Maturita dálkově v pozdějším věku :-D

Napsat příspěvek
Velikost písma:
5
10.2.19 15:05

Ženy jste super :D Hned se cítím líp :kytka: . Ráda slyším, jak jste to zvládly :palec:

Jazyků se nebojím- ty mě dost baví.. Spíš matika a účetnictví - to bude něco :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4367
10.2.19 15:24

@mámaboss jdi do toho. Je ti teprve 30. Kamarádka udělala maturitu loni. Letos slaví 45 let. :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
122613
10.2.19 16:14

Klidně jdi do toho, není to žádná ostuda. Já jsem maturoval, když mi bylo 28 let. :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
128
10.2.19 22:16
@mámaboss píše: Ženy jste super :D Hned se cítím líp :kytka: . Ráda slyším, jak jste to zvládly :palec:Jazyků se nebojím- ty mě dost baví.. Spíš matika a účetnictví - to bude něco :D

tak si to uzij teda

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
128
2.3.19 22:18
@Halamka píše:
@mámaboss jdi do toho. Je ti teprve 30. Kamarádka udělala maturitu loni. Letos slaví 45 let. :palec:

ja treba nevim jestli bych do toho sla znovu.Ve druhaku jsem tenkrat propadla z matiky,pocitacu atd.Takze me zustal akorat vyucak.A doucovani nevim a zadarmo to neni a zabere to i nejakej cas

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2
15.4.20 21:24

Můžete mi prosím poslat doporučení na nějakou konkrétní školu, která akceptuje nedokončenou střední školu po 20-ti letech, aby se dalo přejít do vyššího ročníku a dálkově si to zkrátit? Někde prý nesmí být vysvědčení starší než 10 let. Děkuji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Ahoj, tati

  • (5) + 5 recenzí

Petr, Ida a miminko

  • (3.7) + 3 recenze