Menstruace a cvičení

288
14.10.19 05:50

Menstruace a cvičení

Ahoj dívky, ženy, dámy. Mám asi hodně blby dotaz, ale tech je tu spoustu, tak co :D začala jsem chodit na zumbu a piloxing do fitka, mam zitra hodinu, takže uz je pozde na zrušení lekce, peníze by mi propadly :,( jenže jsem rano dostala menses. Cvicim normalne i během ms, pomáhá mi to od bolesti a ms je kratší :palec: jenže jak to udělat ve společné šatně a sprchach? Napadlo mě jit po tréninku hned na wc, zahodit vložku a dat nový tampon (na cvičení mam obojí pro sichr) asup do sprchy, ale to zas bude trapas, kdyz někdo zmerčí snurku mezi stehnama ne? :potlesk: Tak jak to řešíte vy? :think: nebo jsem jediná, kdo chodí při menstruaci cvičit? Pardon za asi fakt hloupy dotaz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12725
14.10.19 05:53

Já taky chodím cvičit, přesně z těch důvodů co píšeš ;) no já si dávám sprchu doma, tak co to taky tak udělat. Jen se dost obleč než půjdeš že cvičení. Jinak já používám kalíšek a tam není nic vidět. A na druhou stranu, vždyť je to normální věc. Mě by šňůrka od tamponu nepohoršila ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
288
14.10.19 05:57

@anavi13 Taky mě napadlo pořídit kalisek. Bez sprchy to bohužel nejde, cvicim v Praze cestou z práce, ale dojizdim domu 35 km busem, nemůžu pak vyjít ven zpocena, mokré vlasy, cestu domu absolvovat jako smažka… :mrgreen: na zumbě ze mě leje jak z konve… kdybych měla jen přejet metrem, tak v pohode, to bych neřešila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12725
14.10.19 06:09

@Mista1 tak to jo, já sednu do auta a jedu ;) spocená jsem taky hrozně :mrgreen: tak zkus tu šňůrku trochu schovat mezi půlky ;) to mám vyzkoušeno, že jde a drží to :lol: kalíšek je super, moc doporučuji ;) při cvičení drží v pohodě ;) chodím na TRX a kruháč ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2017
14.10.19 06:20

Tak mezi nohy ti snad zadna koukat nebude :D a kdyby nahodou nekdo koutkem oka zahlidl, tak pochybuju ze to bude nekdo resit, vzdyt to budou same zeny ktere to pochopi :nevim: aspon me by teda nenapadlo premyslet nad tim ze ma nekdo na cviceni MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19433
14.10.19 07:03

@Mista1 kolik ti je? 15? myslíš, že jsi první žena na světě, která cvičí při menstruaci a má při tom tampon? nebo si myslíš, že ostatní cvičící mají 90 let a nikdy šňůrku od tamponu neviděly? :zed: :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1819
14.10.19 07:19

Neřeším, prostě mám tampon. Casto nejsem jediná. Do sprchy chodím zabalená v osusce, takže nic vidět nejde a při prevlekani to neřeším.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15252
14.10.19 08:01

@Mista1 jo přijde mi to hloupý dotaz ale ok to si jako myslíš že jsi jediná na světě kdo během ms cvičí? A ostatní ženský by měly jaký důvod řešit snurku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.10.19 08:09

Nikdy mě nenapadlo řešit, jestli má někdo menstruaci či nikoliv. Ženským se fakt mezi nohy nedívám a osobně jsem ani nikdy nezahlédla mezi nohama šňůrky a ani po tom netoužím. Já tedy vložky nenosím, protože mi nejsou příjemné, takže tohle neřeším, ale jinak bych buď šla na záchod a tam to sundala a nebo bych si sundala celé kalhotky, šupla to někam na chvilku do sáčku a do tašky a až by byl v šatně klid, tak to vyhodit.
Všechny ženy známe menstruaci a její komplikace a asi jen nějaká bl*ka by se tomu mohla smát. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1687
14.10.19 08:13

Teda já se nestačím divit, kde všude se dá najít nějaký problém, i když není :roll: :mrgreen: Prostě si vyměn tampon a tu šňůrku si trošku zastrc dovnitř, ať ti nevisí mezi nohama, když máš utkvělou představu, že ti někdo ocumuje mezinozi :) a v klidu se osprchuj :lol:

Příspěvek upraven 14.10.19 v 08:14

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19433
14.10.19 08:14

@BiohazardMichell jo ve 13 letech by se nějaká blbka mohla smát, u dospělých se to jaksi nepředpokládá, proto se ptám, kolik je zakladatelce let

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
288
14.10.19 08:33

Je mi 22 a nenapadlo mě to řešit, dokud jsem po minulé hodině neviděla, jak se ve sprchách holky cca (15-18 let) očumovaly a pomlouvaly. Prsa, oholená/neoholená, fakt sjížděly od hlavy k patě a přišla jsem si fakt trapně.

Příspěvek upraven 14.10.19 v 09:22

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.10.19 08:38
@Mista1 píše:
Je mi 22 a nenapadlo mě to řešit, dokud jsem po minulé hodině neviděla, jak se ve sprchách holky cca (18-16 let) očumovaly a pomlouvaly. Prsa, oholená/neoholená, fakt sjížděly od hlavy k patě a přišla jsem si fakt trapně.

No tak jsou to mladý holky, co toho mají ještě hodně před sebou a tak jim tohle přijde ještě divné. Ty jsi však od nich o dost starší, tak by ses nad tím mohla trochu povznést.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29189
14.10.19 08:54
@Mista1 píše:
Je mi 22 a nenapadlo mě to řešit, dokud jsem po minulé hodině neviděla, jak se ve sprchách holky cca (18-16 let) očumovaly a pomlouvaly. Prsa, oholená/neoholená, fakt sjížděly od hlavy k patě a přišla jsem si fakt trapně.

A to ti jako záleží na zastydle puberťačce, co se místo mytí dívá lidem mezi nohy? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1671
14.10.19 09:21
@Mista1 píše:
Ahoj dívky, ženy, dámy. Mám asi hodně blby dotaz, ale tech je tu spoustu, tak co :D začala jsem chodit na zumbu a piloxing do fitka, mam zitra hodinu, takže uz je pozde na zrušení lekce, peníze by mi propadly :,( jenže jsem rano dostala menses. Cvicim normalne i během ms, pomáhá mi to od bolesti a ms je kratší :palec: jenže jak to udělat ve společné šatně a sprchach? Napadlo mě jit po tréninku hned na wc, zahodit vložku a dat nový tampon (na cvičení mam obojí pro sichr) asup do sprchy, ale to zas bude trapas, kdyz někdo zmerčí snurku mezi stehnama ne? :potlesk: Tak jak to řešíte vy? :think: nebo jsem jediná, kdo chodí při menstruaci cvičit? Pardon za asi fakt hloupy dotaz.

já tě chápu, nemá každý železné sebevědomí jako místní diskutující :roll: a bohužel učený z nebe nespad. Skoč si před sprchou na záchod, „přebal“ se, případně si přibal vlhčený toaleťák, pokud by tampon nevydržel, ať se můžeš očistit. A šňůrka jde krásně schovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat