Menstruace jen jeden den

Anonymní
27.2.21 20:58

Menstruace jen jeden den

Ahoj… tak už opravdu nevím 😰 dostala jsem to po 10 dnech zpoždění, první den jsem to měla silně, druhý den uź jen jedna kapka. Normàlně to mám tak 4 dny. Pohlavní styk jsem měla první den poslední menstruace a to je 18.1, testy mi vyšli po 6 dnu zpoždění negativní. Na gyndu jdu až druhý týden v březnu.. jsem dost vyděšená a to jsem byla i celý měsíc. Těhotenství je pro mě teď brzy..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
199
27.2.21 22:29

A nemohlo by to být spíš z toho stresu, když píšeš, že jsi celý měsíc vyděšená?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.2.21 22:30

@Elea9 doufám, že ano. Jen nejsem zvyklá to mít jeden den, takže mě to překvapilo, uvidíme co řeknou na gyndě

• Citovat
  • Nahlásit
199
27.2.21 22:37

Pokud jsi měla styk první den poslední MS, tak to znamená, že bys v tu dobu musela mít i ovulaci, což se taky někdy stane, ale v tom případě by to někdy 18.2. musel být cca 5 týden od oplodnění, tento týden by byl šestý, takže by to test musel ukázat na 100%…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
27.2.21 22:39
@Elea9 píše:
Pokud jsi měla styk první den poslední MS, tak to znamená, že bys v tu dobu musela mít i ovulaci, což se taky někdy stane, ale v tom případě by to někdy 18.2. musel být cca 5 týden od oplodnění, tento týden by byl šestý, takže by to test musel ukázat na 100%…
@Elea9
Děkuji, zkusím si tedy udělat ještě jeden, nebo počkat na tu gyndu
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
199
27.2.21 22:45

Na gyndu určitě počkej, ale vzhledem k tomu, že test ukáže pozitivitu týden po vynechání ms i ve chvíli, kdy ovulace proběhla uprostřed cyklu a ne na začátku, tak za mě je těhotenství dost nepravděpodobné. Pokud chceš mít jistotu, tak si udělej i ten další test, nejlépe ráno, i když v tuto dobu, už bys tam musela mít druhou čárku i odpoledne. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.2.21 22:46

@Elea9 ja si delala sesty den po vynechani ms i test z krve, ktery jsem kupovala v lekarne. Tak snad to bude ok, moc dekuji za uklidneni :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.3.21 10:56

Pomoc

Dobrý den, 26.2 jsem dostala ms po 19dnech ( ve vaně), dala sem si tampon a, že dobrý od té doby nic, je to normální nebo to mám začít řešit?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat