Manželská postel

27.2.10 22:36

Manželská postel!!!

ahoj holky, jak už víte budeme se stěhovat a ráda bych, jestli náhodou nemáte některá nějaké tipy na kvalitní postel a výbornou matraci? Děkuji za tipy :dance: Na ceně nezáleží!!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
50730
27.2.10 22:47

My máme všecko ze Studia zdravého spaní - www.jmp.cz Postel se jmenuje Lola, matrace už nevím, asi Celtex Claudia??? To bych musela hledat… Ale spí se na nich božsky, tam myslím chybu neuděláte. My jsme tam strávili dost času, pán se nám věnoval, poleželi sjme si, popovídal nám o matracích… :lol: :lol: :lol:

Takto vypadá ta naše postel:
http://www.jmp.cz/…392/Lola.jpg

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
jjelena
27.2.10 22:47

Ahoj, my budeme prý (podle rozhodnutí manžela) kupovat matrace Dormeo. Sice moc nejsme nadšenci teleshoppingu apod., ale máme je doporučené z mnoha stran. Ale sami jsme si je ještě neozkoušeli. Tak třeba pak bude změna.
POstel budeme kupovat v Ikea a to MALM se zMožná nakonec koupíme matraci taky v Ikea. Prý jsou kvalitní (kamarádka tam pracuje).

• Citovat
  • Nahlásit
4271
27.2.10 22:49

Tak když na ceně nezáleží, tak nejlepší matrace je asi TATO
Ne, ale teď vážně. My máme matrace ze studené pěny a jsme spokojeni. Pružinová matrace mi už nesmí to domu.
Zkus nějaké centrum dobrého spaní, nebo podobné firmy, tam ti určitě poradí.
Ale ta levitační matrace, to je mazec, co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
jjelena
27.2.10 22:51

Agatho, moc pěkný tip! jsem to musela počítat od konce, abych věděla tu částku, 476 tisíc a nějaké drobné fakt za matraci nedáme. :-D

• Citovat
  • Nahlásit
1006

jeleno, malm je taky náš favorit. Máme rádi velkou postel a k naší velké radosti mi paní v ikea podpultově prozradila, že budou od nového katalogu (duben?) prodávat k malm posteli 180 i 180 takové to čelo co má ty šuplíky do boku.
Matrace máme stejně jako Angua www.jmp.cz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4271

Koukám, že na tom odkazu není cena, tak stojí asi 480 000,–- 8-o v rozměru 180X200. Klasický rozměr je jenom za 250 000,–- kč :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
jjelena
27.2.10 22:53

Ivusho, jsem to měla v předchozím příspěvku rozepsaný a někam mi to zmizelo, resp. jsem to v tuhle noční hodinu nejspíš vymazala :roll: .Taky chceme tu se zašupovacíma nočníma stolkama, ale prodává se už ted, tak jak to myslíš, že až od dubna?

• Citovat
  • Nahlásit
jjelena
27.2.10 22:54

Agatho,… jenom :lol: :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
27.2.10 22:54
Agatha píše:
Tak když na ceně nezáleží, tak nejlepší matrace je asi TATO
Ne, ale teď vážně. My máme matrace ze studené pěny a jsme spokojeni. Pružinová matrace mi už nesmí to domu.
Zkus nějaké centrum dobrého spaní, nebo podobné firmy, tam ti určitě poradí.
Ale ta levitační matrace, to je mazec, co?

Ty vole, to bude asi pálka co???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
jjelena
27.2.10 22:56

Ivusho a hlavně chci tu komodu s tím zrcadlem :-D

• Citovat
  • Nahlásit
27.2.10 22:56
Agatha píše:
Koukám, že na tom odkazu není cena, tak stojí asi 480 000,–- 8-o v rozměru 180X200. Klasický rozměr je jenom za 250 000,–- kč :mrgreen:

Tak to doufám, že za ty peníze zeřídíme celý dvoupodlažní barák cca 10místností:-) :mrgreen: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4271
27.2.10 23:01

Jarmilo - pálka to je teda řádná. Chtěla bych si ale vyzkoušet, jak se na tom leží. Jinak my máme ty matrace z Centra zdravého spaní tady v ČB, ale to JMP taky znám a spousta lidí si chválí. V Ikea mají ty postele celkem malý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1006
27.2.10 23:02

jeleno, o komodě se zrcadlem nemám info,ale to malm čelo dělají zatím jenom do šíře postele 160cm, což je pro nás málo. Ale od nového katalogu bude i šíře 180cm.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23860
27.2.10 23:03

Ahoj. Kamarád se jednu dobu živil jako prodejce matrací, tak říkal, že je to vcelku jedno čemu kdo dává přednost, ale že by si měl člověk koupit tak drahou matraci, kterou mu nebude líto za 5 let vyhodit (kvůli hygieně a případnému proležení), že nemá cenu např. investovat do nějaké super desetitisíce a za 5 let to ještě nemít splacené :wink: Pak celkem vychvaloval pružinové matrace (takové ty pružiny zašité do čtverečku a matraci jakoby z těch čtverečků, ale prý v Čechách to není oblíbené. mmch mně se to taky nepozdává. Menší a obézní lidé by měli mít matraci specielně vyztuženou, protože ta váha jakoby působí na menší prostor, zatímco u těžkých douhánů se to spíš roznese do plochy. To ale platí pro ty extrémní případy 100kg a 160cm.
Další zásada ohl. rámu postele - měl by být prodyšný -tzn. žádné šuplíky a peřináče pod postelí ale pěkně na nožkách jak je to na obrázku od Anguy. Měl by být pevný a vydržet pořádné řádění. Měl by mít zespodu rošt. Jedno jestli pružné lamely nebo pevný, ale rozhodně ne desku opět kvůli prodyšnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat