Máte někdo pracovní zkušenost s firmou Myplans a.s?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
24024
28.5.24 14:59
@Adamsnip píše: Více

Trubko… Nedělal… Zkusil, absolvoval „školení“ a vybodl se na to… 8) Pár rádobymanažerům jsem málem dal přes hubu, když jsem se po telefonu před „pohovorem“ zeptal - řekněte na férovku, ať vzájemně neztrácíme zbytečně čas, nejedná se o Herbalajf, pojišťování, atd., o to nemám absolutně zájem - a on nenene, přijeďte, o nic podobného nejde… Na místě jsem pak hošíkovi v kvádru ze sekáče dotahoval kravatu tak, že modral a vymáhal výdaje na zbytečnou cestu… 8) To je taky praktika vašich šmejdovských firem, dotáhnout k vám lidi za každou cenu, on se aspoň jeden ze sta, kteří to nechtějí dělat, nechá oblnout a zlákat a třeba vám přinese nějaký zisk… 8) 8) 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24024
28.5.24 15:00
@Adamsnip píše: Více

Trubko… Nedělal… Zkusil, absolvoval „školení“ a vybodl se na to… 8) Pár rádobymanažerům jsem málem dal přes hubu, když jsem se po telefonu před „pohovorem“ zeptal - řekněte na férovku, ať vzájemně neztrácíme zbytečně čas, nejedná se o Herbalajf, pojišťování, atd., o to nemám absolutně zájem - a on nenene, přijeďte, o nic podobného nejde… Na místě jsem pak hošíkovi v kvádru ze sekáče dotahoval kravatu tak, že modral a vymáhal výdaje na zbytečnou cestu… 8) To je taky praktika vašich šmejdovských firem, dotáhnout k vám lidi za každou cenu, on se aspoň jeden ze sta, kteří to nechtějí dělat, nechá oblnout a zlákat a třeba vám přinese nějaký zisk… 8) 8) 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24024
28.5.24 15:00
@Adamsnip píše: Více

Trubko… Nedělal… Zkusil, absolvoval „školení“ a vybodl se na to… 8) Pár rádobymanažerům jsem málem dal přes hubu, když jsem se po telefonu před „pohovorem“ zeptal - řekněte na férovku, ať vzájemně neztrácíme zbytečně čas, nejedná se o Herbalajf, pojišťování, atd., o to nemám absolutně zájem - a on nenene, přijeďte, o nic podobného nejde… Na místě jsem pak hošíkovi v kvádru ze sekáče dotahoval kravatu tak, že modral a vymáhal výdaje na zbytečnou cestu… 8) To je taky praktika vašich šmejdovských firem, dotáhnout k vám lidi za každou cenu, on se aspoň jeden ze sta, kteří to nechtějí dělat, nechá oblnout a zlákat a třeba vám přinese nějaký zisk… 8) 8) 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24024
28.5.24 15:00
@Adamsnip píše: Více

Trubko… Nedělal… Zkusil, absolvoval „školení“ a vybodl se na to… 8) Pár rádobymanažerům jsem málem dal přes hubu, když jsem se po telefonu před „pohovorem“ zeptal - řekněte na férovku, ať vzájemně neztrácíme zbytečně čas, nejedná se o Herbalajf, pojišťování, atd., o to nemám absolutně zájem - a on nenene, přijeďte, o nic podobného nejde… Na místě jsem pak hošíkovi v kvádru ze sekáče dotahoval kravatu tak, že modral a vymáhal výdaje na zbytečnou cestu… 8) To je taky praktika vašich šmejdovských firem, dotáhnout k vám lidi za každou cenu, on se aspoň jeden ze sta, kteří to nechtějí dělat, nechá oblnout a zlákat a třeba vám přinese nějaký zisk… 8) 8) 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24024
28.5.24 15:04
@Adamsnip píše: Více

Trubko… Nedělal… Zkusil, absolvoval „školení“ a vybodl se na to… 8) Pár rádobymanažerům jsem málem dal přes hubu, když jsem se po telefonu před „pohovorem“ zeptal - řekněte na férovku, ať vzájemně neztrácíme zbytečně čas, nejedná se o Herbalajf, pojišťování, atd., o to nemám absolutně zájem - a on nenene, přijeďte, o nic podobného nejde… Na místě jsem pak hošíkovi v kvádru ze sekáče dotahoval kravatu tak, že modral a vymáhal výdaje na zbytečnou cestu… 8) To je taky praktika vašich šmejdovských firem, dotáhnout k vám lidi za každou cenu, on se aspoň jeden ze sta, kteří to nechtějí dělat, nechá oblnout a zlákat a třeba vám přinese nějaký zisk… 8) 8) 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat