Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
AHOJKY ŽANETO
POKUD MŮŽETE TAK ODEJDĚTE JINAM.
VŠECHNO VYPADÁ SKVĚLE ALE JE TO JEN MAZÁNÍ MEDU KOLEM PUSY.
KDYŽ SI SPOČÍTÁŠ KOLIK BYS DALA ZA DOMEK OD NICH A KDYŽ SI KOUPÍŠ SAMOSTATNĚ PROJEKT NĚKDE JINDE A POSTAVÍŠ SVÉPOMOCÍ TAK TÍM UŠETŘÍŠ VELKÉ PENÍZE
MY JSME SI VYBRALI N 14/2 ZA 2 850 000 ALE CHTĚLI JSME JINÉ CIHLY,TEPELNÉ ČERPADLO,PODLAHOVÉ TOPENÍ,A JINÉ VĚCI.CO SE STALO?
CENA SE VYŠPLHALA NA 3 800 000.ZRUŠILI JSME DODÁVKU CELÉ STAVBY POUZE NA HRUBOU UZAVŘENOU STAVBU A TO NÁM SPOČÍTALI NA 2 100 000.CHCEME ODSTOUPIT OD SMLOUVY O DÍLO ALE UŽ BUDEME MUSET PLATIT PROJEKT TEN JE ASI 470 000,TAKŽE ASI 10 NÁSOBNĚ DRAŽŠÍ NEŽ JINDE A JE JEŠTĚ NEKVALITNÍ.
JEŠTĚ SE POTOM MUSÍ PLATIT 15% Z OBJEDNANÉ DODÁVKY,TAKŽE MNE TO PŘÍJDE ZHRUBA VŠECHNO NA 900 000 KČ.MÁM ALE SPOČÍTANÉ ŽE HRUBOU STAVBU DO MILIONU POŘÍDÍM A ZBYTEK UŽ JE OTÁZKA ASI 1,5-1,7 MILIONU KČ
To že na stavbě jsou mokré procesy neznamená do budoucna plísen!!! Barák normálně vyschne a nikdy tam plísen nebude. Cihla je cihla a tu ničím nenahradíš.
Každej si za něčím stojí.Někdo za cihlou někdo Ytong nebo jiný systém.Hlavně aby byl výsledek pro každého takový jaký chce aby byl .Já se přikláním k Ytongu.
Tady mas:
http://www.youtube.com/watch?…
http://www.youtube.com/watch?…
http://www.youtube.com/watch?…
Ahoj, nemá někdo uležené videa z youtube.com už se někdo postaral o jejich odstranění. Mohl by je někdo nahrát na nějaký server? Díky
Ekonomky nechci kritizovat, nemám s nimi zkušenosti. Ale co čtu je děsivý. Jen mě šokuje, že majitel takový firmy dávno neručí, ale co chceme, žijeme v bordelu a ne právním státe Taky jsme chtěli vypadnout z paneláku do domku, ale po prolustrovani katalogů ruznych firem (ceny totiž byly bez DPH a základovky + litani po úřadech kvůli stavebnímu povolení) jsme nakonec koupili starší menší RD nedaleko Prahy s výhledem na pasoucí se koníčky. Dohromady nas to i s rekonstrukcí a pozemkem vyšlo na cca 2.5mil Kč včetně zařízení. Rekonstrukci jsme dělali svépomocí s místním šikovným řemeslníkem. ![]()
Dobry den. Smim se zeptat o kolik se stavba prodražila? Kolik měsíčně splácíte a o kolik se splátka navýšola oproti původnímu p4edpokladu? Vím, že jsou to osobní otázky, ale pokud Vám to nevadí, tak budu šťastný za odpověď. Děkuji