Reklama

Napínací prostěradlo 180x200cm

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kakika
Extra třída :D 14895 příspěvků 24.02.10 21:11
Napínací prostěradlo 180x200cm

Potřebuju tip, kde takové koupit, protože poslední cca 2 roky, ať koupím kdekoliv, tak mi na matraci nesedí. Vždycky je malé, sotva se dá natahnout. Nechápu. Přijde mi, že velikost na obalu je celková velikost prostěradla a ne, že je to na takovou matraci. Ale větší prostěradla jsem taky nenašla :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Len-til-kah
Extra třída :D 13986 příspěvků 24.02.10 21:19

My máme odtud :nevim:
http://www.matejovsky-povleceni.cz/…teradla.html

Naše matrace mají dohromady na šířku jen 170cm, ale rezerva by ještě byla, mohlo/mělo by být napnutější.
Mají i větší.

pavlak5
Ukecaná baba ;) 1853 příspěvků 24.02.10 21:26

Já jsem našla bavlněný v IKea ostatní taky nikdy nebyly dobře -možná máte vysoké matrace jako my :wink:

Nelisa
Neúnavná pisatelka 15311 příspěvků 24.02.10 21:54

Já kupovala na MMB 200×220, kvalitní froté, už nechci jiné, je fakt pořád dost velké, nepoznám seprání, pokud se vůbec sepralo.

DonnaNoble
Neúnavná pisatelka 16291 příspěvků 24.02.10 22:08

My kupovali obyč v tescu a je super… Otázka je jestli to nebyla náhoda, protože veškerá tesco 90×200 jsou úzká :lol:

cinkxa
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 24.02.10 22:21

ahoj nej prostěradla co kupuji jsou z Vesny, ale stejně mi přijde že jsou všechny z ačas malá, přijde mi že udaný rozměr 180 na 200 je na postel o šíři max 170cm

BohunkaP
Extra třída :D 14948 příspěvků 24.02.10 22:34

Já mám odsud: http://onlineshopy.com/…p/povleceni/
Jersey a zatím maximální spokojenost… :-)

Nelisa
Neúnavná pisatelka 15311 příspěvků 24.02.10 22:51
cinkxa píše:
ahoj nej prostěradla co kupuji jsou z Vesny, ale stejně mi přijde že jsou všechny z ačas malá, přijde mi že udaný rozměr 180 na 200 je na postel o šíři max 170cm

Přesně proto jsem koupila prostěradlo na větší postel, i když máme klasický rozměr 180×200. Protože i drahá prostěradla se nakonec scvrkla. :roll:

Zizalka
Ukecaná baba ;) 2480 příspěvků 24.02.10 23:05

Ahoj!

Nemáme sice tak velkou postel, ale máme prostěradlo od téhle firmy http://www.bes-petrovice.cz/
(Jersey dvojlůžko) a musím říct, že je perfektní a natahuje se dobře.

Jednou jsem koupila Jersey od Scan Quilt v domnění, že bude kvalitní, ale to jsem se teda sekla. Oproti BES je tenoučké a dírka v něm byla za chvilku.

Jinak.. froté už nekupuju, protože se po čase strašně drolí.

Nelisa
Neúnavná pisatelka 15311 příspěvků 24.02.10 23:07

Tohle se zatím nedrolí, ale koupila jsem ho proto, že v tom obrrozměru jiný matroš nenabízeli. :nevim:

Zizalka
Ukecaná baba ;) 2480 příspěvků 24.02.10 23:13
eviah píše:
Tohle se zatím nedrolí, ale koupila jsem ho proto, že v tom obrrozměru jiný matroš nenabízeli. :nevim:

Froté je na zimu lepší, protože víc zahřeje. Na léto je zas lepší Jersey…
Ale i když nemáme nejlevnější froté prostěradla, tak se prostě začala drolit a to byla hrůza, takže je pomalu nemilosrdně vyhazuju a už je nekoupím.

Kakika
Extra třída :D 14895 příspěvků 25.02.10 13:13

Mám už jen 2 prostěradla, která jsou suprová rozměrově. Jenže taky 2 kocoury, takže prostěradla už jsou samá dírka :mrgreen:
Jedno jsem kupovala v Tescu, druhé už nevím. Všechna další (už jich mám 8 ) jsou na pytel. Ani další kup v Tescu zdánlivě stejné prostěradlo už nevyšel. Neřekla bych, že máme vysoké matrace, spíš bych řekla, že je to opravdu na menší. Zkusím vaše tipy a doufám, že už se nebudu muset vztekat a chytat na krajích zavíracími špendlíky,aby jsme nebyli ráno zabalení do prostěradla :roll:

lulik
Ukecaná baba ;) 1796 příspěvků 02.03.10 22:08

Tak s těmi prostěradli jsem na tom stejně a zrovna je mám taky z Tesca. Vždycky lítám z jedné strany na druhou :nevim:

Zizalka
Ukecaná baba ;) 2480 příspěvků 02.03.10 22:39

Zkuste ty od B.E.S. Jak froté nevím, ale Jersey jsou super! Lepší jsme neměli.
Mají je normálně v hypermarketech. Posledně jsem je viděla v Albertu.

Monika-N
Nováček 1 příspěvek 28.07.12 22:00
veratex nebo teptex?

Dobry den, viděla jsem b. e. s. v Globusu. Dříve jsem tam nakupovala froté prostěradla (nevím jaká firma), ale kvalita byla špičková. Nyní jsem tam opět sháněla batiku žlutého froté prostěradla, ale našla jsem jednobarevné b. e. s.. Na netu se objevuje fa Veratex a Teptex…nevíte, jaké kvality prostěradla jsou. Z vesny jsem froté prostěradla koupila (nevím - jaká firma), ale musím říct, že za jedno praní se udělaly dírečky, takže je radši neupoužívám. Poraďte prosím, jaká firma froté prostěradel je nyní na trhu kvalitní. Děkuji Monika

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší Zemanův fanoušek: Zavařuje mu okurky a tapetuje si jeho fotkami pokoj

Pokoj, ve kterém žije, si tapetuje fotkami hlavy státu. K poslednímu září... číst dále >

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >