Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku
MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.
Mně se to stalo, na další ms jsem čekala 15 měsíců. Mezi tím jsem teda porodila syna ![]()
Ne vážně cvičila jsem asi rok, pak jsem přešla k jiné rehabce, ta mi po dvou návštěvách udělala mobilizaci kostrče a bylo. ![]()
Jinak se mi spíš cyklus tím cvičením srovnal. To jen pro upřesnění.
Já jsem měla mobilizaci stejně jako, cvičila jsem Mojžíšovou 3 měsíce mobilizace a pak nepřišla ms, no a zítra začínám 10tt
menstruaci mi krásně srovnal hned první cyklus cvičení, druhý cyklus taky krásně a třetí cyklus/první cyklus po mobilizaci/ najednou zpoždění
no a na testu dvě čárky
po 3 letech snažení
a 5 letech nepravidelného cyklu po minimálně 37-70 dnech
tak být tebou zkusím test
držím palce ![]()
Ahoj, oživuji. Jsem po 1. mobilizaci, ale menstruace teda bolela stejně. A to jsem to tam prý měla hodně stažené… Zatím mám spíš cvičit bránici a to dýchání. Možná jógu. Máte někdo zkušenosti s bolestivou MS a že třeba Mojžíšová pomohla, ale až za dýl? Snažíme se i dítě dlouho, zkouším cokoli, aspoň kdyby ta MS nebylo takové psychické a fyzické utrpení v jednom, že by to nebylo ibalginy.. Děkuji ![]()
Lora
@Anonymní píše:
Ahoj, oživuji. Jsem po 1. mobilizaci, ale menstruace teda bolela stejně. A to jsem to tam prý měla hodně stažené… Zatím mám spíš cvičit bránici a to dýchání. Možná jógu. Máte někdo zkušenosti s bolestivou MS a že třeba Mojžíšová pomohla, ale až za dýl? Snažíme se i dítě dlouho, zkouším cokoli, aspoň kdyby ta MS nebylo takové psychické a fyzické utrpení v jednom, že by to nebylo ibalginy.. Děkuji
Lora
Určitě to chce chvilku. A dobrá je i hormonální jóga. Ta pomáhá.
@P4ja píše:
Určitě to chce chvilku. A dobrá je i hormonální jóga. Ta pomáhá.
Snažím se, ale paní fyzioterapeutka bohužel teď nemůže pracovat, tak se to protáhne
Je pořád 5.stupeň PSA. Hormonální jógu si hledám jedině dle videí, ale bohužel to nenahradí tu lektorku, která mě případně opraví, když to nebudu dělat dobře ![]()
Ale aspoň to dechové cvičení snad poctivě zatím dávám. ![]()
Lora
@Anonymní píše:Zkis
Snažím se, ale paní fyzioterapeutka bohužel teď nemůže pracovat, tak se to protáhneJe pořád 5.stupeň PSA. Hormonální jógu si hledám jedině dle videí, ale bohužel to nenahradí tu lektorku, která mě případně opraví, když to nebudu dělat dobře
Ale aspoň to dechové cvičení snad poctivě zatím dávám.
Lora
@Anonymní píše:
Snažím se, ale paní fyzioterapeutka bohužel teď nemůže pracovat, tak se to protáhneJe pořád 5.stupeň PSA. Hormonální jógu si hledám jedině dle videí, ale bohužel to nenahradí tu lektorku, která mě případně opraví, když to nebudu dělat dobře
Ale aspoň to dechové cvičení snad poctivě zatím dávám.
Lora
Zkus lektorky na hj kontaktovat. Některé pomáhají online…
@P4ja píše:
Zkus lektorky na hj kontaktovat. Některé pomáhají online…
Zkusím, jen nevím, kteří jsou nejlepší ![]()
Lora
@Anonymní píše:
Zkusím, jen nevím, kteří jsou nejlepší
Lora
Ono jich tolik není. Certifikát jich má jen pár.
Ahoj. Mám dotaz spíš pro ty co cvičí či cvičili metodu mojzisovu. Byla jsem asi před měsícem na 1. mobilizaci a ted čekám na další menstruaci. Metodu cvičím už 3 měsíce. Chtěla bych vědět zda se některe stalo že měla po 1. mobilizaci prodloužený cyklus než obvykle??? Myslíte že je možné že to tak zasáhne do cyklu? Děkuji za odpovedi