Máte rádi své tělo?

Dračice 2
6.6.17 13:58

Máte rádi své tělo?

Zajímá mě jedna věc. Jak se díváte na své tělo? Líbí se vám? Já jsem taková normální, ne úplně štíhlá, ale i po 2 dětech mám pěkná prsa(žádné visací) a potěší mě, když mě masér ke kterému chodí řekne, že mám krásné kozičky. To manžela to nezajímá a nikdy mě to neřekne. Vím, že hodně žen není se svým tělem spokojeno, i když jsou třeba pěkné štíhlé, tak si pořád myslí že jsou tlusté. Díváte se někdy nahé na sebe do zrcadla? Myslíte si, že se chlapům líbíte, že jste přitažlivé?

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

23378
6.6.17 14:00

Máš trošku divnýho maséra :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
6.6.17 14:02

Krásné kozičky? no bože to je teda divný masér, jinak já mám ráda své tělo, ale víc ho má rád můj manžel

• Nahlásit
  • Citovat
952
6.6.17 14:03
@pikola píše:
Máš trošku divnýho maséra :think:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: záleží, na jaký masáže chodí :D
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14360
6.6.17 14:04

K takovýmu masérovi bych nešla, dost neprofesionální… jinak ne moc se neprohlížim, je mi celkem jestli mam kilo navíc nebo ne (ale mam normální postavu žádná anorektička nebo nadváha), přítel mi často řiká, že mam tělo pěkný a mě zajímá spíš co maj lidi v hlavě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23378
6.6.17 14:04
@IvePr píše: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: záleží, na jaký masáže chodí :D

Asi koziček :mrgreen: už jsem koukala, tantrické i s happyendem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1819
6.6.17 14:06

Hm, tak pokud by masér nebyl velmi otevřeně homosexuální, tak by mě už asi neviděl. :think:
Jinak své tělo mám v globálním měřítku ráda, i když teda vidím možnosti zlepšení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
952
6.6.17 14:07
@pikola píše:
Asi koziček :mrgreen:

Umírám :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Budou prázdniny no…V tomhle období tu bývají zajímavý diskuze…:D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3159
6.6.17 14:07

Třeba chodí na tantrickou masáž. :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2649
6.6.17 14:08

8o :mrgreen: :mrgreen: tak to by mě už neviděl pan masér :mrgreen: jinak si nestěžuju… Aktivně cvičím a po 2 dětech k zahození nejsem :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1184
6.6.17 14:09

@Dračice 2 to chodíš na tantru, ne? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.6.17 14:13

Jsem spokojená, ale až teď v 25 letech… v pubertě jsem své tělo nenáviděla a držela příšerné diety, a to jsem byla mnohem štíhlejší než teď.

• Nahlásit
  • Citovat
Dračice 2
6.6.17 14:15
@Zireael píše:
Hm, tak pokud by masér nebyl velmi otevřeně homosexuální, tak by mě už asi neviděl. :think:
Jinak své tělo mám v globálním měřítku ráda, i když teda vidím možnosti zlepšení.

Jak neviděl??? Vždyť tady o tom píšu už asi 2 roky, že chodím k masérovi na dvohodinovou erotickou masáž, protože menžel mě nikdy nepřivedl k orgasmu a ani se o to nesnaží a kašle na mě. Samozřejmě, že kromě toho, že mě masér masíruje i mezi nohama a moc dobře, masíruje mě i prsa. Proč by nemohl říkat, že mám krásné kozičky? :roll: Já myslela, že většina z vás tady o tom už mnohokrát četla! :jazyk:

• Citovat
  • Upravit
Dračice 2
6.6.17 14:15
@diskettes píše:

Jasně. Vždyť tady o tom často píšu.

• Citovat
  • Upravit
3498
6.6.17 14:16
@diskettes píše:

Jj, chodi. Nekde tu je diskuze. Tantricka. Vsech partii…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama