Maturita dálkově v pozdějším věku :-D
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Ženy jste super
Hned se cítím líp
. Ráda slyším, jak jste to zvládly ![]()
Jazyků se nebojím- ty mě dost baví.. Spíš matika a účetnictví - to bude něco ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@mámaboss jdi do toho. Je ti teprve 30. Kamarádka udělala maturitu loni. Letos slaví 45 let. ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Klidně jdi do toho, není to žádná ostuda. Já jsem maturoval, když mi bylo 28 let. ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@mámaboss píše: Ženy jste superHned se cítím líp
. Ráda slyším, jak jste to zvládly
Jazyků se nebojím- ty mě dost baví.. Spíš matika a účetnictví - to bude něco
tak si to uzij teda
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Halamka píše:
@mámaboss jdi do toho. Je ti teprve 30. Kamarádka udělala maturitu loni. Letos slaví 45 let.
ja treba nevim jestli bych do toho sla znovu.Ve druhaku jsem tenkrat propadla z matiky,pocitacu atd.Takze me zustal akorat vyucak.A doucovani nevim a zadarmo to neni a zabere to i nejakej cas
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Můžete mi prosím poslat doporučení na nějakou konkrétní školu, která akceptuje nedokončenou střední školu po 20-ti letech, aby se dalo přejít do vyššího ročníku a dálkově si to zkrátit? Někde prý nesmí být vysvědčení starší než 10 let. Děkuji
- načítám...
- Citovat
- Zmínit