Marie, Antonie nebo Terezie?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
9909
16.2.17 01:26

Antonie :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10055
16.2.17 05:44

Přidávám se k většině - Antonie Rovná

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26877
16.2.17 07:12
@Anonymní píše:
Ahoj,hrozně se nám líbí tahle tři jména, ale nemůžeme se rozhodnout, které dát. Příjmení je Rovná. Co myslíte? :)

Marusek je hodne, Terezek taky. Tonicka bude vyjimecna a zapamatovatelna :kytka:

Ja mela vybranou Anezku.. a narodil se kluk :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15074
16.2.17 07:46
@Dermabion píše:
První co mě napadlo že jí budou říkat Ani Rovná…já bych byla pro Terku

a to je nějak hanlivý?:-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15074
16.2.17 07:47

Antonie, Tonička, Toňa, Tonka, i ta Anka jde:-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.2.17 08:07

Ty jo… s manželem jsme se pro holku shodli na jménu Maruška, ale tou Toničkou jsi mě teda dostala. Já měla pořád vybrané jméno pro kluka Tonda a teď jsem ho vyřadila, že je jich poslední dobou hrozně moc. A Tonička mě vůbec nenapadla. Je to krásný jméno. Tonda, Tonina, Tonička, Tóňa, Tony, Tonča… moc se mi líbí všechny varianty!!! A máme v příjmení také R…
tak díky za inspiraci. Přednesu to doma :kytka:
prosím o zachování anonymu. Jsem těhotná chvilku a ještě to nikdo neví :mavam:

  • Citovat
  • Upravit
598
16.2.17 08:21
@Anonymní píše:
Ty jo… s manželem jsme se pro holku shodli na jménu Maruška, ale tou Toničkou jsi mě teda dostala. Já měla pořád vybrané jméno pro kluka Tonda a teď jsem ho vyřadila, že je jich poslední dobou hrozně moc. A Tonička mě vůbec nenapadla. Je to krásný jméno. Tonda, Tonina, Tonička, Tóňa, Tony, Tonča… moc se mi líbí všechny varianty!!! A máme v příjmení také R…
tak díky za inspiraci. Přednesu to doma :kytka:
prosím o zachování anonymu. Jsem těhotná chvilku a ještě to nikdo neví :mavam:

Stejně jako u nás :) Pro kluka jsme měli jméno Antonín, pro holku žádné. A když nám řekli, že to bude holka, vůbec jsme nad tím nepřemýšleli a automaticky dali Antonii. Přesně jak píšeš, Tonička, Toni, Toninka, Toňula, Tonda, Toňa, Tonči atd. Variant je kupa. Tak šťastnou ruku při výběru :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9793
16.2.17 08:38

Moc se mi líbí Antonie i Marie. Terezie se mi nelíbí, to mi moc připomíná Marii Terezii, dala bych když tak klasicky Tereza. A k příjmení je to podle mě jedno.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4706
16.2.17 08:39

Toničku :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16.2.17 10:12

Já bych bral Marušku :D :D Z těchto tří teda

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1614
16.2.17 15:41

@hofka ne jen že se bude říkat ani rovná ani křivá atd…ale hanlivé určitě ne

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3998
16.2.17 15:54

Antonie :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
349
17.2.17 18:52

Antonie :) U ostatních jmen je v kombinaci s příjmením moc r.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
270
19.2.17 09:35

Antonie a Marie se mi líbí v základnim tvaru a na malou holcicku Tonicka, Maruska mile. Ale teda na střední jsme měli obě jmená ve třídě a z Tonky a Mařen nebyli holky teda vůbec odvázané naopak dost otrávené. Navíc Marie je celý život po většinou oslovována zdrobněle. Ale jinak nic proti těmto jménum Antonie zní princeznovsky :)Za mě teda rozhodně Terezie- Terinka, Rezi, Rezinka, Terezka, Terka, Terez prijde mi super pro všechny vekové kategorie :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Ahoj, tati

  • (5) + 5 recenzí

Petr, Ida a miminko

  • (3.7) + 3 recenze

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková