Menstruace po revizi dělohy

319
26.2.21 15:54

Strašně divná menstruace po revizi

Ahoj, 33. Den po revizi jsem dostala menstruaci. Řekla bych, ze to bylo z nuly na sto - vůbec žádné spineni, postupně sílící krvácení, ale proste rovnou silná menstruace (tampon super plus po třech hodinách už tak tak nebo lehce protikal). To samé bylo i v pondělí. Celkem dvakrát jsem protekla, kdy jsem cítila, ze toho jde fakt hodně naráz. V úterý najednou skoro nic, pak odpoledne zase najednou strašné množství a pak už vůbec nic. Žádné krvácení, spineni, nic. Dneska jsem byla běhat a opět jsem jen cítila, jak toho jde hodně najednou a vypadá to, ze to zase byla jen jednorázová záležitost. Na kontrole jsem byla po 14 dnech, všechno v pořádku, ale ultrazvuk trval asi 3 sekundy. Je to normální nebo to značí nějaký problém?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
158
26.2.21 19:05

Ahoj, já byla týden po tobě. Menstruaci už mám týden ale určitě o dost klidnější než ty. Furt tak nějak špiním, chvíli víc, chvíli vůbec. Těžko říct, moc normální mi to ale nepřijde ale na to ti asi odpoví jen dr. :nevim: asi bych ji raději zavolala, jestli nemáš dojít, snad to bude oki :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat