Reklama

Měl jste někdo dnes také kritický den?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 18:39
Měl jste někdo dnes také kritický den?

Ahoj,
zakládám stěžovací diskuzi pro odlehčení.
Dnes jsem měla kritický den a ještě teď se z toho nemůžu dostat. V práci jsem se hned ráno naštvala a pohádala s kolegyní (už jsem nevydržela její vyčůrané jednání při kterém odhazuje svojí práci na ostatní), před odchodem z práce telefon (na příští týden mám zařídit jednu záležitost, nevím jak zvládnu), po práci hned letím na rodičovskou schůzku, kde jsem díky rozvleklému vyprávění naší učitelky strávila hodinu. V podstatě šlo jen o několik organizačních věcí, které by se dalo sdělit v polovičním čase. Při odchodu mi paní učitelka řekla, že pro mého syna našla ve škole logopedku. Nepochopila jsem proč. Syn má svou klinickou logopedku, kterou navštěvuje a se kterou jsme velmi spokojení, nikdy jsme ani nenaznačili, že bychom hledali někoho jiného. Zareagovala jsem překvapeně a rezolutně, že změnu žádnou nežádám, o nové paní nic nevím a důvěru mám ve stávající logopedku. Po cestě domu jsem se od jiné maminky dozvěděla, že nová paní logopedka je učitelka a usilovně hledá nové žáky, příští rok si chce otevřít speciální třídu ve škole. Cítila jsem se naštvaná, manipulovaná a uražená. Přišla jsem domu a dokončila to hádkou s mužem. Mám dneska dost, potřebovala bych nějaký restart.
Má někdo za sebou podobný den, abych měla pocit že nejsem úplný asociál?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

AnnaNuvoletta07
Kecalka 380 příspěvků 06.09.18 18:42

Proč jste se pohádala s manželem? Já jsem teda ráda, když si po náročném dni můžu alespoň udělat s partnerem pěkný večer. To je škoda, si to rozlít ještě doma, ne? :nevim:

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1911 příspěvků 06.09.18 18:43

soucitim s tebou. ja od rána vím ze je ,,vsechno špatne” a tak jsem rezignovala a nechávám vsechno plynout, ani se nesnazim neco zvládnout nebo resit, můj dnešní cíl je prezit. a ve finále se z toho vyklubal bajecnej odpočinkovej den s detma. uf. ale ja naštěstí nemusela do zamestnani ani do školy.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 18:49

@AnnaNuvoletta07 ve zkratce, můj muž slibuje už několikátý měsíc, že něco zařídí. Stále to neudělal a dnes mi k tomu řekl, že to asi nezvládne ani tentokrát. Obvykle nejsem taková saň, ale to už byla poslední kapka.

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 06.09.18 18:52

Já mám kritický poslední týden :lol: :lol: s nikým se nehádám, jen mě všechno a všichni se.ou :mrgreen: na nic není chuť, energie, nic nebaví..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 18:52

@Marie432875 to jsem ráda, že je tu taky někdo takový. Dnes by mi bylo lépe doma, ideálně pod peřinou

Nimie
Nadpozemská drbna 25964 příspěvků 06.09.18 18:54
@Anonymní píše:
Ahoj,
Dnes jsem měla kritický den a ještě teď se z toho nemůžu dostat. V práci jsem se hned ráno naštvala a pohádala s kolegyní (už jsem nevydržela její vyčůrané jednání při kterém odhazuje svojí práci na ostatní), před odchodem z práce telefon (na příští týden mám zařídit jednu záležitost, nevím jak zvládnu), po práci hned letím na rodičovskou schůzku, kde jsem díky rozvleklému vyprávění naší učitelky strávila hodinu. V podstatě šlo jen o několik organizačních věcí, které by se dalo sdělit v polovičním čase. Při odchodu mi paní učitelka řekla, že pro mého syna našla ve škole logopedku. Nepochopila jsem proč. Syn má svou klinickou logopedku, kterou navštěvuje a se kterou jsme velmi spokojení, nikdy jsme ani nenaznačili, že bychom hledali někoho jiného. Zareagovala jsem překvapeně a rezolutně, že změnu žádnou nežádám, o nové paní nic nevím a důvěru mám ve stávající logopedku. Po cestě domu jsem se od jiné maminky dozvěděla, že nová paní logopedka je učitelka a usilovně hledá nové žáky, příští rok si chce otevřít speciální třídu ve škole. Cítila jsem se naštvaná, manipulovaná a uražená. Přišla jsem domu a dokončila to hádkou s mužem. Mám dneska dost, potřebovala bych nějaký restart.

To se zlepší :hug: občas je prostě den blbec

krajta
Kecalka 140 příspěvků 06.09.18 18:55
@Anonymní píše:
Ahoj,

Tvoje problémy o ničem bych chtěla mít :lol: :lol: .

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62910 příspěvků 3 inzeráty 06.09.18 18:56

Taky se přidávám do klubu :mrgreen: asi jsou dnes nějaké erupce na slunci.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 18:56

@Lainaire8 celý týden! doufám, že jsem si to odbyla jen dnes… závidím, že to snášíš klidně

Nimie
Nadpozemská drbna 25964 příspěvků 06.09.18 18:57

@krajta ale no ták ;) ne každý zvládá být fresh a nejvíc v klidu celou dobu ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 18:58

@Nimie díky moc :kytka:

g.sandova
Závislačka 3714 příspěvků 06.09.18 18:58

Dnes je divný den i pro mě. Snad bude lépe, už večer doufám bude lepší

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 19:01

@krajta hele já vím, že jsou daleko daleko horší problémy. Mne dnes porazilo tohle… a vím, že v podstatě je to banální ve srovnání s jinými…

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62910 příspěvků 3 inzeráty 06.09.18 19:04
@Anonymní píše:
@krajta hele já vím, že jsou daleko daleko horší problémy. Mne dnes porazilo tohle… a vím, že v podstatě je to banální ve srovnání s jinými…

Já ti rozumím, ony jsou to blbiny, ale jak se říká 100× nic umořilo osla… já jsem si říkala, jestli si nemám vytisknout cedulku „Nedráždit, koušu.“

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Britové zapomínají na problémy a šílí po Harrym a Meghan. Čím tak fascinují?

Celý svět přihlíží tomu, jak princ Harry (34) s Meghan Markle (37) cestují po... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >