Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Tak cenu mezi těmito třemi moc neřeším, hlavně jsem zjistila, že jsou takové nej a teď váhám, kterou
Aby to nebyl nějaký rozviklaný kostitřas a šla dát právě do toho pololehu.
Já mám Ikea a nemuzu nic namítat ..je obyč ale vše splní a stabilní je taky a to s e na ni kolikrát syn houpe…
@Beru Tak ta Fabule je z nich asi opravdu nejhorší. Z PP osobně zkušenost nemám, pak je asi v pořadí Chicco a pak Fabule. Ikea je opravdu až pro sedící dítě cca od 10měs. Nejde polohovat, prostě je to taková židle, ale na cesty, v restauraci je k nezaplacení. Ale dítě musí sedět. Byla jsem překvapená stabilitou a praktickým stolečkem. Ve tvých zmíněných se dítě ale pohodlně opře, dá nožičky na podpěry atd.
Jo Chicco má polohovací nožičky, Fábule ne. To mi trošku u prcka vadí, trčí mu nožky dolů.
Díky díky za názory, tak už se jen rozhodnout mezi PP a Chicco ![]()
@Beru
tak držím palce, ať dobře vyberete…škoda, že nemám zkušenost s PP, pokud se pro ní rozhodnete, písni info… ![]()
Ahoj, rada bych se zeptala jakou zidlicku jsi nakonec vybrala. Take se rozhoduji mezi PP a Chicco. A pokud uz ji pouzivas, uvitala bych Tvoje zkusenosti.
Já nakonec ani jednu nekoupila, takže bohužel zkušenosti nemám
Po přečtení mnoha diskusí a recenzí jsem nakonec vybrala Ikeáckou Antilopu.