Z ničeho nic rozhozený cyklus?

Anonymní
26.2.21 07:19

Z ničeho nic rozhozený cyklus?

Ahoj, snad mě neukamenujete, že se ptám.

Minulý měsíc jsem měla normální MS, dva dny po ní jsem dva dny špinila (??? Proč?).. V průběhu cyklu jsem asi ani neovulovala (nehlídám to, ale nebyl hlen). A teď jsem měla MS dostat znovu, tři dny před,,termínem” mě začaly šíleně bolet prsa, jako vždy, den po, termínu” nic a další den trochu špinění a dnes nic..

Nemáte někdo zkušenost, proč by to mohlo být? Omlouvám se za blbý dotaz, jsem z toho trochu zaskočená 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9211
26.2.21 07:41

Zkus kontryhel, ten to srovná, příp. je prý dobrý i Ženský čaj od Gresika a když to nepomůže a MS nedorazi, tak teh. test… Ten možná jako první, tedy jestli máš z čeho být teoreticky tehotna. Objednáním na gyndu taky asi nic nezkazis, pro sichr. Tuhle jsem myslela že mi to taky blbne, o týden dřív než bych čekala jsem začala tak lehce spinit, a akorát se mi to prostě rozjelo dřív během cca 2 dnů. Rozházeny cyklus jsem mívala vždy po vysazení HA.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16122
26.2.21 08:09

Pokud jsi v minulém měsíci měla sex, u kterého je jen troška podezření, zajdi si pro test.

Pokud bude negativní, počkej do příštího cyklu, klidně v mezičase pij nějaký ženský čaj, či užívej kapky dle osobního výběru.

Pokud to za měsíc bude zase divný, volej svému gynekologovi/žce.

Pokud nad tím chceš hlouběji bádat, tak je potřeba přidat věk, jak jsi na tom s množstvím tuku v těle, jak jsi na tom se zátěží, jak si na tom s dietami, jak jsi na tom s psychikou, jestli máš nějaké další zdravotní potíže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.2.21 23:22

Děkuji za rady, jste hodné :kytka:

Pořád se to nerozjelo, trochu špiním, ale divně to smrdí :oops: pardon za nechutnost. Ale nesvědí to, nepálí, nic.. Tak nevím.
Test jsem si ještě nedělala, bojím se toho. Vím, ze tady na emiminu je to už takový evergreen, ale nám opravdu prasknul kondom, ale neudělal se, tak snad z toho nic nebude.
A tenhle měsíc jsem se docela stresovala, tak si říkám, ze to muže byt taky z toho stresu.

Jinak jsem mladá, je mi 22. Mám asi 5kg nadváhu, ale začala jsem víc sportovat a jist míň a zdravěji, ale to už v listopadu, takže v tom bych problém neviděla.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat