obchodě, měl by se být schopný kontrolovat i před dětmi.
Holt se bude muset víc snažit a zařadit minimálně dobu, po kterou je v přítomnosti jakýchkoliv dětí, jako „bez používání vulgarit“. Jeho vlastní děti by snad měly být dostatečná motivace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
772
29.9.20 08:24

Mám to úplně stejně. Taky ho furt opravuju, strašně mě to štve, protože děcka to pochytily všechny, ale marná každá snaha to změnit…Tak aspoň těm děckam donekonečna říkám, že se mi to ani trochu nelíbí, že to není hezké. S chlapem nic nenadělám a rozvádět se kvůli tomu opravdu nebudu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13976
29.9.20 08:25
@Svistice píše:
Tak pokud je schopný se kontrolovat na úřadech a v obchodě, měl by se být schopný kontrolovat i před dětmi.
Holt se bude muset víc snažit a zařadit minimálně dobu, po kterou je v přítomnosti jakýchkoliv dětí, jako „bez používání vulgarit“. Jeho vlastní děti by snad měly být dostatečná motivace.

Přesně to mě hned napadlo. Když to jde před cizími lidmi, mělo by to jít i doma. Není to o zvyku, spíš asi nějaké pohodlnosti a lenosti něco měnit. Udělala bych mu kasičku a za každé sprosté slovo 10,–. V létě máte na dovolenou :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.9.20 08:32
@Anonymní píše:
Ahoj, se svým mužem jsem už přes 13 let, přičemž 7 let jsme manželi. Samozřejmě o tom jak mluvil jsem věděla už když jsem a ním začala chodit, ale brala jsem to tak nějak jako že to je v mezích normálu. Kluci v jeho věku mluvili podobně. Po pár letech jsem si na to asi i zvykla i když jsem mu nestále opakovala ať si na to dává pozor a že mně to prostě vadí. Jenže pak se nám narodily děti. Starší dcera nikdy žádné slovo které on řekl nezopakovala. Ví že jsou ta slova sprostá a neříkají se. Synek ale opakuje vše a já mám prostě strach aby to časem nevykládala třeba ve školce. Manžela opravují li neustále, ale špatný návyk je špatný návyk. Například když je na úřadě nebo v obchodě mluví slušně, ale doma nebo jen tak venku i mezi cizími dětmi mluví děsně…jsem z toho už zoufalá…máte to doma někdo podobné? Případně nemáte ještě někdo nějakou zázračnou raduu? :roll:

A tvuj syn ty slova mezi deckama ve skole asi neuslysi. Davno ta slova zna a bude se s nimi setkavat. Zazracna rada je, ze mas prestat peskovat manzela a neresit kraviny. Misto toho udelej dobrou veceri a namasiruj mu zada

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6998
29.9.20 08:35

Prosím zachovat anonym.

Takhle mluvil bývalý zeť. Domluvy, rozčilování, nic nepomáhalo. Byl fakt jak kanál. Po té, co mu dvou a půlletá dcerka jednou před spaním dala pusinku a sladce mu popřála „dobrou noc, čuáku a deile“, se ze dne na den začal opravdu hodně krotit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6998
29.9.20 08:36

No, tak anonym nevyšel, nevadí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.9.20 08:39

@Pavlik Morozov ve škole určitě, ale syn půjde teprve příští rok do školky a tam by je vážně říkat nemusel…

• Citovat
  • Nahlásit
13976
29.9.20 08:40
@Pavlik Morozov píše:
A tvuj syn ty slova mezi deckama ve skole asi neuslysi. Davno ta slova zna a bude se s nimi setkavat. Zazracna rada je, ze mas prestat peskovat manzela a neresit kraviny. Misto toho udelej dobrou veceri a namasiruj mu zada

Co taky čekat za radu od „chlapa“ :roll: Už vidím, jak ti žena řekne „Pepo, tyvole, neser mě a vodnes si ty špinavý nasrá*vačky do pračky“ a ty vesele půjdeš jí namasírovat záda :mrgreen: :mrgreen: Vulgarita u mužů je pro většinu žen velmi asexuální (samozřejmě to platí i naopak) a do vztahu, kde jsou děti, opravdu nepatří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.9.20 08:40

@Denisa56 tak to se nedivím, tohle je asi ta největší lekce…

• Citovat
  • Nahlásit
13976
29.9.20 08:42
@Anonymní píše:
@Pavlik Morozov ve škole určitě, ale syn půjde teprve příští rok do školky a tam by je vážně říkat nemusel…

Sice asi pitomej dotaz, ale jaká slova to jsou? Jestli jen takové ty soft jako ty voe, blb, kurňa, nebo lítají genitálie a pr*dele jako ve Výměně manželek? :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.9.20 08:42
@Anonymní píše:

Kdybys vedela co za sprostarny umi deti.ve skolce. To bys zirala. Stejne je rikatto bude. Smir se s tim a radeji udelej dobrou veceri a masaz. To je energie spravnym smerem. Resit sproste slova fakt nema smysl. Deti je stejne znaji jiz od tohohle veku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13976
29.9.20 08:44
@Pavlik Morozov píše:
Kdybys vedela co za sprostarny umi deti.ve skolce. To bys zirala. Stejne je rikatto bude. Smir se s tim a radeji udelej dobrou veceri a masaz. To je energie spravnym smerem. Resit sproste slova fakt nema smysl. Deti je stejne znaji jiz od tohohle veku

Sorry, ale to teda fakt neznají, nevím, kde teda žiješ. Ale můj syn se mě teď ve třetí třídě ptal, co to znamená „píča“ a to jen proto, že mladší ségra takhle zarýmovala „číča-píča“ a my se začali uculovat :pankac: V mém okolí teda děti na prvním stupni, natož školkové, sprostě nemluví. A to mám dětské hřiště pod okny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.9.20 08:44
@unuděná píše:
Co taky čekat za radu od „chlapa“ :roll: Už vidím, jak ti žena řekne „Pepo, tyvole, neser mě a vodnes si ty špinavý nasrá*vačky do pračky“ a ty vesele půjdeš jí namasírovat záda :mrgreen: :mrgreen: Vulgarita u mužů je pro většinu žen velmi asexuální (samozřejmě to platí i naopak) a do vztahu, kde jsou děti, opravdu nepatří.

Jsou to slova jako kazda jina a kdyz vyleju hrnec s gulasem, tak urcite nereknu do prkynka. Samozrejme nebudu oslovovat manzelku ku.vo nebo pi. o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13976
29.9.20 08:47
@Pavlik Morozov píše:
Jsou to slova jako kazda jina a kdyz vyleju hrnec s gulasem, tak urcite nereknu do prkynka. Samozrejme nebudu oslovovat manzelku ku.vo nebo pi. o

Tak jasně, ta hranice je celkem tenká, proto jsem se ptala, jakým stylem mluví. A taky je jasný, že v takovýhle situaci se dá nějaké do pr*dele práce pochopit, naopak nedá se pochopit třeba jakákoli nadávka směrem na děti nebo ženu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama