Měsíční miminko

115
13.6.13 13:37

měsíční miminko

Dobrý den, mám měsíční dceru a a už tak čtvrtý den mi nechce spát, usne tak 2krát za den a to tak na hodinku až dvě a v noci se vzbudí a než usne zase to trvá tak hodinu, po kojení vždy zavře oči a hned po té co jí dám spát tak se začne děsně kroutit, stále má zavřená očíčka, ale mele sebou a vzdychá u toho, dám jí dudlík a na chvilku to přestane, jdu si zase lehnout a za 5 minut zase a takhle třeba desetkrát do kola než na hodinu zabere. prosím poradte co s tím děkuji :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
35461
13.6.13 13:42

Je horko asi :nevim: a možná i prdíky… Tak udělej trochu průvan a polož ji na chvilku na bříško

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14020
13.6.13 13:42

Pevne zavinuti
pustit vysavac
zkusit haku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3409
13.6.13 13:43

Asi tě zklamu ale zhruba v tom měsíci je to asi normální :? dělaly mi to tak obě děcka v měsíci…přišlo mi že se najednou vzpamatovaly a zjistily že jsou na světě a začaly se zajímat :nevim:a v měsící měli oba tendenci si přehodit den/noc takže u nás neexistovalo koupat jednou za dva dny a mezitím otírat…koupu každý den a pak krmím…rituály dělají taky režim a když to je denně dítě si rychle zvykne že je pak dlouhé spaní… bohužel neporadím nic jiného než vydržet a pokud možno zkusit nastavit pevný režim ve spaní :nevim: (u druhého syna mi hodně pomohlo i pevné zavinutí na noc(od té doby spí úplně celou noc)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10638
13.6.13 13:43

@Katka3B Nezbyde ti než čekat, že ji to přejde. Můj syn ze začátku taky strašně málo spal, přes den skoro vůbec a v noci taky žádná sláva. Ale děti se strašně rychle mění, i jejich návyky, to se jí všechno může změnit ještě stokrát. Vydrž a určitě bude líp :kytka:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24466
13.6.13 13:46

Prdíky?? :think:
na to pomáhají kapičky (každému jiné, poraď se v lékárně), nahřívat bříško, masáž, důkladné odkrkávání.

Nebo jí taky může být např. horko, tím spíš, když se to děje posledních pár dní, kdy se výrazněji oteplilo :nevim: Není opocená?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
115
13.6.13 13:47

Děkuji za rady… otevřené okno máme celou noc :( a vysavač přece nemohu pouštět ve dvě ráno..zkusím jí tedy na noc pořádně zavynout a uvidíme… :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3409
13.6.13 13:49

@Katka3B ale ne klasické zavinutí…jen do látkové pleny a jen ruce…v zavince by jí bylo stejně jen horko a bylo by to ještě horší :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11132
13.6.13 13:49

Muze to byt brisko. zkusila bych dat pred kojenim na chvilku na brisko (uvolni to), namasirovat brisko Pupikem.
jinak mi prvni 3 mesice toho moc pres den nenaspal. pak uz to bylo lepsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6177
13.6.13 13:50

@Katka3B mě malej usínal v noci hned po kojení až asi od šestí týdnů. Do té doby jsem s ním byla v noci cca od 2 do 4 vzhůru, protože se mu spát nechtělo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
115
13.6.13 13:51

@Mar__tanka1983 Ahoj..opocená mi nepříjde vubec máme otevřené okno po celou noc..a máme už na prdíky probiotika..ty podáváme už tak 14dní..máme i pupík mastičku a tu také mažu při každém přebalování, už jsme i používali rourku..nevím jestli tato zácpa je jiná, nepláče už toho, jen sebou děsně mele a nepřestane dokud nevstanu a nedám jí dudlík pak zase 5 minut klidu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
115
13.6.13 13:52

@cizova super to zkusíme…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7576
13.6.13 13:53

Deti se mi kroutily, kdyz byly spatne odrihnute. Pomohlo zvednout a celkem rychle si ulevili. Jinak se spanim neporadim, takhle male mi prospaly vetsinu dne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
115
13.6.13 13:53

@Ali-Ali pokládám jí na bříško před každým kojením.. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
115
13.6.13 13:54

@Háta_x tak to závidím…já jsem z toho nespaní děsně unavená..a pak poslouchám od muže že jsem líná si uvařit oběd…ale když nespí a třeba jen řve, copak to jde?? stačí že stíhám uklízet… :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat