Menstruace 18 DC?

16.8.11 16:34

menstruace 18 DC?

Ahoj holky…
dnes (tj 18dc) mi začíná menstruace…shodou okolností sem tento měsíc byla na preventivce u dr a stanovil mi ovulaci na 10 DC…je možné, abych tak brzo měla ms? mám takový pocit, že jednou za rok to může být normální, ale já mám cykly 29 dní, ms málem na hodinu přesně a teď je to už podruhé, co se mi tak hrozně zkrátila!!! před dvěma měsíci sem ji měla 21DC, pak dva měsíce naprosto ukázkově a teď zas zlobí…nesetkaly ste se s tím některá? mám po třech revizích, o druhé mimčo se snažíme dva a půl roku, nikdy sem neměla cyklus kratší než 28 dní a teď najednou dvakrát během půl roku! mám se o tom zmínit u dr? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17.8.11 13:37

sluníčko: a je to určitě MS? není to zatím jen špinění, třeba? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.8.11 19:20

tak po ms ani stopa…akorát mám takovej silnější výtok…ale pořád ji čekám, je mi úplně, jako by měla každou chvilkou dorazit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.8.11 09:52

tak holky pokračování… špinění 18DC, 19 DC nic, 20 DC menstruace, slabší než normálně, ale byla…tak sem to dál neřešila…jenže teď 16 DC zase.....už sem psala dr co s tím…fakt na infarkt!!!! :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Peťka710
29.4.13 13:20

Ahoj, můžu se zeptat jak to u tebe dopadlo? Já jsem taky 18dc a začala jsem špinit…ms mám vždy pravidelnou 28dní

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama