Mikroskop Levenhuk 2L - kde sehnat krycí sklíčka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pukacu
Zasloužilá kecalka 513 příspěvků 27.12.18 20:03
Mikroskop Levenhuk 2L

Dobrý večer přeji,
mám takový dotaz. Syn dostal od Ježíška mikroskop Levenhuk 2l. Nemáte ho, prosím, některá doma také? Jde mi o to, že by přiložená experimentální sada měla obsahovat čtvercová krycí sklíčka a my je nemůžeme najít. Tak nevíme, jestli je do sady zapomněli přidat nebo jsme je na Štědrý den někam „založili“. :-)
Moc díky.

Reakce:
Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 44230 příspěvků 27.12.18 20:14

Dcera má nějaký základnější a levnější model, taky Levenhuk, a tam si pamatuju, že mě ta „krycí sklíčka“ fakt pobavila. Jsem zvyklá na klasický tenounký sklíčko tak 2×2 cm a tady to byla taková tenounká fólie třetinovýho rozměru. Tak jestli nemají u vyšších modelů lepší sklíčka, mohli jste je snadno přehlídnout :mrgreen:

pukacu
Zasloužilá kecalka 513 příspěvků 27.12.18 20:21

@ugluk A nevzpomenete si ještě, kde byla přibalena? Jestli v krabičce s těmi podkladovými nebo někde jinde? Doufám, že jsme je nevyhodili… Už se nám líhnou žábronožky na zkoumání… :mrgreen:

aknadar
Stálice 84 příspěvků 27.12.18 20:31

My jsme ho nadělila vloni a sklicka tam byla, ale opravdu mrňavá

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 44230 příspěvků 27.12.18 21:02

Teď jsem tu krabici otevřela, uvnitř je to v polystyrenovém obalu se spoustou vybrání. V jednom z nich je krabička asi 2×2 cm modro-zelená s nápisem cover glasses. Nevím, jak je to u vašeho modelu, ale u nás kdyby tam ta krabička chyběla, je tam viditelná díra.

pukacu
Zasloužilá kecalka 513 příspěvků 27.12.18 21:21

@ugluk Moc děkuju. Jdu se kouknout!

pukacu
Zasloužilá kecalka 513 příspěvků 27.12.18 21:39

@ugluk Tak u nás žádné místo na čtvercovou krabičku. :nevim: Jsem z toho jelen…

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 44230 příspěvků 27.12.18 21:54

Tak to asi víc neporadím.. Každopádně bych tak jako tak dokouila pořádná krycí sklíčka, tahle stojí za houby.

pukacu
Zasloužilá kecalka 513 příspěvků 27.12.18 22:00

@ugluk Určitě pořídíme. Už jsem se po nějakých na netu koukala. To jen, že nám tam rostou ty žábronožky a syn se těšil na zkoumání. :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >