Med a louhování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Brigity
Povídálka 13 příspěvků 30.04.18 14:46
med a louhování

Ahoj chci se zeptat jesgtli mi nekdo poradí, delam poprvi med a kdyz sem dala louhovat pampelisky s citronem tak sem to jen zalila vodou bez vareni. vadí to?

Reklama

Reakce:

smudlinky
Ukecaná baba ;) 2403 příspěvků 398 inzerátů 30.04.18 15:03

Ano, voda se převařuje proto, aby se nekazila, takhle může dojít k rychlému zkvašení

radúna
Extra třída :D 11714 příspěvků 30.04.18 15:14

Jak píše @smudlinky .
Ty pampelišky s citronem musíš v té vodě uvařit, nechat tu směs 24 hodin louhovat, pak scedit a zahustit cukrem a pomalu vařit.
 https://recepty.vareni.cz/…liskovy-med/

Brigity
Povídálka 13 příspěvků 30.04.18 15:22

Dekuji :)

lucynka25
Kelišová 6585 příspěvků 15 inzerátů 01.05.18 07:27

@Brigity Ahoj, zrovna jsem přidávala recept na pampeliškový med , kdyby jsi chtěla dělat další várku, já dělám běžně z 6kg cukru :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bývalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

MikeJePán ze Zlaté mládeže očima Arména: Je to největší ostuda mé země!

Na svůj původ by měl být člověk hrdý. Když se mě tedy na něj kdokoliv zeptá,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Reklama