Mateo móda/ Black fresh podvodnice s plavkami

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2
27.1.22 20:40

Mateo moda/ Black fresh podvodnice s plavkami

Ahoj holky, dostalo se mi nemilé zkušenosti s eshopem Black fresh, původně to byla Mateo moda, které na IG “prodávají” plavky, která se tváří jako úspěšná značka (evidentně s nakoupenými followery). Lákají na různé akce a po té, co si nakoupíte, pošlete peníze se objednávky nedočkáte. :roll:
Bohužel slečna-majitelka Lenka Žemličková, se sídlem Armádní 878, 28924 Milovice, IČO 01154931 Vám nejprve tvrdí, když se ozvete, že objednávka je na cestě (nicméně nějak dlouho), tak prosíte o sledovací číslo zásilky, název přepravní společnosti, cokoliv s Vaši objednávkou spojené-přestane odpovídat. Ozvala jsem se tedy znovu, odpověď zněla, že objednávku odesílá. Nic nepřišlo. Po té, co ji napíšete, že opravdu chcete vrátit peníze, nebo budete věc patřičně řešit-neodpoví. Bohužel pozdě jsem se podívala na “recenze” a zkušenosti jiných žen a situace byla, jak přes kopírák. V závěru jsem se rozčílila a napsala, že budu předávat PČR spolu s ostatními, obratem odepsala, ze je to nařčení a jde o agresivní komunikaci a šla jsem do blokace. Nemám problém komukoliv konverzaci ukázat, aby si udělal obrázek sám.
Nicméně bych byla ráda, kdyby si ozvaly i další podvedené a podnikly další kroky. Ano-peníze člověk oželí, ano- karma funguje, ale představa, že se tohle stane dalším X lidem a slečna si v tom jede dál mne vytáčí.
Krásný večer všem. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2
8.2.22 23:41

@PetraSis mám s paní podobnou zkušenost. První plavky top super, druhé přišly po dlouhé době v úplně jiném střihu než bylo objednáno, zaslat zpět pouze poštou za raketu, ok, reklamace vyřízena asi po 20 Emailech a 3 měsících, přišly plavky v úplně jiné barvě než jsem chtěla a měla objednáno, od 4.12. Kdy jsem znovu zaslala na reklamaci žádná komunikace, plavky ani peníze. :,( Na Ig to samé blokace, prý agresivní komunikace :zed: … už chytám celkem nerva :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
20.2.22 15:20

@Isynka vidím, že tedy komunikace je šílená, Vaše zkušenost mě mrzí. Mně plavky konečně dorazily :potlesk: i přes blokaci a údajné agresivní jednání :lol: A i když mi nesedí, tak podle zkušeností nemá cenu reklamaci ani zkoušet. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.5.22 10:42

@PetraSis Mě od ní přišly plavky za 1600,– bez cedulky. Celé upatlané.
Nebyly ani v ochranném obalu, jen vloženy do obálky bez ničeho. Vrátila jsem je zpátky s tím, že už vypadají, že je někdo nosil a to mi za 1600,– opravdu vadilo.
Vrátila mi je zpátky se zamítnutou reklamací, že jsem plavky poslala bez cedulek a použité a že se mi reklamace zamítá. Pinda jedna. Ona mi je pošle v takovém stavu a ještě mi napíše, že já jsem je použila. No hnus jednání. 1600,– v háji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
2.5.22 11:33

@Carolinrooster Jj, já reklamuji od září, přišly mi jiné plavky, teď paní, že to nemohou dohledat atd… tak jsem naposílala mailovou komunikaci, podací lístky atd… a že teda reklamaci uznají a pošlou zpět peníze, druhý den, že peníze nepošlou, že mi jako dárek pošlou plavky, píši že OK, že plavky jsm chtěla, ale že to není žádný dárek, že plavky mám zaplacené a u nich na reklamaci a nemám ani zboží ani peníze (nehledě na to, že pošta mě již stála dalších skoror 300,–)… poslali mi zpět plavky, které jsem původně reklamovala… neskutečný, už mě to nebaví, nikdy jsem nic nemusela řešit, ale tohle už asi nahlásím na COi, vše jsem jim doložila a stále nemám zboží, které jsem si objednala a to někdy na konci srpna 2021… :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
4.5.22 09:15

Bohužel stejná zkušenost. Objednány plavky do data před dovolenou, ty sice dorazily, ale místo dvou kusů tři a úplně jiné. Původně jsem myslela, že se jen spletli, evidentní záměr.
Nechce dát telefon, řešit, záměrně zdržuje, vymýšlí milion důvodů proč něco.. neodpovídá přímo na otázky, pořád jen naučené fráze..
Za mne jednoznačně úmysl, paní evidentně podvodnice.

Já si případně pořeším s PČR a ČOI, píši zde primárně proto, aby si i ostatní dali pozor.
Velmi pečlivě si promazává recenze, tak aby někdo něco našel dříve než se rozhodně s paní dělat.

Nikdy jsem nic podobného nezažila a doufám, že ani nezažiji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat