Bolest v podbřišku a časté močení

Anonymní
27.2.21 14:27

Bolest v podbřišku a časté močení

Zdravím,

předevčírem jsem cítila velkou, řezavou bolest v podbřišku a měla jsem častou potřebu močení. Myslela jsem si, že mám zánět močových cest, ale včera už mi bylo dobře. Jen na večer jsem pocítila mírný tlak v podbřišku, a po vytření toaleťákem jsem na něm objevila trochu krve, ale nutkání na časté močení jsem už neměla. Dneska ho také nemám, žádný velký tlak v podbřišku necítím, ale od rána jsem velmi unavená i přesto, že jsem v noci spala šest a půl hodin bez probuzení. Trochu se mi motala hlava a měla jsem pocit na zvracení, to už mě ale přešlo. Teď momentálně cítím jen tu únavu, mírnou bolest hlavy a slabost celého těla. Nevíte o co by se mohlo jednat?

Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Dinocco
27.2.21 15:32

Já měla zánět močových cest nesčetněkrát a taky se projevoval různě. Nejjednodušší to budeš mít, když ranní moč odneseš po zavolání doktorce na vyšetření. Ta ti poví víc.

• Citovat
  • Nahlásit
27.2.21 15:39

První, co mě napadlo co třeba těhotenství? Zašla bych si na urologii a pokud vyloučí zánět močáku, skočila bych i na tu gyndu. I když je to věštění z koule takhle. Myslím, že i ten zánět močáku by to mohl být, může se to ještě zase zhoršit i když dneska je Vám dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1336
27.2.21 17:00

Mně napadla ovulace. To taky chodívám častěji i břicho mě bolí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu