Měsíční výsledky - kolik jste shodily kg?

Anonymní
3.1.21 00:13

Mesicni vysledky

Ahoj, kolik kg jste shodili za mesic? A za jak dlouho jste videli prvni kila dole?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1333
3.1.21 00:22
@Anonymní píše:
Ahoj, kolik kg jste shodili za mesic? A za jak dlouho jste videli prvni kila dole?

Já za měsíc listopad 6kg.
Začala jsem hubnout v září, celé září ani kilo, poté v říjnu 3kg a v listopadu již 6kg, prosince zase 2kg, ale jsem těhotná (zjištěno v prosinci), takže pochopitelné nějak již nehubnu (teď mi jde váha dolů kvůli zvracení).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.21 01:02

Já v roce 2012 shodila 11 kg za 2 týdny - extrémní stres, nebyla jsem schopná přijímat potravu. No a od té doby si hmotnost stále držím (s výjimkou těhotenství). Při 174 cm vážím 58 - 60 kg. Ale já se na těch 70 kg dostala z 50 kg za 2 měsíce kvůli hormonální léčbě, takže to pro mě nebyla přirozená hmotnost. Přesto jsem se těch nadbytečných kil nemohla zbavit přes 2 roky. Jasně, že tohle není nic vhodného k doporučení. Jen chci poukázat na to, že ani poměrně rychlý hmotnostní úbytek nemusí nutně znamenat jojo efekt.

• Citovat
  • Nahlásit
61592
3.1.21 03:31

Za listopad přes 20 kg :mrgreen: není nad hubnutí po porodu :lol: jinak zdravé hubnutí je cca 1-1.5 kg týdně. Pak máš šanci to udržet.. Když jsem makala ve fitku, tak výsledek byl vidět po cca 3 měsících - brisaky.. Ale muž tvrdil, že dřív :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5741
3.1.21 21:35

Já jsem ten typ, který když hubne (ne že by to šlo jako kdykoli na pomyšlení, ale když už se do toho opřu), tak je to těch vzorových 0,5 kg týdně, nebo-li 2 kg za měsíc.
Na to mi stačí zdravě poupravit jídelníček a hýbat se, není potřeba nijak trpět :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
272
3.1.21 22:06

3,5 kila za měsíc průměrně. První měsíc váha dolů skoro nešla (třeba 1,5 kg). Pak nějak skokové zmizely třeba 2 kg. Druhý a další měsíc byl ubytek průběžný cca ty 3-3,5 kila.
Ja jsem si výsledků všimla už během druhého měsíce (volnější oblečení).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.1.21 18:46

Moja premena (-27kg)

**Ahoj, ja som do dnešného dňa zhodila už skoro 30kg. :dance: ** Začínala som na váhe 85kg a dnes mám už niečo cez 58kg. Plus stále ide dole… Po 20. rokoch som prišla na to, ako konečne zhodiť kilá. :D Je to fakt super pocit…

Schudla som z domu. Prvý mesiac to bolo niečo cez 5kg, samá voda. Neriadim sa žiadnymi kalorickými tabuľkami len varím zdravo. Mám aj vlastný IG blog, kde pravidelne každý druhý deň pridávam zdravé receptíky, aby som inšpirovala ďalšie maminky a kolegynky v chudnutí. :srdce: Už tam mám celkom peknú komunitu…

Inak netreba sa nejako „týrať“, stačí pár zmien a ide to. :kytka:

Prikladám aj fotku pred a po :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.21 18:49

Režim zhubnout podle kalorických tabulek, konec listopadu - konec prosince = minus 5 kg. Bohužel jsem teď do toho onemocněla, takže režim nezvládám, ale až se oklepu, zase začnu. Už mám jen dvě kila do cíle.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat