Manžel odmítá vasektomii, jsme bez sexu

Napsat příspěvek
Velikost písma:
836
25.1.24 13:57

@Zmatka za mě super, mate to perfektně vymyšlené, vy tu antikoncepci dotáhne k dokonalosti. A paráda, že to umíte řešit oba spolu 👍

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
836
25.1.24 13:59
@M_Vladim píše:
Už jsem to tam komentoval. :mavam:
Jen pod čarou:
Připomenu donchunům, že tím odpadá i starost o zápisník se jmény levobočků. ;)
Ale psst! :mavam:

Jj, i tento bonus je super, ale ne že bych využíval. :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5098
25.1.24 14:16
@Ragnarog píše:
@Zmatka za mě super, mate to perfektně vymyšlené, vy tu antikoncepci dotáhne k dokonalosti. A paráda, že to umíte řešit oba spolu 👍

To vis, sme tak strhany ze soucasnyho poctu deti :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4844
27.1.24 13:11

@bigl Ano, nehody se stavaji. Ja bych ani nevedela, ze doma praktikujou prerusovanou, kdyby jednou nevytahla prihodu z lekarny. Jednou si manzel nebyl jisty, tak mazala pro pilulku po. A dostala peknou prednasku od lekarnice.
Ale zcela jiste to neni uplne spolehlive.
My treba dalsi neplanujeme, ale kdyz by se nam po nasi strastiplne ceste k prvnim dvema detem nejak podlo dalsi (je 42), tak by proste bylo. A nechranime se teda nijak.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21251
27.1.24 13:18
@Petra Star píše:
@bigl Ano, nehody se stavaji. Ja bych ani nevedela, ze doma praktikujou prerusovanou, kdyby jednou nevytahla prihodu z lekarny. Jednou si manzel nebyl jisty, tak mazala pro pilulku po. A dostala peknou prednasku od lekarnice.
Ale zcela jiste to neni uplne spolehlive.
My treba dalsi neplanujeme, ale kdyz by se nam po nasi strastiplne ceste k prvnim dvema detem nejak podlo dalsi (je 42), tak by proste bylo. A nechranime se teda nijak.

Po vasektomii je období asi měsíc, kdy může být muž stále ještě plodný. Ten měsíc jsme do toho bušili jak hluchej do vrat. Syndrom zavírajících se dveří se tomu myslím říká. :mrgreen: :pocitac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37802
27.1.24 14:52
@KalamityJohn píše:
Po vasektomii je období asi měsíc, kdy může být muž stále ještě plodný. Ten měsíc jsme do toho bušili jak hluchej do vrat. Syndrom zavírajících se dveří se tomu myslím říká. :mrgreen: :pocitac:
:hug: :kytka: :mavam:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

Těhotenský test 2v1

  • (4.9) + 41 recenzí

Dipstrip

  • (3.1) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty